Перейти до змісту

Замовлення мобільних телефонів


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

Доброго Вечора, займаюсь замовленням мобільних телефонів за низькими цінами. термін доставки до 7 днів. Вартість телефонів від 270 до 1700 грн :) Кого зацікавило пишіть у приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефони нові, китайські копії відомих брендів. А звідки замовлення - це вже таємниця :) Україна зі складу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж займаюсь, і що? Тут на форумі зо три десятка людей таким займається.

Ebay, Китай)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і займайтесь, про те, що тут багато людей займається я знаю. Телефони замовляються у Українських представників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефони нові, китайські копії відомих брендів. А звідки замовлення - це вже таємниця :) Україна зі складу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нові, китайські копії відомих брендів

для бажаючих викинути на вітер

від 270 до 1700 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам користуюсь телефоном на 2 карти за 270 грн. Вже майже рік і нічого.....

Далі прошу писати тільки по темі. Дякую за розуміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго Вечора, займаюсь замовленням мобільних телефонів за низькими цінами. термін доставки до 7 днів. Вартість телефонів від 270 до 1700 грн

Кого зацікавило пишіть у приват.

Треба було зразу у першому пості вказати що продаються калькулятори китайські копії а не телефони.

І ще одне - це не лише гроші на вітер, а щей рак головного мозку, в них рівень радіації завищений більш ніж в 10 разів.

Далі прошу писати тільки по темі. Дякую за розуміння.

Вибачаюсь, не встиг(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про радіацію я думаю не варто говорити. Вийдіть на вулицю і дихайте тією радіацією. Якщо ви рахуєте що телефони калькулятори тоді Вам НЕ СЮДИ. Прошу писати по темі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. ОБМЕЖЕННЯ І ЗАБОРОНИ

3.4. Заборонена торгівля на замовлення, по каталогу, по прайс-листу; послуги представників фірм, підприємств і будь-яких інших організацій.

(с)Борда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про радіацію я думаю не варто говорити. Вийдіть на вулицю і дихайте тією радіацією. Якщо ви рахуєте що телефони калькулятори тоді Вам НЕ СЮДИ. Прошу писати по темі!!!

Калькуляторами я називаю китайські копії, які коштують 270 грн, і в перший місяць на ремонт їх викидається в 2 рази більше.

А та радіація, що на вулиці - вона в допустимих межах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що тут сказати.... Борда як Борда. Відкриєш тему і начинають ........

Прошу Писати по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що тут сказати.... Борда як Борда. Відкриєш тему і начинають ........ Телефони є і по 500 -1000 грн. По 2-4 ядра по 8 гб. і більше. Якщо і це для Вас калькулятори ну тоді ідіть купіть оригінал за 5 000 і радійте, що у Вас оригінал.

Прошу Писати по темі.

Ціни: 250-300 грн клавіатурний моноблок, 720-760 грн сенсорний.

Китайські телефони є нормальні, але не копії.

Потрібно тільки розібрати кілька штук, і бажання купувати його для себе пропаде.

В 5-ти телефонах одного корпусу може бути різне "начиння".

Крім того антеною для блютусу може бути провідок, антена на ВайФай недотягнута до гнізда, а прикріплена скотчем, хоч на динаміки 2 місця, є лише один, і це не повний перелік.

Комусь продавати - звісно 100% навару як мінімум, чому ж не продавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за Вас дуже радий, що ви такі освідченні. Напевно колись попались на Китаї ???

Я не один телефон продав, скарг не було. Я просто не розумію навіщо плати за той самий S4 шалені гроші, якщо можна взяти за 1000 грн. і радіти. Всеодно Ви з оригінала не візмете його всієї продуктивності. А для ігор, софта, інтернета, дзвінків піде і такий телефон який у багато разів дешевший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ж є вже нормальні китайські фірми: Huawei, ZTE, Jiayu, THLта купа інших. Навіщо возити оці недолугі копії?

100% навару як мінімум - в китаї їх беруть на вагу

Я не один телефон продав, скарг не було. Я просто не розумію навіщо плати за той самий S4 шалені гроші, якщо можна взяти за 1000 грн. і радіти.

Недовго радіти - до першої поломки, в СЦ їх навіть не примають, а виходять з ладу вони дуже швидко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ж є вже нормальні китайські фірми: Huawei, ZTE, Jiayu, THLта купа інших. Навіщо возити оці недолугі копії?

