Перейти до змісту

tp-link 741ndвіддалене керування


Рекомендовані повідомлення

привіт бордівчани,стикнувся із проблемою настройки сервісу віддаленого керування на своєму роутері,

змінив користувача і пароль, налаштував no-ip(ddns) залогінився на роутері, відкрив доступ до роутера із мережі інтернет,

але от конфуз пристрій каже що я немаю прав для перегляду цієї сторінки хоча логін і пароль правельні,

підкажіть що і як краще зробити щоб налаштувати доступ до свого роутера із мережі

п.с пробував гуглити толку з того вийшло мало, дійшов лише до проброса портів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкладка Security(безпека) - Remote Management (віддалене керування) - лишаєш порт 80 і вписуєш ІР адресу з якої планується керувати роутером. Жмеш Save(сохранить), все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкладка Security(безпека) - Remote Management (віддалене керування) - лишаєш порт 80 і вписуєш ІР адресу з якої планується керувати роутером. Жмеш Save(сохранить), все!

Ukrainec якраз і не все, я ці наштування давно знаю правда проблема отака, навіть яко замість ір дати 255.255.255.255

post-6664-0-20633200-1390049159_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін! то може в тебе київстаровський роутер???

Ти правий брате, залізо таки київсвтарівське правда я його давно вже перешив під нормальну свіжу офіційну прошивку,

а проьлема із цими претензіями від роутера:

You have no authority to access this router!

вирішились дуже просто, я ж перевіряв доступ прямо із свого проутера, тобто ір немінявся от мене і блочить, а коли зайшов із телефона зрозкмів що все працює)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...