Перейти до змісту

Допоможіть вибрати звук


RelleX

Рекомендовані повідомлення

Не знаю на чому зупинитися... Піонер чи Соні? Раніше стояв Поінер, я був цілком задоволений. Цікаво знати відгуки про Соні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання поставлене не зовсім коректно, так як у одних і у інших є різні моделі і і т. д.

Все залежить від:

1. ціни, яку Ви готові потратити;

2. музики, яку слухаєте;

3. який програвач;

4. чи є підсилювач;

5. навіть який автомобіль має значення.

Це приблизний перелік уточнюючих питань, що впливають на вибір.

А саме краще рекомендую звернутись до спеціалістів у цій сфері. На форумі таким є SCORPIO.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дай відповіді на питання що поставив Юрко :blink: тоді попробуєм тобі допомогти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю на чому зупинитися... Піонер чи Соні? Раніше стояв Поінер, я був цілком задоволений. Цікаво знати відгуки про Соні.

Тільки Pioneer. Pioneer це як Mercedes. По якості звуку кращих просто не існує. Навіть чемпіони світу по автозвуку використовують техніку Pioneer.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все залежить від:

1. ціни, яку Ви готові потратити;

2. музики, яку слухаєте;

3. який програвач;

4. чи є підсилювач;

5. навіть який автомобіль має значення.

Це приблизний перелік уточнюючих питань, що впливають на вибір.

Согласен с Юрой. Большую роль играет сам автомобиль. Даже объём багажника куда выходят тылом задние динамики сказывается на плотности и звучании музыки. Правильная расстановка вопроса поможет тебе сэкономить деньги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки Pioneer. Pioneer це як Mercedes. По якості звуку кращих просто не існує. Навіть чемпіони світу по автозвуку використовують техніку Pioneer.

на 2007–2008 в номінації Best In Car Audio Head Unit від EISA-AWARDS знову в енний раз виграв ALPINE своїм CDA-9887R

ну EISA ясно хто

EISA is Europe’s premier consumer technology awards association, and comprises nearly 50 leading Photo,

Video, Audio, Home Theater, Convergence and Mobile Electronics magazines from 18 European countries.

Every year a panel of editors and technical writers from the organization‘s member magazines nominate the best

equipment from different categories of audiovisual products released in Europe during the preceding 12 months

так що не кажи, так піонер це нормальне співвідношення ціна/якість, але аж точно не "По якості звуку кращих просто не існує."

є звичайно сегмент класу hi-end у будь-якого бренду, але ж ми говоримо про звичайні голови, не для змагань...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

граждані форумчані-якщо довзолите в дану тему вставлю свої 5коп!!!!

на рахунок соні!патіфони класні..непогані усі і саби..окремих моделей!але якщо власник цього патіфона великий фанат клубняка,а ще краще кіслоти.....в них занадто штучні верха і піджатий по глубині бас....і цю думку в мені ніхто не змінить бо сам це відчув і чув...

Алпайн техніка хароша.....95%!!!але хароша і звучит тоді,коли стоїть все алпайн,голова,усі,акустика.саби і т.д.

тепер дійшли до піонера....

в мене самого стоїть Піон P88-RS і ті гроші які я за нього отвалив..коли ще всі в луцьку дивились на нього тільки в інеті я не жалію...це реально найкрутіший апарат який заставить звучати любе гавно..чесно....я перевірив.....читає любі диски-навіть дуже затерті,нереально затерті..апрат дійсно вискої якості і признаний кращим процесорним магнітофоном за всесвітньою федерацією автозвуку 2006-2007!чесно зараз не можу представити на яку другу балалйку можна його замінити-а не можна реально.....звучить на ньому любий стиль музики..особливо попса і інструментлка!!!!!!!що я скажу...зараз на основі цієї глови починаю строїти систему у свої авешці....от тоді і побачим...і я докажу що цей магнітафон повністю універсальний у звучанні і стиковці з іншим фірмами car-audio!!!!

якщо в когось є бажання поставити нормальний музон-прошу звоніть 8 063 358 93 93!допоможу у виборі і направлю вас туди де найдешевше у Луцьку!!!

от так це моя думка і мене не переконає ні в цьому!і хай би хто там шо не говори-а я був на чемпіонат європиз автозвуку!і більшість машин(десь 70%)построєні на магнітофонах піонер(а головне це переможціі призери)

і більшість построєні на таких піонах

http://www.avtozvuk.com.ua/info.php?id=2576

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 2007–2008 в номінації Best In Car Audio Head Unit від EISA-AWARDS знову в енний раз виграв ALPINE своїм CDA-9887R

ну EISA ясно хто

EISA is Europe’s premier consumer technology awards association, and comprises nearly 50 leading Photo,

Video, Audio, Home Theater, Convergence and Mobile Electronics magazines from 18 European countries.

