Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Нафіг їм здалась та адміністрація? Там же нема нікого зараз

Сьогодні нема - завтра будуть. І будуть ті ж дармоїди, дерибанщики на чолі з президентом-долбой-бом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нафіг їм здалась та адміністрація? Там же нема нікого зараз

Сьогодні нема - завтра будуть. І будуть ті ж дармоїди, дерибанщики на чолі з президентом-долбой-бом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я виходив на площу не за опозицію. Ці лозунг-дядьки (особливо посміхнув виступ Козюри про корупціонерів) нічого путнього не скажуть.

На площу я вийшов через те, що це переломний момент. Або буде принаймні як при Ющенку, або буде як в Білорусі

Я виходив на площу не за опозицію. Ці лозунг-дядьки (особливо посміхнув виступ Козюри про корупціонерів) нічого путнього не скажуть.

На площу я вийшов через те, що це переломний момент. Або буде принаймні як при Ющенку, або буде як в Білорусі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3aP,

мій голос абсолютно нічого не вирішує
Все можу зрозуміти, держслужбовець і таке інше, а ось у цьому ти (Ви) абсолютно не правий, це твоя Батьківщина, місце де житимеш ти і де виростатимуть твої діти. Якої долі ти їм бажаєш? Громадянську позицію повинен мати кожний.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MrVes

Ти не повіриш. Я теж був,і теж нічого конструктивного не почув зі сцени. Але це ж не привід поступитися,правда?

Ну добре в цей час тобі,твоїм близьким,батькам. А далі що? Ти впевнений,що так буде завжди? Не буде.Буде тільки гірше.

ЗЮ. Збираюся на площу в Луцьку. Підтягуйтеся.

Пропоную не ототожнювати поняття "поступитися" з "стояти".

Поїхати додому до керівництва і толерантно запросити їх поговорити з людьми. Записати цю розмову на відео і у випадку відмови, ймовірність якої майже 100%, продемонструвати це відео на майдані. Люди повинні бачити ці обличчя поза зоною їх комфорту як мінімум.

Якщо ж якісь випадкові хулігани у випадку не етичної поведінки запрошеного гостя розіб'ють вікно-друге, то ніхто особливо не буде перейматися.

Стояти ж на майдані і плювати в людей, які вас навіть не чують, а завтра будуть сміятися в обличчя безглуздо. Це тільки піар політиків, один з яких навіть намагався назвати якісь адреси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стояв в помаранчеву і виходив сьогодні. Особисто для мене вірогідність виходу на наступний майдан майже нульова.

І в саме в цьому біда. Теж був чотири рази в столиці на 2004-й. І на інагурацію Ющенка їздив. І прапори помаранчеві малював, беріг,коли плювалися на Ющенка. І досі вони на горищі лежать,і дістав би,якби актуально було. Зневіра! І хочете мене переконати,що ми не нація рабів?! Навіть араби і ті свідоміші. Мені соромно за своє коріння. Хіба за те голови клали: Хмельницький,Мазепа,"Холодний Яр",Шухевич? Вибачте,я РідОнлі. Більше не писатиму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зневіра! І хочете мене переконати,що ми не нація рабів?! Навіть араби і ті свідоміші. Мені соромно за своє коріння. Хіба за те голови клали: Хмельницький,Мазепа,"Холодний Яр",Шухевич? Вибачте,я РідОнлі. Більше не писатиму.

Вперше бачу, що пишуть про сором, а то зазвичай за героїчне майбутнє, хоча я розділяю Вашу точку зору щодо сорому. А от деякі наведені приклади героїв доволі неоднозначні.

Якщо щось здатне змінити ситуацію, то це відбудеться в Києві, а якщо відбудеться, то не вірю, що обійдеться без крові.

Слава Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3aP,

мій голос абсолютно нічого не вирішує
Все можу зрозуміти, держслужбовець і таке інше, а ось у цьому ти (Ви) абсолютно не правий, це твоя Батьківщина, місце де житимеш ти і де виростатимуть твої діти. Якої долі ти їм бажаєш? Громадянську позицію повинен мати кожний.

Немає конкретних дій тому і не пішов. А бажаю... Дружбу з москалями блін :_07: чого ж я ще можу бажати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Киев прямо сейчас

Не поширюй пургу!

ОТО НАРОДУ на площі... МОЛОДЦІ !!!

575400_10201897380549502_1686970114_n.jpg

перестаньте видавати це фото за свіже!

Подивіться на будь-яку вебкамеру Хрещатика і Ви не побачите ні прапорів з палатками біля Пошти, ні палатки Чернігівське на Хрещатику

Хрещатик

post-3641-0-69189500-1385846770_thumb.jp

перекритий Хрещатик

post-3641-0-57382400-1385846995_thumb.jp

post-3641-0-57670300-1385847018_thumb.jp

Майдан Незалежності і йолка-на-крові

post-3641-0-84880100-1385847053_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от деякі наведені приклади героїв доволі неоднозначні.

Можна в приваті подискутувати. Пишіть,з радістю буду парирувати. Оскільки не згоден,КАТЕГОРИЧНО. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво про які переговори тут йде мова:

"Беркут" перекрив дорогу на Межигір'я

Міліція перекрила дорогу на Межигір'я, де знаходиться резиденція президента Віктора Януковича.

Про це повідомляє у своєму Facebook активіст Віталій Уманець.

