Перейти до змісту

Мерехтить екран в планшеті


Рекомендовані повідомлення

Прошу допомоги. Подарувала чоловікові на день народження ось такий планшет

http://allo.ua/ru/products/internet-planshety/lenovo-a3000-7-3g-16gb-59366238-white.html

вчора весь вечір бавилися, розрядили, поставили на зарядку. А сьогодні на екрані періодично з'являється мерехтіння(рябь, мерцание). Ледь помітне, але ж його не повинно бути. Це якось лікується? Й чи може бути результатом зміни настройок?

Планшет тільки вчора куплений, може краще його відразу поміняти на новий? Вже уявляю скільки мені нервів в "ельдорадо" витріпають(((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lanima, леново я б не радив брати... часто проблеми, зннайомі 3 рази міняли бо в кожному якась проблема. Ніби хороша фірма а таке дозволяє. Подивіться на самсунги чи хочаб престіжіо:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене леново а2107 з початку літа. Я ним не натішуся. Хотіла взяти аналогічний та не знайшла. Взяла цей і от така халепа((((.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить шукайте Google Nexus 7 хоча б. ) А всякий безродний хлам обминайте десятою дорогою, бо то гроші викинуті на вітер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На нексус грошей не вистачило. . .

С учетом того что ваш LENOVO 1 899грн. я советую все же посмотреть в сторону NEXUS 7 тем более что даже первое поколение лучше и дешевле, чем тот что вы купили, а модель 2013 даже и сравнивать не с чем. Верните свой LENOVO в магазин, купите NEXUS7 2013 2Gen и не пожалеете.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да да тільки в нексусів партія була теж дуже гарна . биті пікселі і нерівномірна підсвітка, плями на матриці, так що тут як повезе, а ціна у них куди вища :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я продаю JK700 за 570 грн, майже такі самі характеристики.За що платити 1800 грн.?

Леново випускає величезну кількість моделей, тому приділити достатню увагу ретельному виготовленню кожної просто не може.

Ну а покупці , замість вникнути в суть речей ( це теж потребує часу) просто кидаються на те, що на слуху у всіх.

Такий закон моди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мода модою, а є ще речі зроблені на високому технологічному рівні на базі топових комплектуючих, і речі на них зовні подібні, і ніби з аналогічними заявленими характеристиками, але якість в них ніяка, тому і ціна відповдіна. Це все одно що порівнювати оригінальниий самсунг Galaxy S4, і його китайську копію з варшавки за 700 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні поїхала в ельдорадо й обміняла планшет на аналогічний. На диво без тріпання нервів, буквально за 10хв. Побачу за кілька днів, як цей себе вестиме. Якщо знову виникнуть проблеми, тоді поверну. Якщо не помиляюся до 14 днів маю повне право.

Дякую всім за участь. Якось легше, коли знаєш що є де спитатися поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також нещодавно став власником Asus Nexus 7 2013. Я не мав справи з дешевшими чи китайськими моделями тому мені порівнювати немає з чим, але власні враження супер: офіційні поновлення, якість матриці, зручність користування і т.д. І саме головне - бренд залишиться брендом. Звичайно буває всяке, і брендові речі трапляються брачні. Але вважаю, що при сучасних темпах прогресу краще придбати щось новіше та сучасніше і воно буде актуальне і не так швидко морально застаріє, ніж дешевші і старіші моделі. Якось так ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да да тільки в нексусів партія була теж дуже гарна . биті пікселі і нерівномірна підсвітка, плями на матриці, так що тут як повезе, а ціна у них куди вища :_07:

Начиная с 09.2013 (дата производства планшета) такого брака нет, а по сравнению с другими планшетами....;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я продаю JK700 за 570 грн, майже такі самі характеристики

а які характеристики в JK700 майже такі самі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а які характеристики в JK700 майже такі самі?

Диагональ дисплея 7"

Объем оперативной памяти 1 Гб

Гарантийный срок 12 месяцев

не так уж и мало ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...