Every year a panel of editors and technical writers from the organization‘s member magazines nominate the best

equipment from different categories of audiovisual products released in Europe during the preceding 12 months

так що не кажи, так піонер це нормальне співвідношення ціна/якість, але аж точно не "По якості звуку кращих просто не існує."

є звичайно сегмент класу hi-end у будь-якого бренду, але ж ми говоримо про звичайні голови, не для змагань...

Я говорю за чемпіонів СВІТУ.

EISA - асоціація до якої входить 18 країн Європи і ні одна з цих країн не спеціалізується по електроніці на високому рівні .

То як вони можуть судити інших світових брендів яким вже більше 70 р.

виграв ALPINE своїм CDA-9887R

Чого тоді ALPINE не виграв у світовому змаганні з автозвуку??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я говорю за чемпіонів СВІТУ.

ппц... а тут вроді за звичайні магнітоли в машину, не для змагань

то що як чемпіони? париж-дакар найбільше вигравали сітроен і мітсуба. це значить мерс гафно?

EISA - асоціація до якої входить 18 країн Європи і ні одна з цих країн не спеціалізується по електроніці на високому рівні

:huh:

бундес, хранція і брітти - отсталі та несчасні

так їм і нада!

а яка країна спеціалізована по автомагнітолах? всі в китаї збирають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось наш хлопець пропав. Дав запитання шириною кілометер і зник.

звичайно визначайся з грошима. скільки їх маєш. звичайно треба купляти достатньо хорошу голову і фронтальну акустику. все інше можна більш менш підтянути тоді. не треба звичайно залізати в дебрі.

моя порада це назбирати 500 баксів та купити

- (300) якогось більш менш пристойного сідшного алпайна (або кенвуда) або (якщо треба мульмедія) то jvс ехад av33 (дешевше і якісне в порівнянні)

пристойного в тому смислі щоб були лінійні виходи на фронт тил і саб (як мінімув 4Вольти) зазвичай апарати з таким набором вже мають достатню якість.

- (200) купити фронт двохкомпонентний наприклад Herz в якого дуже класний показник ціна якість

- (взяти кредіт в мами) і купити стп шумоізоляції і заліпити файно передні двері поїхати до друзів щоб файно поставили акустику. піщалки зверни увагу зазвичай повинні стояти в стійках (вікна) на 10-15 см нижче твого носа.

думаю це буде більш менш достойним стартом

далі перед тобою розкриваються двері в світ постійного капіталовливання в звук після прослуховування машин друзяк. починаєш розрізняти де в тебе не чути яких інструментів де взагалі повна яма часот і тоді задумуєшся чим це заповнити.

Обережно з інсталяторами всі вони творчі люди і потребують жорсткого контролю і опускання з небес на землю (якось мені в Блюзмобілі впарили спойлер до субару якій тріснув невдовзі я вже думав знести хлопцям двері в гараж але тато заборонив мені сказав що воно того неварте, та й хлопці оказалисьтіпа знайомими) поетому не спіши і не буде тоді виникати конфліктів.

ціни зараз завжди можна зкорегувати, якщо що то знайдеться тут багато в кого є там чи інде знижки, блат.

Тут багато починають спорити про різні там голови (добре що ще накамічі не згадали) але повір з чіткім та правильним підходом можна багато чого добитись. головне використати 100% те що закладено в компоненті це і є показник професійності установщика.

В луцьку вже потрохи навчились робити музику і радити когось це кривити душою. Всі вони знаходяться на одному рівні і вище своєї голови не пригнуть ніяк не хватає практики і слуху. (хоч не образьтесь). Дуже добре коли в групі установщиків є людина з музичними здібностями та музичним досвідом (музикант, вчитель музики, чи звуко інженер - доречі знаю одного дипломованого) тоді рівень установки акусти........продовження буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ппц... а тут вроді за звичайні магнітоли в машину, не для змагань

База Pioneera майже і всіх однакова. Шо в Hi-end шо в звичайному Pioneeri за 120 у.е (технологія Mosfet)

Можна назвати багато спільного по настройці звуку.

так шо і звичайні Pioneerи краще інших брендів.

а яка країна спеціалізована по автомагнітолах? всі в китаї збирають.

Японія. Взагалі спеціалізується електроніці.Думаю ні для кого це не новина. А нарахунок де збирається це вже інше питання.

Huinday скоро будуть збирати но Волині но це не означає і шо в них буде погана якість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadioN

Не Вумнічай - (технологія Mosfet) це всього навсього означає, що у вихідній мікросхемі на виході стоять польові транзистори, покури теорію як мінімум :) а внутрішня начинка у них різна починаючи від кондесаторів резисторів кінчаючи процесорами звуку які підбирають по парам. Не путай %уй з пальцьом :) Hi-end він і в Африці Hi-end. В деких Hi-end апаратах навіть підсилювач потужності відсутній або є можливість його відключити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...