Перейти до змісту

«Небесна Сотня»


sasha1991

Рекомендовані повідомлення

Вот, он - Дед. Я его узнала. Подходил к нам, поговорили. Не запомнить его было невозможно. Высокий, стройный, седой. Он даже кокетничал немного своим возрастом. Трудно было поверить, что ему за 80-т.

1888745_386196454854703_859749173_n.jpg

Земля пухом, Дед...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь

Небесная сотня пополнилась молодой девушкой со Львовщины

print.gif

spacer.gif

В Киеве 10 марта умерла активистка Евромайдана Ольга Бурая, которая проживала в селе Журатин Львовской области.

Ольга Бурая 1986 года рождения принимала активное участие в киевских акциях протеста с 24 ноября 2013 года, сообщает «5 канал» со ссылкой на пресс-службу Львовского горсовета.

Девушка умерла от тяжелых травм во время противостояния.

Ольгу Бурую похоронят завтра, 13 марта, в селе Репное Львовской области.

Напомним, 9 марта 2014 года умер активист Евромайдана 83-летний Иван Наконечный.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Земля пухом, Дед...

Сын 101 героя Небесной сотни 83- летнего офицера ВМС СССР в отставке Ивана Наконечного отказался приезжать на похороны отца из Санкт-Петербурга, где сейчас проживает. Свой отказ он объяснил тем, что он боится приезжать в Украину. Об этом сообщил племянник Наконечного Евгений Чебан.

"У вас там много бандеровцев. Мне страшно туда ехать", - сказал сын погибшего героя Небесной сотни, пишет "Голос українською".

я не знаю, як назвати такого "сина"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трек від правих Росії в пам'ять небесної сотні. Майже усюди видалили. На оф каналі ще є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не син, да і та - інша нація не люди... що тут сказати...

не потрібно бути таким категоричним Ви не знаєте, які були відносини у батька із сином і що конкретно за людина син. Він просто може бути там заляканий і зазомбований.

Але тим не паче вся родина зараз має велику шану від так званих бандерівців. І іронія долі в тому що він тепер є сином "бандерівця".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не потрібно бути таким категоричним Ви не знаєте, які були відносини у батька із сином і що конкретно за людина син. Він просто може бути там заляканий і зазомбований

якісь слабкі відмазки. у мене є знайомий, який в 19 років поїхав тіло батька з грозного під час війсових дій забирати, щоб поховати.

а це гнида. виправдань не існує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для мене є таке виправдання!!! Це достойні вчинки і смерть його батька. І я не впевнений що він би був би радий почути від вас, що ви називаєте його сина гнидою. Він на майдан ходив не за Вас особисто чи за мене, а в більшій мірі за свою родину і в меншу на всіх інших і помер як герой. І ми не маємо права зараз турбувати його душу такими образами його родини, хочаб з поваги до Івана Наконечного

А осудить його вчинки і слова сам батько вже там на небесах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Львів’янка і чернівчанин поповнили Небесну Сотню

27E32D00-9CB0-45BC-A417-B918E5B5ED33_w268_r1.jpg

13.03.2014

Кількість загиблих у масових протестах в Україні зросла. У Києві померла активістка Євромайдану зі Львівщини Ольга Бура, а в Польщі – чернівчанин Василь Аксенін.

Як повідомила Львівська міська рада, 28-річна Ольга Бура померла у лікарні від отриманих на Майдані травм.

Василь Аксенін помер у Польщі внаслідок важких поранень, отриманих 20 лютого в Києві. У нього була пробита черевна порожнина та зачеплена тазостегнова кістка.

До повідомлень про нові смерті Міністерство охорони здоров’я інформувало, що кількість загиблих у масових протестах в Україні становить 102 особи.

http://www.radiosvob...e/25295164.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Львів’янка і чернівчанин поповнили Небесну Сотню

27E32D00-9CB0-45BC-A417-B918E5B5ED33_w268_r1.jpg

13.03.2014

Вічна їм пам'ять!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1970697_274911176011068_115209880_n.jpg1897976_274911206011065_218270514_n.jpg

Цей вірш написав Микола Іванович Котляр, тато Жені Котляра, застреленого снайперами 20.02.14.

Сыну

Моя кровинка, я горжусь тобой

В тылу не ждал огонь заградотряда

Ты мог уйти. Ты принял этот бой,

Хотя свистели роем пули рядом.

