Перейти до змісту

Блокування ВВ на Лідавській - координація


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Були до 5-30 на пості біля автошколи. Тихо-мирно було. Яка зараз ситуація?

Дзвонила до чоловіка,говорив,що все тихо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 407
  • Створено
  • Остання відповідь

Вчора одному з блокувальників стало погано, можливо через втому. Пішла носом кров. Як виявилось, жодних лікарських засобів немає.

Тому прохання організувати мінімальний набір ліків. Щодо переліку необхідного зв'язуйтесь із координаторами, Боженою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора одному з блокувальників стало погано, можливо через втому. Пішла носом кров. Як виявилось, жодних лікарських засобів немає.

Тому прохання організувати мінімальний набір ліків. Щодо переліку необхідного зв'язуйтесь із координаторами, Боженою.

Постараюсь взяти все необхідне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні після обіду буде можливість підвезти їжу та чай. На скільки це необхідно в такий час? Чи треба брати одноразовий посуд для їжі та чаю? Куди, кому і т.д. Чекаю відповіді....

Сьогодні після обіду буде можливість підвезти їжу та чай. На скільки це необхідно в такий час? Чи треба брати одноразовий посуд для їжі та чаю? Куди, кому і т.д. Чекаю відповіді....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора одному з блокувальників стало погано, можливо через втому. Пішла носом кров. Як виявилось, жодних лікарських засобів немає.

Тому прохання організувати мінімальний набір ліків. Щодо переліку необхідного зв'язуйтесь із координаторами, Боженою.

Мінімальний набір ліків є у кожного водія в аптечці, а автівок біля блокпостів вчора було як мінімум декілька.

З.І. Обережніше з діагностикою та лікуванням. Варто залучити фахівців, чи 103,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чай в пластикових пляшках неефективний, швидко холоне, а підігріти важко.

я бачив по Дискавері, що повну пластикову пляшку з рідиною можно просто тримати над вогнищем. Вона не розплавиться поки в ній є рідина. Може трошки змінити форму, але рідина нагріється достатньо.

http://survival.com.ua/sovs/sov_as17.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, ті що їздять на ніч, не забувайте, що ззаду об'єкта (в районі котельні) також є дві бочки.над дорогою купу народу, а позаду бувало, що нас двоє троє залишається.

ну й слідкуйте за тими хто пє. а то вчора бухий "герой" виявив у мені тітушку (підліткам войнушок не вистачає). втриматись важко, щоб не перевалити такого героя. стримує лише те, що посеред ночі це може перетворитись у незрозумілу сутичку.

бачите п'яного - відправляйте додому, вони можуть бути реально небезпечні для нас своєю поведінкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу бути завтра (27.01) в день. На яку з позицій краще підійти?

напевно десь до автошколи , там є пости , де найчастіше мало людей

Сьогодні після обіду буде можливість підвезти їжу та чай. На скільки це необхідно в такий час? Чи треба брати одноразовий посуд для їжі та чаю? Куди, кому і т.д. Чекаю відповіді....

Сьогодні після обіду буде можливість підвезти їжу та чай. На скільки це необхідно в такий час? Чи треба брати одноразовий посуд для їжі та чаю? Куди, кому і т.д. Чекаю відповіді....

коли люди є , то чай необхідний , їжі багато не треба , бо люди найчастіше перебиваються якимись канапками ... Пластиковий посуд є , везти не потрібно. На першому посту , запитайте в людей, де розливають чай та годують...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора одному з блокувальників стало погано, можливо через втому. Пішла носом кров. Як виявилось, жодних лікарських засобів немає.

Тому прохання організувати мінімальний набір ліків. Щодо переліку необхідного зв'язуйтесь із координаторами, Боженою.

Мінімальний набір ліків є у кожного водія в аптечці, а автівок біля блокпостів вчора було як мінімум декілька.

З.І. Обережніше з діагностикою та лікуванням. Варто залучити фахівців, чи 103,

Варто було б взагалі залучити когось хоча б із мало-мальськи медичним досвідом до чергувань.

