Перейти до змісту

Геморой, як лікувати?


Fala

Рекомендовані повідомлення

Чоловіка замучив геморой. Постійно на роботі, робота сидяча, харчується неправільно, словом вже декілька років проблема. Лікуватися і піти до лікаря ніяк не хочу, мої вблагання марні тільки сваримося через це. А зараз зовсім сильно прикрутило, і біль , і дискомфорт... Порадьте будь ласка, як цьому можна зарадити? і чи є шанси покращити стан без лікаря?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю, якщо і далі сидіти, не рухатись, неправильно харчуватись, то все має пройти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fala,

Дивні ви, та дещо наївні люди, хвороба має прогресуючий характер, з"явилась, напевно не вчора, а ви надієтесь на чудо-сцілення з ніаткуда?

Достатньо відомий в нашій місцевості толковий лікар - Карабан, шукати - проктологія, лікарня в Боголюбах (кінцева 31 та 47 маршруток)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, согласен с

Tarzanych холодной водой мыться, но без фанатизма, чтобы простату не застудить(мне помогло на начальной стадии). А еще у родственника проблема такая запущенная, так делали маленькие шарики-свечки (жир внутренний +стрептоцид, кажется). Положить в морозилку, там хранить. Использовать не нагревая, сразу из морозилки. Помогло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Driver, та пофіг. Є неприємна боляка, тепер є рецепти. Борда - популярний сайт, тема буде в топі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіка замучив геморой.

— Лікарю, в одного мого приятеля є невеличка проблема...

— Та-а-ак... знімайте штани і показуйте Вашого приятеля і його проблему!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один мужик (лекарь) показывал как лечить. Надо на огороде найти огурец, откусить половинку, а вторую (та что с ботвой) не отрывая запхнуть в зад. Говорит что уже после одного такого сеанса, чувствуешь себя по-другому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитайте на "малечі". Ось непогані статті: Хірург-проктолог у Луцьку, де теж хвалять Карабана і Про нього в голос не говорять... ....геморой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fala,

Чоловіка замучив геморой.

не хочу флудити в темі як є питання можете написати в ПП дам консультацію, бо з даною проблемою мучився сам і вилікувався без хірургічного втручання...

P.S. Вважаю у будь якому випадку, консультація лікаря необхідна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батько лікується свічками Проктозан, вони йому дуже добре домогають. Знаю ще, що коли є такі проблеми, то важливо дотримуватися дієти і робити фізичні вправи обов*язково, бажано кожен день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мити дупу холодною водою плюс всякі ванночки за народними рецептами

Наскільки я знаю, ванночки з настоєм дубової кори. В будь-якій аптеці можна купити. Правда пропорції не знаю. Ну і проктозан як вже було сказано, дієвий препарат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Релиф» — свічки від гемороя. Вони на акулячому жиру, тому дорогуваті. Але якщо запустите проблему - доведеться лягати під ніж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стакан кісточок кизилу натощак. І масажна підстилка з деревянних роликів під тЕ місце, для профілактики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо дієти то повністью підтримую, вам будь-який проктолог скаже, що дієта це 70% успіху у лікуванні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виключити, або хоть частково менше вживати сіль. Сіль сприяє зав'язуванн. вузликів. На ніч всічки з обліпихової олії. Головне не запускати, а бажано звернутися до лікаря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То якою має бути дієта? без жирних харчів?

Дієта має бути наповнена продуктами збагаченими клітковиною. Груші, злакові, овочі - особливо салад та морква, чорнослив, також раджу з нього ще робити узвар. Також дуже добре домогає буряк від запорів. Ну і звісно виключити усе солодке, мучне, гостре і алкоголь - взагалі не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Тут лучше не заниматься само лечением а обратится к толковому специалисту. Сейчас существуют безоперационные методы лечения данного заболевания. Так что лучше не тянуть с этим а одни раз вылечить и забыть что это такое.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, лікар Карабан приймає і в приватному кабінеті.

Лікування відбувається за давно визнаними європейськими технологіями, без операціїї.

Метод накладання кілець на геморойні шишки, коагуляція, і таке інше.

Лишаю номер контакту: 700834

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...