Відповім. Є така частина людей яка купує щоб бути крутим з типу дорогим телефоном.

P.S Багато людей які брали телефони це Apple та Samsung через те, що оригінал купити не можуть. А ви говорите про Huawei, ZTE, Jiayu, THLта це для них китайська грамота :)

100 % навару можна брати це якщо замовляти у Китайців, але тут є свої нюанси - це термін доставки. У Українських представників Ви 100 % не зробите ніколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповім. Є така частина людей яка купує щоб бути крутим з типу дорогим телефоном.

Надійним

P.S Багато людей які брали телефони це Apple та Samsung через те, що оригінал купити не можуть. А ви говорите про Huawei, ZTE, Jiayu, THLта це для них китайська грамота :)

Не зрозумів цього речення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ж є вже нормальні китайські фірми: Huawei, ZTE, Jiayu, THLта купа інших. Навіщо возити оці недолугі копії?

100% навару як мінімум - в китаї їх беруть на вагу

Я не один телефон продав, скарг не було. Я просто не розумію навіщо плати за той самий S4 шалені гроші, якщо можна взяти за 1000 грн. і радіти.

Недовго радіти - до першої поломки, в СЦ їх навіть не примають, а виходять з ладу вони дуже швидко

Не правда!!! Був у мене китаєць Apple 4g, у кишені зламав тач разом з екраном, заміна вийшла 250 грн (Телефон вартував 1 500 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не правда!!! Був у мене китаєць Apple 4g, у кишені зламав тач разом з екраном, заміна вийшла 250 грн (Телефон вартував 1 500 грн.

Може бути що це не копія, а китайський "фабричний"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповім. Є така частина людей яка купує щоб бути крутим з типу дорогим телефоном.

Надійним

P.S Багато людей які брали телефони це Apple та Samsung через те, що оригінал купити не можуть. А ви говорите про Huawei, ZTE, Jiayu, THLта це для них китайська грамота :)

Не зрозумів цього речення

Поясню.

Була людина яка купувала Nokia n95. Людина з далекого села. Ось скажіть з чим вона буде крутіша з Nokia чи з Jiayu

Не правда!!! Був у мене китаєць Apple 4g, у кишені зламав тач разом з екраном, заміна вийшла 250 грн (Телефон вартував 1 500 грн.

Може бути що це не копія, а китайський "фабричний"

Можливо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, якщо людина купує копію, бо не може собі дозволити оригінал, то:

1. він їй потрібний лише для понтів

2. ця людина "дупля не ріже" в телефонах

3. їй туди і дорога

яка б ця копія не була "якісною", вони і близько не підійде до оригінала

Ну а робота продавця якраз і заключається в тому, щоб вішати лапшу типу: "та в мене такий вже 20 років працює без проблем", "всі беруть по 40 штук і ніхто не жалується" і т.д.

Проти китайських брендів (які роблять свої телефони, а не копіюють зовнішній вигляд) взагалі нічого не маю, навіть сам користуюсь Lenovo.

Але варто тільки взяти в руку оту "100% ідентичну оригіналу" копію, аж матюкатися хочеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бренді ті що Ви назвали я знаю, що вони нормальні. Телефони які вартують 270-400 грн це просто, щоб дзвонити. Можна взяти і за 500 та вище.

Сам особисто перевіряв Samsung s4 за 1000 грн на antutu він показав 10,700 За таку ціну я думаю, що це нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповім. Є така частина людей яка купує щоб бути крутим з типу дорогим телефоном.

Надійним

P.S Багато людей які брали телефони це Apple та Samsung через те, що оригінал купити не можуть. А ви говорите про Huawei, ZTE, Jiayu, THLта це для них китайська грамота :)

Не зрозумів цього речення

Поясню.

Була людина яка купувала Nokia n95. Людина з далекого села. Ось скажіть з чим вона буде крутіша з Nokia чи з Jiayu

ну так тоді вам і треба їх продавати в селі, де (за вашими ж словами) тільки на зовнішній вигляд і звертають увагу

п.с.: сам із села, там люди не менш обізнані, і самі ж замовлють з китаю брендові Lenovo, Huawei, Jiayu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чому Ви так ? Якщо людині потрібен бюджетний смартфон за 500 грн, то я думаю можна і взяти Samsung чи HTC якесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...