Когда на землю падали друзья

- С фанерками нельзя в такую драку! -

Казалось - даже выстоять нельзя,

Вы поднялись и Вы пошли в атаку

Я б так не смог. Немногие б смогли.

Склоняюсь к дорогому изголовью.

Вы гордость, совесть, честь своей земли,

И землю эту Вы полили кровью

Прости, я снова плачу, мой герой.

Ты принял не спонтанное решенье.

Как ты мне нужен здесь, сейчас, живой

Я ненавижу жертвоприношенье

Герої не вмирають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще один активист Майдана пополнил Небесную сотню

Сегодня, в 19:18

«Главком»

В воскресенье, 23 марта, в больнице умер еще один активист Майдана - 48-летний Петр Гаджа. Об этом идет речь в сообщении на странице «Небесной сотни» в Facebook.

«23 марта, Небесная сотня приняла к себе еще одного бойца. Гаджа Петр Миронович (13.07.1966 - 23.03.2014). Почти месяц он лечился в 12-й больнице от газовых ожогов бронхов и легких», - сказано в сообщении.

11 марта пресс-служба Минздрава сообщила, что количество жертв акций протестов в Украине увеличилось до 102 человек. На следующий день в киевской больнице скончалась 28-летняя активистка Майдана.

Герої не вмирають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз, в Києві на Майдані в День Пам'яті загиблим героям, кажуть дуже багато гарних слів , поминаючи хлопців, які загинули, і вмирають фізично і до нині. Шана і подяка вам хлопці, за те, що я і моя родина живе зараз в державі, в якій, я в це вірю, будуть керувати не гроші і клани, а дійсно люди. Моє побажання тим, хто зараз зі сцени майдану виголошує промови - найкраще підтвердження пам'яті про загиблих хлопців - це дії. Герої не вмирають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стрічка про справжніх героїв, які поклали душу й тіло за свободу й неньку Україну.

Багато з них й досі залишаються невідомими, проте вони назавжди залишаться в серцях українців.

Це треба дивитися постійно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, вот, началось. Я этого боялась. Теперь на костях Небесной Сотни творцы разных проб себе зарабатывать будут. Слабая певица, текст не от души. Так же, как патриотические песни про Великую Отечественную в свое время наплодили, кто хотел себе имя сделать по быстрому и без особых талантов. Затаскают вот так же Небесную Сотню, замусолят, сделают из нее клише. Противно. Обидно. Еще слишком больно, чтобы на это спокойно смотреть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, вот, началось. Я этого боялась. Теперь на костях Небесной Сотни творцы разных проб себе зарабатывать будут. Слабая певица, текст не от души. Так же, как патриотические песни про Великую Отечественную в свое время наплодили, кто хотел себе имя сделать по быстрому и без особых талантов. Затаскают вот так же Небесную Сотню, замусолят, сделают из нее клише. Противно. Обидно. Еще слишком больно, чтобы на это спокойно смотреть.

odna, це зі сфери мистецтва. А ти уяви, коли на посади приходять люди, які прийшли туди на плечах Небесної Сотні і розказують, що треба робити те і те, долати корупцію, а самі займаються тим самим, що і "пАпєрєднікі", беруть заступників зі старої влади. Систему не те що не можуть зламати, а просто не ХОЧУТЬ... А так, да, на мітінгах, у виступах згадують хлопців з Небесної Сотні, очі собі зволожують. Це страшно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, вот, началось. Я этого боялась. Теперь на костях Небесной Сотни творцы разных проб себе зарабатывать будут. Слабая певица, текст не от души. Так же, как патриотические песни про Великую Отечественную в свое время наплодили, кто хотел себе имя сделать по быстрому и без особых талантов. Затаскают вот так же Небесную Сотню, замусолят, сделают из нее клише. Противно. Обидно. Еще слишком больно, чтобы на это спокойно смотреть.

odna, це зі сфери мистецтва. А ти уяви, коли на посади приходять люди, які прийшли туди на плечах Небесної Сотні і розказують, що треба робити те і те, долати корупцію, а самі займаються тим самим, що і "пАпєрєднікі", беруть заступників зі старої влади. Систему не те що не можуть зламати, а просто не ХОЧУТЬ... А так, да, на мітінгах, у виступах згадують хлопців з Небесної Сотні, очі собі зволожують. Це страшно.