Чай в пластикових пляшках неефективний, швидко холоне, а підігріти важко.

я бачив по Дискавері, що повну пластикову пляшку з рідиною можно просто тримати над вогнищем. Вона не розплавиться поки в ній є рідина. Може трошки змінити форму, але рідина нагріється достатньо.

http://survival.com....s/sov_as17.html

Можна, але неефективно. Ми так і робили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще одна важлива річ. Зараз я буду йти на чергування, відповідно володіючи свіжою інформацією і зможу нею поділитись. Але через деякий час люди на дальніх постах просто випадають з інформаційного простору. Читати новини зі смартфонів не вихід, на морозі батареї дуже швидко розряджаються.

На "кухні" я бачив ноутбуки, люди лазять в неті. Організуйте якесь оповіщення свіжою політінформацією. Наприклад, як це було зроблено позаминулої ночі. Тоді разом із гарячим чаєм приносили останні новини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну й слідкуйте за тими хто пє. а то вчора бухий "герой" виявив у мені тітушку (підліткам войнушок не вистачає). втриматись важко, щоб не перевалити такого героя. стримує лише те, що посеред ночі це може перетворитись у незрозумілу сутичку.

бачите п'яного - відправляйте додому, вони можуть бути реально небезпечні для нас своєю поведінкою.

Сьогодні вчочі прилетів п"яний герой на Kangoo. Як виїзжав на тротуар, ледь не зніс бочку з вогнищем. Не знаю, як він керував автомобілем, але на ногах він ледь стояв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через деякий час люди на дальніх постах просто випадають з інформаційного простору.

ПІДТВЕРДЖУЮ. Але коли є можливість то особисто я телефонуюабо до дружини, або до небайдужих своїх друзів і запитую про стан, потім передаю інфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

передайте на Лідавську. (Інфа не точна, взяв із чату Громадського ТВ на youtube. В Запоріжжі по другому кругу штурм, знову пішли в хід гранати. Відео по ссилках про події відсутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди на дальніх постах просто випадають з інформаційного простору

сто процентів. Я вночі стріми людям показував на смарті.... гривень на 50 надивились на укрдім, поки там рішали шось. 1,2ГБ за ніч передивились, а тут підходять хлопці - "мєнти втікли через боковий вихід!" йоптвайумать....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

показував на смарті

Висновок: треба переказувати новини , а не дивитись... на посту))))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотим с мужем подвести кое что из этого списка

Люди привозьте на Лідавську хто що зможе, з данних списків, це все відправляють на Київ.

1.

Скрытый текст

2.

Скрытый текст

3.

Скрытый текст

Но возможно что то нужно именно вам, тем кто сейчас на Лидавской, напишите, пока мы не выехали из дома...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arven Rivendell,

Носили з товаришом медикаменти на Театральну площу (відправка на Київ).

Куратори сказали, що наразі найбільш актуальна потреба в ліках та теплому одязі.

Сміливо можна брати все з 1 списку (протизастудні, знеболювальні препарати, вітаміни, перевязочні - їх мало не буває)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куратори сказали, що наразі найбільш актуальна потреба в ліках та теплому одязі.

якісь вимоги до одягу є? підкажи куди його треба нести?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вчочі прилетів п"яний герой на Kangoo. Як виїзжав на тротуар, ледь не зніс бочку з вогнищем. Не знаю, як він керував автомобілем, але на ногах він ледь стояв.

та отож. треба якось з ними боротись, особливо вночі, коли людей менше, видно гірше, нервів більше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вчочі прилетів п"яний герой на Kangoo. Як виїзжав на тротуар, ледь не зніс бочку з вогнищем. Не знаю, як він керував автомобілем, але на ногах він ледь стояв.

ось і де твоя громадянська відповідальність?, я б здав його даішникам без вагань!

П.С. от хто там мінусує, от якби те п"яне не герой а бидло, тим паче за кермом збило б не бочку а твою дитину яка біля бочки була, тоб щоб ти робило мінусодавце???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось і де твоя громадянська відповідальність?

щось ти з цитуванням намутив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...