Перейти до змісту

Комунікатор з WiFi, ноутбук, мережа..


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Другий день маюся з безпровідними меражами. Хочу настроїти доступ до інтернету через WiFi. Конфігурація така

Internet

DNS: 193.109.80.2

|

|

Router (він же - шлюз в інет)

IP: 192.168.0.1

|

|

Локальна мережа, subnet mask 255.255.255.0

|

|

Notebook with WiFi

IP: 192.168.0.3

||

||

WiFi

||

||

Комунікатор

Я знайшов, як створювати підключення AdHoc - комп'ютер до комп'ютера. Створив. Але я так розумію, що в мене не виходить ув'язати ці дві ланки:

Локальна мережа

|

|

Notebook with WiFi

та

Notebook with WiFi

||

||

WiFi

||

||

Комунікатор

Є два підключення: "Локальная сеть" (забезпечує доступ в інет) і "Беспроводная сеть". Засобами Вінди в "Локальная сеть" дозволено спільний доступ до інтернету. Якими мають бути настройки ТСР/ІР в "Беспроводная сеть"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пише, що в мості не може участвовати зєднання, через яке створено "Общий доступ к Интернету"...

ЗІ. Коли я забрав "Общий доступ", то при створенні моста інет пропав на ноутбуці, а на комунікаторі не появився.

Сцуко... крім того, Вінда вимагає, щоб підключення "Общий доступ к интернету" мало ІР 192.168.0.1, а така адреса вже є і закріплена за роутером... А її міняти ніхто не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю, як пропінгувати Симбіан-комунікатор. В ньому ніде немає настройки ІР-адреси. В той же час, з комунікатора вай-фай бачу, і навіть якщо ставлю в ТСР/ІР якусь адресу - то при спробі вийти з комунікатора в інет між комунікатором і ноутом аж 1 пакет пересилається ^_^

Я повинен ввести якісь адреси в ТСР/ІР в вай-фай з'єднанні... я це відчуваю :) Але які?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда... біда :-)

Я так розумію підключивши нотбук до роутера ти отримав інтернет (і відповідно внутрішній спеціально на це задуманий ІР 192.168.0.ххх !!!! роутер використовує IP 192.168.0.1) і маючи вайфай ти хотівби передати його далі "Разрешить другим пользователям использовать подключениє даного компютера". Но тобі вінда не дозволить таке зробити бо вона захоче на твому нотбуці зробити ІР 192.168.0.1. жаль оч жаль :-) там є справка.

Хоча тут є багато хто, що краще може це пояснити.

1. Тут є можливість така що той роутер має ВіФі і твій КПК напряму по ВіФі отримавши відповідний ІР отримає доступ до інету

2. Абож викидаєш наф. роутер :-) і напряму підключаєш нотбук до нету і тоді роздаш нет через вай фай свому КПК та іншим охочим.

Інші способи нехай тобі розкажуть інші титуловані особи цього форуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апаратної частини ця проблема не стосується. Інакше я б її підняв у розділі "Залізо". ^_^

ЗІ. "Той роутер" точно не має віфі... Той роутер - Р-133

Проблема називається "РУКИ МОЇ, РУКИ, лихо мені з вами... звідки ж ви ростете, курви ваші мами..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПИШУ БОЛЬШЫМИ БУКВАМИ

тебе сначала нужно сделать "сеть" между компом и комуникатором (остальное потом в порядке очереди)

но перед тем как назаначать ИП тебе нужно дивайсы по ВАЙФАЙ "увидеть",

у тебя это получилось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже є роутер то навіщо общий доступ в ноуті робить? Підніми на роутері ДНСР для тесту і впиши в ДНС і Гейтвей параметри Іршку роутера а на роутері дозволь роздачу інета компам, що будуть отримувати Ір адреса з діапазону ДНСР.

Твоя мета зробити мережу між комунікатором і роутером через ноут. Думаю без моста не обійдеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Зевс

Комунікатори на Симбіані не вміють використовувати ВЛАН, як мережу, а використовують її лише як точку доступу до інету. Відповідно, такий комунікатор хрен побачиш з компа - можна лише бачити, що до компа щось підключається. Це наскільки я знаю.

В мене вийшло після того, як я задав 192.168.0.1/255.255.255.0 в настройках вай-фай на ноуті, підключитися до створеної безпровідної мережі з комунікатора. При цьому з комунікатора на ноут був отриманий лише 1 пакет даних. Але інет комунікатор не побачив.

2 Туман

Я до роутера доступу не маю. Він під фрьою. Я не знаю, що там і як там. Я хочу обійтися ноутбуком, на якому є інет, і з яким я можу робити все, що завгодно, і комунікатором - Нокіа Е90.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не разу не ел симбиан, но раз он бегает в инет то значит понимает тсп/ип

если получится спарить по фай-фай по всё пучком будет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТСР/ІР він розуміє... але сам не має настройок ТСР/ІР. Він коннектиться до ноута, це я бачу. Варто тільки на комунікаторі вибрати "Почати браузинг" і точку доступу - створену мною мережу - відразу оживає значок безпровідної мережі на ноуті, на ноуті ж починається процедура "Получение сетевого адреса". На тому все закінчується. Комунікатор через секунд 15 пише "Немає відповіді шлюзу".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если предположить что симбиан непозваляетя ввести ИПшник руками, что есть странно (может ты что-то пропустил?)

то тебе нужен ещё DHCPсервер на ноуте (или DHCPрилей тамже при использовании DHCPна на "юниксе")

p.s. по почему пользователи симбиановских смартов молчат? а?

p.p.s. пропустил что у тебя за дивайс, знакомый с N95 говорит по поводу ИПшки руками - "адрес, днс,гейт. все как у взрослых"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХЗ. Вчора пробував таку схему: інтернет (гіпер.нет) - мобілка - блютуз - комп - лан - вай-фай роутер - комунікатор

Інтернет на комунікаторі час від часу працював. Але недовго :huh: Коли вдруге пробував - не працювало. ;) Вай-фай роутер з ДХСП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бляаааа... знайшов установки ТСР/ІР на комунікаторі... як невдобно получаєцця... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

молодец

пингуеш хоть что?

какие ИПшники на ВиФи на ноуте и на комуникаторе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі, напряму не пінгуєтся, але я бачу, як апарати міняються пакетами - 10, 20 пакетів йде...

Пінг гонить пінги в локалку, а не в безпровідну мережу...

На ноуті віфі - 192.168.0.3

На комунікаторі - 192.168.0.7

Ноут мережева плата - 192.168.0.5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі, напряму не пінгуєтся

это как?

с ноута ping 192.168.0.7 что говорит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли я локалку вирубив - пінги пішли в безпровідну, і о чудо! Пропінговується комунікатор ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо за ноут?

я вчера писал, что средствами винды :) выйти в нет не удалось(хотя возможно). Это все равно, что шагающим экскаватором рыть ямку для саженца. С помощью сторонней утилиты (дрова к Вы-Фы есть н*х????) выйду в нет не более 5 минут на спор!

Давай модель нотика, ща распишу! И не надо лезть в настройки ИП телефона, не придумывайте лисапед!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...