Перейти до змісту

Учень шукає Майстра


Дядечко

Рекомендовані повідомлення

Митці, а ніхто не хоче взяти учня?

Маю SONY F-717, багато вільного часу і величезне бажання вчитись майстерності фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.photodom.com/ru/mypage.php?nick=baxys

Є в Луцьку фотоклуб, він буває по вівторках, в 18-00...

Але для цього треба тобі показати свої твори... Бо не можна стати класним музикантом без елементарного слуху...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Митці, а ніхто не хоче взяти учня?

Маю SONY F-717, багато вільного часу і величезне бажання вчитись майстерності фото.

Я теж колись шукав де б повчитись, потім натягав багато літератури з інету, на форумах читав хто чим живе. Головне визначитись що ти саме хочеш вивчити, рзібратись у якому напрямку будеш розвивати своє фотомистецтво і лише тоді шукати наставника, а то знайдеш якогось натюрмориста і будеш вчитись у нього портретної зйомки, хоча звісно основи композиції він розкаже.

Далі свої роботи необхідно виставляти на показ іншим, бажано не на одному сайті бо народ всюди різний і дає різні оцінки, коментарі та поради на одні й ті ж кадри.

Часто виставляючи свої фотографії на фотосайтах стикаєшся що народ починає грузити про фони, вираз обличчя і т.д, а потім дивишся, а ці люди виставили лише натюрморти та пейзажі і намагаються мені розказати про те як треба знімати портрет. Звісно я їхню думку послухаю, якщо це буде конкретно вказаний промах, а не типу:"фото жахливе. працюйте над світлом та композицією... і елементарно подивіться на вираз обличчя моделі... " чи "я вас дуже прошу, не робіть такого фону білого, ну як на пліті на цвинтарі виглядає, тіпун мені на язик "

я правда не розумію де у них на цвинтарі абсолютно білі плити лежать, чи що людина хоче мені донести про вираз обличчя.

Головне практика і спілкування з колегами по цеху. Дивись що і як знімають, намагайся сам повторити, шукай свою фішку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.photodom.com/ru/mypage.php?nick=baxys

Бо не можна стати класним музикантом без елементарного слуху...

Як показує історія відомі випадко коли людина втративши слух писала прекрасні твори. Виключення є завжди.

Читав колись про фотографа котрий, на жаль має хворобу по зору і його бачення світу обмежується кільком процентами. Але це йому не заважає робити кадри орієнтуючись на слух, інтуїцію тощо. Він навіть виставку свою робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага-ага.

Все тут правильно написали. Тільки забули кілька дрібничок. Зокрема - спочатку треба навчити трохи фотосправі, а вже потім освоювати фотошопу. І ще - тра розуміти технічні особливості свого апарата, щоб знати його межі застосування, приховувати недоліки, та правильно застосовувати його сильні сторони.

Частково згідний з madkot:

натягав багато літератури з інету, на форумах читав хто чим живе. Головне визначитись що ти саме хочеш вивчити, рзібратись у якому напрямку будеш розвивати своє фотомистецтво

100%

народ починає грузити про фони, вираз обличчя і т.д, а потім дивишся, а ці люди виставили лише натюрморти та пейзажі і намагаються мені розказати про те як треба знімати портрет

Не вірно. В принципі не вірно. Якщо я знімаю переважно пейзаж, це не означає, що не знімаю (і не вмію знімати) портрет. Тим більше - що не знаю що таке композиція, візуалізація, постановка світла, та постобробка.

Просто дуже часто надто зневажливо відносяться до початківція всілякі "метри" - та ще й забувають, якими вони були колись, і чи розуміли натяки, напівнатяки, та просто зарозумілі зауваження тодішніх метрів.

Ще від себе добавлю - не варто надто грузитись технічною стороною свого апарата (таких називають фотоаноністами :) ). Я бачив дуже пристойні у всіх відношеннях знімки зроблені.... SE K750i ! Не говорячи про більш-менш нормальні звичайні мили і цифромили.

Маєте якийсь девайс - використовуйте, вчітся. Переростете цей девайс - придбаєте кращий. І так - до своєї межі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага-ага.

Все тут правильно написали. Тільки забули кілька дрібничок. Зокрема - спочатку треба навчити трохи фотосправі, а вже потім освоювати фотошопу. І ще - тра розуміти технічні особливості свого апарата, щоб знати його межі застосування, приховувати недоліки, та правильно застосовувати його сильні сторони.

щодо фотошопу то цей елемент можна взагалі не вивчати - є люди які фотографують, а є які обробляють - кожен повинен бути профі у своїй справі. Одна дуже крута київська фотостудія відсилає на обробку свої фото аж у Німеччину в одну конторку, котрі класно і швидко зроблять роботу і при цьому беруть набагато менше українських колег (з матеріалів фотожурнал)

народ починає грузити про фони, вираз обличчя і т.д, а потім дивишся, а ці люди виставили лише натюрморти та пейзажі і намагаються мені розказати про те як треба знімати портрет
Не вірно. В принципі не вірно. Якщо я знімаю переважно пейзаж, це не означає, що не знімаю (і не вмію знімати) портрет. Тим більше - що не знаю що таке композиція, візуалізація, постановка світла, та постобробка.

