Перейти до змісту

Порадьте розвиваючу іграшку для дитини


VilanS

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Порадьте розвиваючі іграшки, ігри, речі для дітей. Дякую.

Ну і не тільки для дітей 2-5 років. А і для 7-річних, 10-річних, 14-річних. Одним словом радьте будь ласка.

Хочу подарувати, але розбігаються думки. В розмові вимальовується істина).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 перегляди і жодної поради, видаліть тему будь ласка

Не істєріть!!!

Для маленьких великий вибір торгової марки Fisher Price. Є і дешевші аналоги. Популярні зараз Чарівний горщечок (сортер), Розумне цуценя, Мій перший м'яч. Іграшка має бути функціональною, для менших це - колір, форма, звуки, для старших - якісь головоломки, конструктори, ігри. До речі, зараз дуже великий вибір настільних ігор і для дорослих, знайомі заграються аж до ночі(Игра престолов). Старша 9 років має скрабл, джангу і твістер, цікаво і дорослим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сусідній темі радили магнітний конструктор. На мою думку цілком розвиваюча іграшка. Також різноманітні лєго можна віднести до розвиваючих. /Вчора дізналась що лєго бувають як "хлопчачі", так і "дівчачі")))/ Це що стосується іграшок для трохи старших діток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Для дітей 3-14 років. Можливо хто порадить що такого, що ще мені невідоме. дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конструктор. Хороший металевий конструктор. Дитина матиме прекрасну можливість робити усе для дому разом з батьком, а років через 10-15 - аналітично-синтезуючий допитливий розум, їй буде цікаво жити у світі.

Хоча найкращими іграшками такого плану визнано кубіки. Так, звичайні дерев*яні кубики. Дитяча фантазія безмежна - і кубик перетворюється у столик, автомобіль, бдинок і т. д.

Як варіант - пластмасові конструктори (на кшталт "Лего") - мій малий грався ним з 9 місяцв (!) років до 12.

ІМХО, строго ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Для дітей 3-14 років. Можливо хто порадить що такого, що ще мені невідоме. дякую.

Конструкторы вещь замечательная особенно металлические. Вот только последнее время что-то не видно качественных изделий. Посмотрите в сторону настольных игр. Есть очень не плохие варианты для разного возраста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У сына день рождения в пятницу, ему будет 3, игрушек дома валом, и машин и конструкторов и т.п., а все начали спрашивать что подарить, мы думали думали, а потом у друзей увидели игру для всей семьи, решили остановится на ней, тем более что подарок получается для всех и старшей интересно будет и нам родителям.

BoomBoomBalloon-2.jpg

Игра простая и веселая, погуглите, если заинтересует.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Різдво дарувала сину "лабораторию физических опытов". В набір входить купа всіляких дротиків, елементів живлення і ще якихось прибамбасів, якими за схемами потрібно з"єднати деталі. В результаті отримуємо динозавра, який роззявляє пащеку і ворушить лапами;вентилятор; баскетбольний щит і катапульту з м"ячиком; світлодіодний індикатор. Цікаво і дитині і дорослому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

) я знаю коли дитины подалили пысолет) вын не трыляэ патронами, але його можна розкладати як бойовий думаю зараз актуально))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...