Перейти до змісту

Лучан кличуть на загальний страйк


Rude Boy

Рекомендовані повідомлення

Не виходити на роботу та навчання у понеділок, 2 грудня, закликають лучан активісти луцького Євромайдану.

Про це йшлося під час Народного віча, що відбулося 1 грудня на Театральному майдані у Луцьку. У заході взяло участь декілька тисяч лучан та волинян з інших районів області.

«Вчора наш Євромайдан, з яким ми стояли вісім днів, закінчився рівно о четвертій ранку. Мільйон людей по всій Україні мирно стояв і вимагав від Януковича та Уряду одне – підписати Угоду про Асоціацію. Вони о четвертій ранку дали свою відповідь, Євромайдан закінчився, Угода не підписана. З вчорашнього ранку в нас нова мета. Ми маємо вимагати тільки відставки Уряду та імпічменту Януковича. Вчора вночі ми зробили з колегами банер і розтягнули його на ялинках – «Кров пролита – час діяти» для того, щоб всі лучани побачили це і всім серцем пройнялися тим, що в Україні відбувається», - звернулася до учасників мітингу координатор Євромайдану Майя Москвич.

Вона зазначила, що нація зараз тотально мобілізується, так, у Києві десятки тисяч людей вийшли на майдан Незалежності. Координатор Євромайдану закликала усіх учасників віча до страйку, адже, лише об’єднавшись, українці зможуть досягти мети.

2w.JPG

Долучитися до загального страйку закликав учасників віча і координатор Євромайдану Микола Собуцький. Він закликав лучан приходити на Театральний майдан о 9.00 у понеділок, не виходити на роботу та навчання. «Ми будемо блокувати роботу державних установ, будемо щось робити. Тому що ми можемо заснути в Україні, а прокинутися в Білорусі», - зазначив активіст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже пів-класу подзвонили із запитанням, чи можна не йти завтра в школу. Організатори страйку якось би уточнили цей момент..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби в держ установах дали оплачуваний вихідний - я точно простояв би цілий день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба йти! Бо, префразую активіста з статті посту #1 Rude Boy:

"Тому що ми можемо заснути в Україні, а прокинутися в Росії" :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже пів-класу подзвонили із запитанням, чи можна не йти завтра в школу. Організатори страйку якось би уточнили цей момент..

З таким аватаром не варто - краще вчись!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже пів-класу подзвонили із запитанням, чи можна не йти завтра в школу. Організатори страйку якось би уточнили цей момент..

З таким аватаром не варто - краще вчись!!!

Підй*б не зараховано. Я більше навчаю інших (але й аспект саморозвитку теж присутній).

p.s. Гугли про японську свастику і взнаєш багато цікавого. Та й розвинешся розумово.

Якщо не зрозуміло, то це діти 14-15 років. Я не можу їм сказати "Діти, я страйкую, а ви йдіть на майдан (де ніхто не знає, як будуть розвиватись події) або в під'їзді час проводити
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а коли на Київську площу ?

Там завтр абуде мітинг ???

На 9 до театральної площі, звідти пішком до волинської адміністрації

а коли на Київську площу ?

Там завтр абуде мітинг ???

На 9 до театральної площі, звідти пішком до волинської адміністрації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тернопіль:

Згідно з рішенням, практично всі державні установи, окрім шкіл, дитячих садочків і медичних закладів обласного центру не працюватимуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а коли на Київську площу ?

Там завтр абуде мітинг ???

Завтра у Луцьку о 9.00. На рахунок Києва точно не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...