Непогоджуюсь про принцип - якщо людина викладає основну масу фоток, або навіть всі 100% викладених це пейзажі, а критикує портрет, причому використовує не конкретику типу: ліва рука лишня, чи окантовка груба обріза - при таких відповідях я їх врахую. Але якщо мені пишуть що фон білий як плита на цвинтарі - можливо людина щойно з кладовища і у нього в голові зараз лише одні могили ще, чи пишуть що працюйте зі світлом - це що відповідь профі - конкретика це головне, а такі відповіді я не сприймаю чи вимагаю конкретизації своїх промахів.

Просто дуже часто надто зневажливо відносяться до початківція всілякі "метри" - та ще й забувають, якими вони були колись, і чи розуміли натяки, напівнатяки, та просто зарозумілі зауваження тодішніх метрів.

Справжній метр знає як сказати щоб було зрозуміло, а зазнавшийся ще вчорашній любитель говорить пафосно дивлячись на тебе зверху

Ще від себе добавлю - не варто надто грузитись технічною стороною свого апарата (таких називають фотоаноністами :( ). Я бачив дуже пристойні у всіх відношеннях знімки зроблені.... SE K750i ! Не говорячи про більш-менш нормальні звичайні мили і цифромили..

десь рік назад в одному журналі писали про фотографа котрий навіть виставку робив фоток знятих телефоном SE S700i і при чому друкував він їх здається 60х40

Маєте якийсь девайс - використовуйте, вчітся. Переростете цей девайс - придбаєте кращий. І так - до своєї межі :)

Золота істина - митці минулого робили свої шедеври апаратами котрі нинішня більшість і в руки не візьме - там же все ручне і таке незручне, ще й видно погано що знімаєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теорія без практики - мертва. тут була темка з посиланнями на літературу. подивись. прочитай пару книжок - там є варті уваги (Лі Фрост, наприклад). але й не забувай на практиці хочаб перевірити те про що ти прочитав.

/*ага, і це каже самоук, який навіть того ж Фроста до кінця не прочитав :ninja: бо розібрався з Зенітом набагато раніше, а погляд на речі - річ особиста і ще шукаю */

[offtopic]

Золота істина - митці минулого робили свої шедеври апаратами котрі нинішня більшість і в руки не візьме - там же все ручне і таке незручне, ще й видно погано що знімаєш

а декому навпаки приємно такими апаратами знімати - принаймі знаєш що надійно. та й для наведення страху на народ - саме те що лікар прописав :jeer:

[/offtopic]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо не можна стати класним музикантом без елементарного слуху...
Людвіг Ван Бетховен був абсолютно глухим, Бедржих Сметана і Габріель форе в старості також оглохли, і вже будучи абсолютно глухими написали багато геніальноих творів. Є точка зору, що якби Бетховен не був глухим, то ніколи не зміг би створити Велику фугу і пізні скрипічні квартети.

Більше того, Бедржих Сметана, Чюрленіс, Шуман і інші померли в будинку для душевнохворих :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо фотошопу то цей елемент можна взагалі не вивчати - є люди які фотографують, а є які обробляють - кожен повинен бути профі у своїй справі. Одна дуже крута київська фотостудія відсилає на обробку свої фото аж у Німеччину в одну конторку, котрі класно і швидко зроблять роботу і при цьому беруть набагато менше українських колег (з матеріалів фотожурнал)

ИМХО бред, нет нигде таких дешевых специалистов как в Украине или России, если в Германии дешевле, то наши сделают еще и еще дешевле.

Людвіг Ван Бетховен був абсолютно глухим, Бедржих Сметана і Габріель форе в старості також оглохли, і вже будучи абсолютно глухими написали багато геніальноих творів. Є точка зору, що якби Бетховен не був глухим, то ніколи не зміг би створити Велику фугу і пізні скрипічні квартети.

Верно, вот только с примечанием. Глухота была приобретенная, тойсть перд этим Бетховен слышал :). А музыка, ноты отпечатываются в голове, я могу смотреть в ноты и слышать музыку, а другие будут видеть простые закарлючки.

Что-то оффтопить начали :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо фотошопу то цей елемент можна взагалі не вивчати - є люди які фотографують, а є які обробляють - кожен повинен бути профі у своїй справі. Одна дуже крута київська фотостудія відсилає на обробку свої фото аж у Німеччину в одну конторку, котрі класно і швидко зроблять роботу і при цьому беруть набагато менше українських колег (з матеріалів фотожурнал)

ИМХО бред, нет нигде таких дешевых специалистов как в Украине или России, если в Германии дешевле, то наши сделают еще и еще дешевле.

Зі слів власника студії дана ситуація мала місце. наші просто не хотіли братись за роботу посилаючись на відсутність необхідних плагінів.

в якомусь з літніх випусків dFoto було інтревю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходьте на http://www.photodom.com/top20.php, дивіться роботи людей, робіть висновки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...