Перейти до змісту

Мужчина на годину (або майстер на всі руки)


electronick

Рекомендовані повідомлення

стикнулся з проблемою треба щось зробити і не знаєте як нема інструменту чи не можете настроїти техніку ,або щось не так працює пропоную послуги майстра виклик вмежах Луцька 60грн робота або 100грн година або за домовленістю про конкретну роботу

063 68 10 510

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або майстер на всі руки

И печник, И плотник и на мышей охотник! ?

Згоден, що більшість чоловіків (ну може не більшість), вміють робити всю (майже) домашню роботу самі.

Але ви пробачте, може мені розетку буде міняти сантехнік за 100 грн.

Щось я логіки не бачу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стикнулся з проблемою треба щось зробити

І з якою проблемою ви стикнулись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І з якою проблемою ви стикнулись?

орфографію в ворді не може настроїти, пропонує 100 грн за годину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як кажуть: і швець, і жнець, і на дуді грець

Заінтригувало оте "Мужчина на годину".

Для скрашення досугу одиноких ДАМочок ;) 100грн/год - розцінки саме як на Луцьк)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стикнулся з проблемою треба щось зробити і не знаєте як нема інструменту чи не можете настроїти техніку ,або щось не так працює пропоную послуги майстра виклик вмежах Луцька 60грн робота або 100грн година або за домовленістю про конкретну роботу

063 68 10 510

чувак, на тобі ком трохи - ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкурент?

Людина, яка береться робити ВСЕ - не вміє толкового робити НІЧОГО!

Є в нас в ЛУцьку "Домова служба" (не реклама).

Зателефонував (потрібно було сантехніку відремонтувати) - приїхав дядечко-сантехнік за 20 хвилин. Протягом 1,5-2 години зробив те, що мав.

(Всі решта по оголошенню майстри були "заняті на тиждень вперед"). Заплатив 100 грн (без матеріалів).

Якби потрібно було замінити перемикач - приїхав би електрик.

До чого це я? А точно! Згадав.

Я про те, що кожен має робити те, що справді вміє. "Мєбєльщік" - ремонтувати меблі. Сантехнік - сантехніку. ІТ-шник - компи. І т.д.

Для скрашення досугу одиноких ДАМочок ;) 100грн/год

Може на те й розраховує?? ;)

Десь уже було.

djc.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну-у, Женя, тут людина хоч якось викручується з ситуації, а не сидить склавши руки!

Думаю, якщо він не справиться з роботою на яку його викликали, ніхто не заважає не заплатити йому за роботу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різноробочий за $100\день.

Провінційний Луцьк готовий платити таку таксу?

Ми точно живем в Україні?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну-у, Женя, тут людина хоч якось викручується з ситуації, а не сидить склавши руки!

Честь і хвала йому і жирний + в карму!

Теоретично, 4-5 корисних годин. По 100 за годину. 1,5К у.о. в місяць!

фігассє.

Може то і собі роботу кинути і ходити "мужчиною по виклику"? :lol:

Якщо серйозно, то оголошення про послуги "сантехніка" (якщо вміє справді) і черга стоятиме. Так само як і з пралками. І з електрикою.

І т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому всі вчепились до людини? ТС хоче заробити грошей, що в цьому поганого?

моливо, справді, всі злякались конкурента? :0018:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС хоче заробити грошей, що в цьому поганого?

Не погано - класно.

Аргументи є вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да бросьте вы....., не нападайте на пацана. Если руки не из жопы то и розетку заменить, и гавно в унитазе протолкнуть сможет любой нормальный мужчина. Вопрос в том захотчет ли айтишник толкать гавно по трубам за 60гривень. Если нет - вот человек согласен. Что в этом плохого.

Пример: Мне нужно было картинку на стену повесить в квартире (панельный дом) , а перфоратора нет в хозяйстве - вызвал кума (у него есть перфоратор). Работа обошлась даром :) за вечер прогудели больше сотни :) Ну это я так отвлёкся :) Я это к тому что, просверлить отверстие в стене будет стоить (ну пускай) гривень 20 - 25 (можно наверное и за 15 договориться), главное чтобы был инструмент. А вот сколько бы стоила такая работа в "Домовой службе" ? И там не поторгуешься

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добавлю свої 5 копійок.

дана тема, піднята ТС дуже актуальна, але оплата береться не за затрачену годину часу, а за конкретну роботу, наприклад - заміна розетки - 20 грн, заміна розетки під напругою - 50 грн, заміна крана - 50 грн,

питання в тому, що одну й ту ж роботу можна робити різний час якщо: 1) вмієш її робити і 2) не дуже вмієш, але знаєш як її робити.

спробуйте обжати патчкорд - перші рази ви будете робити хвилин 10-15, коли зробите цю операцію під сотню раз, то швидкість буде мінімум у два рази більша.

так і в інших справах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос в том захотчет ли айтишник толкать гавно по трубам за 60гривень.

Дык, толкаем :) Дома. Як доведеться. І безоплатно:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте скільки є одиноких мадам, яким треба не тільки розетку поміняти, та й труби почистити :_08: , так що це думаю актуально...

