Перейти до змісту

Пономарьов


Plum

Рекомендовані повідомлення

Когось напевно глючить, бо я не можу знайти топік про Пономарьова. Не памятаю хто його хотів, але я залив в інкамінг 12 ogg-файлів. Далі діло за модераторами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно глючить нас з тобою, бо я теє пам'ятаю цю тему, але знайти її не можу. Ну й ладно.

Пономарьов вже на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОГРОМНОЕ СПАСИБО! :(:(:ok:

Жаль только, что еще не изобрели метод передачи пива по LAN-кабелю... :)

P.S. Действительно, куда-то делся мой топик с просьбой...

Но главное - результат уже слушаю :(

Еще раз спасибо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А топик прибил я. Так как в данном разделе он был офтопиком. Повторяю еще раз:Топики в этом разделе типа "Ищу/Дайте/Найдите" - офтопик, и будут удаляться без предупреждения. Пользуйтесь разделом "Пошук/замовлення"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А топик прибил я. Так как в данном разделе он был офтопиком. Повторяю еще раз:Топики в этом разделе типа "Ищу/Дайте/Найдите" - офтопик, и будут удаляться без предупреждения. Пользуйтесь разделом "Пошук/замовлення"

а давай на всякий випадок такі топіки не вбивати, а переносити в потрібну гілку форума, га? :lol:

В крайньому випадку -- тему закривай з рекомендацією відкрити там де треба, щоб іншим не повадно було. А то ось так, без попередження... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А топик прибил я. Так как в данном разделе он был офтопиком. Повторяю еще раз:Топики в этом разделе типа "Ищу/Дайте/Найдите" - офтопик, и будут удаляться без предупреждения. Пользуйтесь разделом "Пошук/замовлення"

а давай на всякий випадок такі топіки не вбивати, а переносити в потрібну гілку форума, га? :wacko:

В крайньому випадку -- тему закривай з рекомендацією відкрити там де треба, щоб іншим не повадно було. А то ось так, без попередження... :blink:

Правила розділу "Музика"

* В даному розділі постяться тільки лінки/коменти/новини на музику.

* Пости "Пошук/Шукаю/Знайдіть" рахуються офтопіком і будуть видалятися без попереджень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...