Перейти до змісту

Освітлення вулиць та прибудинкових територій


moon

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть куди звернутись щодо освітлення прибудинкової території за адресами Арцеулова, 18-22. Ліхтарі вмикаються стандартно о 21:00-21:30, але ж зараз не літо і йти з роботи в 19:00 страшнувато. Якось взагалі можна врегулювати це питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо ви не це хотіли почути ))))"Да ви щасливчик!" (Ліхтарі вмикаються стандартно о 21:00, 21:30) на вул. Конякіна взагалі можуть не вкючити.

До речі добре запитання(Підкажіть куди звернутись щодо освітлення)сам цікавлюсь, хоча б на вулиці вмикали, про прибудинкову територію краще промовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже зателефонувала, сказали - "дивно, ми вмикаємо в 17:00 по місту, коли темніє", обіцяли розібратись, тому буду контролювати. А то таке враження, що з трьох 9-поверхових будинків лише мені страшно додому з роботи повертатись.

24-71-94 - Комунальне підприємство "Луцьксвітло"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сюди можна ще заявочку подати.

www.opencity.in.ua

Проект хороший і потріюний. Дасть Бог і буде продуктивний.

Було, що написав недавно, не знаю, чи вони зробили чи випалково але ліхтар засвітився і світить до сих пір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сюди можна ще заявочку подати.

www.opencity.in.ua

Проект хороший і потріюний. Дасть Бог і буде продуктивний.

Було, що написав недавно, не знаю, чи вони зробили чи випалково але ліхтар засвітився і світить до сих пір.

Проект справді цікавий і потрібний, але працює видно пока вибірково. Я подав заявку що не світять фонарі. Її прийняли і мене про це повідомили. Точніше один на великий відрізок вулиці. Потім в мене уточнили адресу точну, я написав і подумав може й справді зроблять.

Сьогодні повідомили що все зробили і назвали причину, що десь замикало.

Та я вийшов ввечері, а нічого ж не працює. Виходить просто обманюють, а самі нічого не роблять ((( От чому всі цікаві і корисні проекти нехочуть працювати в Україні ? Напевне лінь...небажання щось робити...

Можна було б відкрити тему окрему по даному проекту на Борді, тільки в якому ж розділі ? Писати наскільки він працює чи ні .

post-11159-0-31651100-1389816272_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...