Перейти до змісту

куплю рослинки


linux

Рекомендовані повідомлення

Ось така ситуація: запускаю акваріум може в когось є лишні рослинки чи рибки. куплю за символічну ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

міні акварум на 40 л. З рибок думав Молінезія, меченосець, скалярія, синодонтис, гурамі. Я початківець тому надіюсь що мені підкажуть що краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где ты был раньше, я пару дней назад выкидывал кучу разной растючки :rolleyes:

міні акварум на 40 л. З рибок думав Молінезія, меченосець, скалярія, синодонтис, гурамі. Я початківець тому надіюсь що мені підкажуть що краще.

Думаю тесно будет Скалярии. Смотри на неончиков, данио-рерио, суматранских барбусов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та і гурамі тісновато буде.

я свою рибу і рослини майже всі продав, але в принципі можна щось знайти - якщо буде сильна біда, то можу спокійно дати моху яванського на розплід... це напевно єдине, що залишилось. якщо пошукати, то може гігрофіли якої наберу.

вобщем мене 2 тижні в неті не буде. якщо хочеш - дзвони 80979088130. домовимось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо буде сильна біда, то можу спокійно дати моху яванського на розплід... це напевно єдине, що залишилось.

О, надо будет както у тебя "стрельнуть" :rolleyes: яванского моха , а то я его еще не держал, надо попробовать :D .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
О, надо будет както у тебя "стрельнуть" :rolleyes: яванского моха , а то я его еще не держал, надо попробовать ;) .

без проблем :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, надо будет както у тебя "стрельнуть" :rolleyes: яванского моха , а то я его еще не держал, надо попробовать ;) .

без проблем :)

Как буду проезжать возле львовской звякну, ну типа это пиво с доставкой :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...