Smith, друже, на жаль, принципом - "кому війна а кому й мати рідна", користуються. Зараз ще триває бум "героїв революції", навішують "медалі " ті, хто навіть приблизно не має ніякого відношення до подій на Майдані.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо трохи не в тему, але...

В облдержадміністрації нашій після помаранчевої революції висіли фотографії, такі веселі, помаранчеві. Потім "царь" поміняв їх на природу - ну, впринципі, тоже гарні фото. Про що я? Почіпляти зараз фото з Майдану, а саме Небесної сотні, тільки не ті, де ВОНИ усміхнені, з дітками на руках. Вибачаюсь, але на них ніхто уваги не буде звертати через тиждень. А ті фото почіпити де ВОНИ після куль снайперів, де кров їхня, їхні тіла... І нехай оті обранці дивляться кожен день, кожен! і знають завдячуючи кому їхня дупа сидить в кабінеті та тому, чи іншому кріслі. І нехай не відбрехуються чиновники, що такі фото це чи не естетично, чи ще якусь хєрню придумують!

Це стосується не лише облдержадміністрацій, а й починаючи з Києва - ВР, АПУ, ГПУ, СБУ і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене якраз і проймають їхні фото, які висять кругом. з дітками, з кошеням, як Жаловага. усміхнений вчитель моєї колеги Микола Дзявульський, веселий і з навушниками Байдовський, іронічна усмішка Гриневича, якась така сором"язлива юнацька усмішка Мойсея. А Микола Паньків, так ніби за родинним столом під час гостини, веселий розчервонілий. сповнений життя Вербицький у альпіністському шоломі, напівоберт Саші Плєханова, як перед тим як іти. фото, на яких вони живі, світлі.

Таня, я знаю, що ти ці події пропускаєш насрізь через себе. Але так було завжди і завжди буде: вражаючі події всіх вражають по різному і люди по різному проявляють своє ставлення до них. У перші тижні було написано понад сто віршів про Небесну сотню. я просто впевнений, що більшість з них страшна графоманія. буде написано сотні пісень, намальовано купу картин і малюнків, зкомпільовано маса відео. Час все розставить на свої місця. Все, що не варте уваги- зійде і забудеться. Забудеться і загубиться і щось з вартісного. Так, це спростить і затре образи, усереднить їх, і через деякий час ми самі їх не впізнаватимемо.

Але як затирає пам"ять про них оця не завжди чиста хвила, так і затирає цю пам"ять оце невдоволення і потрясання їхньою пам"яттю: ви їх знову вбиваєте, ви не так їх пам"ятаєте, ви на них піаритесь.

Напевно, варто берегти цю пам"ять в собі, зберігати її в серці, не розплескуючи в гніві на інших. Коли зійде хвиля те, що збереглося світлим і гарячим у тобі, допоможе віднайти це світло пам"яті іншим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все это понимаю Толик, ты прав, как всегда. Но как можно бездарно скулить на фоне кадров, как ребята уходят?! Лучше бы мы все молчали о них. Буду молчать. Ты прав, Толик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Песня о тех кого с нами нету, Сотня которая в небо.

Первый файл плохо переконвертирован, вот нормальный вариант.

Сотня которая в небо.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У центрі Луцька встановили хрест пам’яті Небесної сотні

Встановили та освятили хрест на місці майбутньої церкви, присвяченої пам'яті Героям Небесної Сотні, у центрі Луцька на П'ятницькій гірці.

Освячення провів митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

"Згідно із документами ХVI століття на території П'ятницької гірки знаходилась свого часу церква Святої Параскеви-П'ятниці на честь Святої великомучениці. Тому прийняли рішення назвати церкву імені Святої Параскеви - П'ятниці та Героїв Небесної Сотні.

Участь у хресній ході взяли представники Правого сектора, вони ж встановили хрест на місці, де повинен постати храм. Чотири наріжні камені майбутнього храму встановили директор ДКП «Луцьктепло» Олександр Киричук, який, зі слів митрополита Михаїла, став ініціатором побудови храму, керівник Правого сектору на Волині встановили Павло Данильчук, голова ОДА Григорій Пустовіт та міський очільник Микола Романюк.

KqmWS.jpg

PnGH2.jpg

NPMt8.jpg

sVzO6.jpg

CXzKe.jpg

jorsl.jpg

Alckr.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...