Перейти до змісту

Де поклеїти плівку на телефон за помірну ціну і якісно?


Рекомендовані повідомлення

Потрібно наклеїти плівку на телефон Sony Xperia ion, можливо хтось знає де це роблять якісно???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також цікавить. iPhone 5, iPad 4. Плівку можу купити, або є варіант купити в людини яка якісно поклеїть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна це зробити і самому, на ютубі є відео-інструкція

клеїв вже багато телефонів, нормально виходить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж клеїв сам, неодноразово. Єдина проблема - якщо пилинка потрапить між плівкою і екраном буде "ореол", звісно треба гарно протирати мікрофіброю. Від пилу в повітрі я позбавлявся підвищуючи вологість, хоч би розприскувачем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клеїти варто при гарному освітленні, я наприклад роблю це під настільною лампою, всі пилинки зразу видно.

Також крім екрана, гарно треба протерти і перевірити саму плівку, з нею теж часто заносяться пилинки.

Бажано вибрати приміщення де мінімум пилу, хтось підвищує воголість, хтось клеїть у ванній кімнаті ))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так само сам клеїв, дЄлов то, головне як кажуть вище добре витерти екран і рівно попасти з першого разу, бо якщо піде криво то переміщуючи появляться *островки*.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто наважиться сам клеїти, рекомендую купити зразу 2-3 плівки. Ціна питання +10 р. крім того вона не зіпсується з часом.

Клеїв собі, друзям, родичам, коли плівка одна, якось не так рівно клеїться, коли під рукою ще одна, лягає рівно з першого разу :_07:

навчився сам клеїти після того, як "проффесіонали" пару раз наклеїли з пухирцями, ще й не посоромились гроші за таке брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно наклеїти плівку на телефон Sony Xperia ion, можливо хтось знає де це роблять якісно???

Ще 2 шт. є.

LT28i \ Xperia Ion 10 грн.

Всі вище перераховані поради по поклейці є правильні.

Від себе добавлю що головне в поклейці це "набити руку"

Тобто декілька плівок зіпсуєте і навчитесь ідеально (майже ідеально) клеїти.

А взагалі ніякої там вищої математики немає.

Біля мене на ринку за 20-30 грн. клеять.

Де купити і поклеїти напишу в приват.

P.S. Всім дякую за рекомендацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плівка плівці рознь, є багато нюансів. Один з головних найточніша вирізка під дану модель.Ну і якість самої плівки, її чистота в упаковці, допоміжні салфетки, депилятори та таке інше.

Плівки Digi http://lutech.com.ua/products.php?id=916 клею від 30 грн.

Є матові та глянцеві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...