І не всі мужики зараз можуть розетку замінити, чи крана на кухні, так що смішного в такій послузі нічого не бачу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте скільки є одиноких мадам, яким треба не тільки розетку поміняти, та й труби почистити , так що це думаю актуально... І не всі мужики зараз можуть розетку замінити, чи крана на кухні, так що смішного в такій послузі нічого не бачу

Да, то тіко в німецьких фільмах, щойно майстер відкрив скриньку з інструментом для ремонту, скажімо крану, як вже оп, і пора чистити труби...

Кухня і далі без води, а довольна хазяйка вже й забула що хотіла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що на рахунок слово "дорого", комусь мерседес за 100 тис. баксів. не дорого, а комусь пиво в барі за 35 грн. дорого - все відносно.

Я коли став жити в Києві то дивуюсь нашим цінам, якщо рівняти з їхніми щоб піти в бар, то в нас копійки коштує, наприклад 35 гривень чернігівське пиво коштує в деяких барах.

Женя ви тут негодуєте, і навіть судячи з вашого посту думаєте не змінити то б вашу роботу, так спробуйте змінити :)

Я впевнений 99% в житті елементарних проблем, по типу там замінити розетку, вимикача, замка, прибити картину і підкрутити мебель.

Думаю навіть актуальна послуга по настройці телевізора, бо інструкцію на 100 сторінок в налом читати людям, а купили модного тєліка, і використовують на 10% від чого можливостей, так чомусь замовляють в тому ж самому Ельдорадо настройку телевізора люди. І не паряться про ті ж самі 300 чи більше гривень за настройку, бо найшлось 15 тисяч гривень на телевізор то чому б її і не настроїти одразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя ви тут негодуєте, і навіть судячи з вашого посту думаєте не змінити то б вашу роботу, так спробуйте змінити :)

Я впевнений 99% в житті елементарних проблем, по типу там замінити розетку, вимикача, замка, прибити картину і підкрутити мебель.

З першою частиною ясно. ЗП і робота мене влаштовує та, що є. Якби прижало, то не посоромився б і унітази чистити. Благо руки в мене із правильного місця ростуть.

Не зрозумів другої частини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або майстер на всі руки

И печник, И плотник и на мышей охотник! ?

Згоден, що більшість чоловіків (ну може не більшість), вміють робити всю (майже) домашню роботу самі.

Але ви пробачте, може мені розетку буде міняти сантехнік за 100 грн.

Щось я логіки не бачу!

я не просто сантехнік а інженер і можу зробити любу складну роботу а Вам потрібний звичайний електрик .

я можу замінити розетку в комплексі з іншою роботою і це займе в мене 5 хвилин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різноробочий за $100\день.

Провінційний Луцьк готовий платити таку таксу?

Ми точно живем в Україні? :)

не різноробочий це точно . власний бус з інструментом різноробочий не має, і я не камінь бо під нього вода не тече.

Критика це добре це теж якийсь результат.

стикнулся з проблемою треба щось зробити

І з якою проблемою ви стикнулись?

все просто був довго за кордоном повернувся не хочу просто сидіти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можете критикувати скільки влізе мені не соромно і за роботу також тому що завжди роблю на совість після мене не треба переробляти.

А те що багато всього вмію ну так життя навчило кожен може мне перевірити замовте любу складну технічну задачу (любий каприз за ваші гроші) ...

а за помилки в тексті прошу сильно не судити просто почитайте те що пишуть лікарі які Вас лікують.

все просто був довго за кордоном повернувся не хочу просто сидіти

Організовуйте. якусь фірмочку, найміть декілька хлопців для виконання простих робіт(та ж розетка), самі робіть якісь складні завдання.

про всяк випадок є і хлопці для простішої роботи

а фірмочка запрацює коли замовлення будуть якась клієнтська база напрацюється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про ціну

100 гр година це коли замовляють щось таке що самі до кінця не розуміють і з таким доводилось стикатись .

А є конкретна робота за яку можна домовитись.

І ще є поради майстра як краще зробити те чи інше і про купівлю того чи іншого обладнання .

купляють люди супутникуві антени недорого хмарка в небі і зображення в квадратикі посипалось а коли починають користуватися теж до кінця не розуміють щокупили запорожець а не мерседес бо не мали мерседес ніколи, бо є купа нюансів які треба знати і розуміти навіть те що можна прочитати в інтернеті і так у всьому .

а про мужчину

це колись я чув хтось подібне організовував в якому місті не памятаю де просто це словосполучення реально чіпляє мозок

а про одиноких дам що "Ви " там понаписували це субєктивна думка і ще кожен може судити по собі...

а за помилки в тексті прошу сильно не судити просто почитайте те що пишуть лікарі які Вас лікують.

Ніхто вас сильно не судить, але писати трішки грамотніше(хоч трішки ком) не завадило б. А в лікарів почерк - це фірмова фішка. :)

соррі значить в письмі це моя фішка

зате я не забуду поставити шайбу там де вона потрібна і не лінуюсь переробити щоб було люкс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...