Перейти до змісту

Iphone 4s 64Gb


Tays

Рекомендовані повідомлення

Доброго часу, люди підскажіть будь-ласка. Яка ціна за Iphone 4s 64 Gb? Стан як новий я маленькі поцарапинки, бокова панель блистить як нова, сенсор та програми , ігри функціонують зразково без лагів. В комплекті Зарядка та переходник. Пригнаний без документів з Дубай. Купляв за 3800. IOS 7.0.4.

Буду вдячний)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неверлок? колір? якщо неверлок то біля 2900-3000, якщо ні то ціна йому 2600 в тамкому стані... а рамка не повинна блистіти, на ній має бути напилення матове. та й знаю що багато знайомих брали айфона в дубаях (так саме там) китайську РФ, тобто відновлену китайцями під виглядом нової

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неверлок? колір? якщо неверлок то біля 2900-3000, якщо ні то ціна йому 2600 в тамкому стані... а рамка не повинна блистіти, на ній має бути напилення матове. та й знаю що багато знайомих брали айфона в дубаях (так саме там) китайську РФ, тобто відновлену китайцями під виглядом нового

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які 2600

по 2600 баригі на базарі забирають по таким цінам собі на продаж.

3000 сміливо продавайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас по 2700 можна купити в ідеальному стані та з повним комплектом) так що 3000 за 4s вибачте, це нереально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас по 2700 можна купити в ідеальному стані та з повним комплектом) так що 3000 за 4s вибачте, це нереально

И без комплекта за 3000 даже за 3100 можно продать .

на базаре 4с принимают по 2600 , сегодня узнавал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас по 2700 можна купити в ідеальному стані та з повним комплектом) так що 3000 за 4s вибачте, це нереально

64-ку не купиш в ідеальному стані. 16-32 можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас по 2700 можна купити в ідеальному стані та з повним комплектом) так що 3000 за 4s вибачте, це нереально

64-ку не купиш в ідеальному стані. 16-32 можливо.

Дим , нужно 64гб в идеале?) Найдем !)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

64 можна за цілих 3300 продавати

з таким об'ємом - це майже дефіцит в наших районах

Ось людина розлоченого за 3100 віддає) тиц

Якщо у вас неверлок,кілька подряпин - 3300!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...