"Міліція перекрила нам дорогу на Межигір'я. Переговори тривають", - повідомив він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3aP,

мій голос абсолютно нічого не вирішує
Все можу зрозуміти, держслужбовець і таке інше, а ось у цьому ти (Ви) абсолютно не правий, це твоя Батьківщина, місце де житимеш ти і де виростатимуть твої діти. Якої долі ти їм бажаєш? Громадянську позицію повинен мати кожний.

Коли в людини позицiя, типу "мій голос абсолютно нічого не вирішує"це найгiрше, що може бути, це байдужiсть до долI наших людей.В такому випадку, Ви просто помовчiть!!!! Якщо ми так будем думати, то для чого всe це потрiбно, за що ми боремось,так говорять люди, якI думають лише про себе.

Ha3aP,

мій голос абсолютно нічого не вирішує
Все можу зрозуміти, держслужбовець і таке інше, а ось у цьому ти (Ви) абсолютно не правий, це твоя Батьківщина, місце де житимеш ти і де виростатимуть твої діти. Якої долі ти їм бажаєш? Громадянську позицію повинен мати кожний.

Коли в людини позицiя, типу "мій голос абсолютно нічого не вирішує"це найгiрше, що може бути, це байдужiсть до долI наших людей.В такому випадку, Ви просто помовчiть!!!! Якщо ми так будем думати, то для чого всe це потрiбно, за що ми боремось,так говорять люди, якI думають лише про себе.

Ha3aP,

мій голос абсолютно нічого не вирішує
Все можу зрозуміти, держслужбовець і таке інше, а ось у цьому ти (Ви) абсолютно не правий, це твоя Батьківщина, місце де житимеш ти і де виростатимуть твої діти. Якої долі ти їм бажаєш? Громадянську позицію повинен мати кожний.

Коли в людини позицiя, типу "мій голос абсолютно нічого не вирішує"це найгiрше, що може бути, це байдужiсть до долI наших людей.В такому випадку, Ви просто помовчiть!!!! Якщо ми так будем думати, то для чого всe це потрiбно, за що ми боремось,так говорять люди, якI думають лише про себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беркут работает по уставу. Я не защищаю их. Но у них есть определённый план действий на определенны моменты. Они защищают конституцию и презика. Так у них прописано. Я уверен в том, что у них нет той информации, которой владеем мы. И для них это нападение на презика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто за мене буде думати окрім мене. У вас своя думка, у мене своя. Що в цьому поганого?

Анита, от Ви конкретно вже відстояли на майдані? Прийшли додому ііі? Ну от постояли, далі що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3aP,

мій голос абсолютно нічого не вирішує
Все можу зрозуміти, держслужбовець і таке інше, а ось у цьому ти (Ви) абсолютно не правий, це твоя Батьківщина, місце де житимеш ти і де виростатимуть твої діти. Якої долі ти їм бажаєш? Громадянську позицію повинен мати кожний.

Коли в людини позицiя, типу "мій голос абсолютно нічого не вирішує"це найгiрше, що може бути, це байдужiсть до долI наших людей.В такому випадку, Ви просто помовчiть!!!! Якщо ми так будем думати, то для чого всe це потрiбно, за що ми боремось,так говорять люди, якI думають лише про себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3aP,

мій голос абсолютно нічого не вирішує
Все можу зрозуміти, держслужбовець і таке інше, а ось у цьому ти (Ви) абсолютно не правий, це твоя Батьківщина, місце де житимеш ти і де виростатимуть твої діти. Якої долі ти їм бажаєш? Громадянську позицію повинен мати кожний.

Немає конкретних дій тому і не пішов. А бажаю... Дружбу з москалями блін :_07: чого ж я ще можу бажати?

Мені здається іронія в цей час зовсім не доречна (дружбу з москалями Вам ніхто не приписує). Якщо Ви підтримуєте сьогоднішні події і за зміни в нашому житті - подумайте самі чим можете допомогти Євромайдану крім своєї присутності. Можливо, станете "пламєнним" агітатором серед своїх близьких і замість Вас одного прийде на майдан десяток, можливо запропонуєте свій план дій, навіть тут же на Борді, до речі прочитала тут багато розумних думок, можливо можете допомогти фінансово чи маєте можливість зробити "євромайданівську" атрибутику і роздати її (тим же своїм рідним, я ж не думаю що все Ваше оточення - держслужбовці). Головне - визначтесь зі своєю позицією, бажаю Вам палко щоб вона не виявилась "моя хата скраю...". З.Ю. Теж сьогодні щось такого надзвичайного на Луцькому Євромайдані не почула, але вважаю, що мушу прийти, мушу підтримати тих дітей, що мерзнуть там і вдень і вночі, мушу дати для тої статистики і свою присутність (щоб не казали, що Луцьк таке собі інертне місто), мушу побачити ті очі лучан, які так само як я вірять і хочуть змін... Не знаю, не можу Вам цього пояснити, це на рівні більше серця, ніж розуму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто за мене буде думати окрім мене. У вас своя думка, у мене своя. Що в цьому поганого?

Анита, от Ви конкретно вже відстояли на майдані? Прийшли додому ііі? Ну от постояли, далі що?

Моя сiм'я I далI там, I ми будемо вiдстоювати свiй народ, доки не ПЕРЕМОЖЕМО, бо ми вiримо в Украiну, я хочу, щоб моя дитина жила в нормальнiй державI.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анита ще 10 раз напишіть бо ж не всі ще прочитали.

Які дії відбуваються за для перемоги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анита ще 10 раз напишіть бо ж не всі ще прочитали.

Які дії відбуваються за для перемоги?

Вам треба мій звіт??? Я не на майдані в даний час, бо з малесенькою дитиною в дома, та не зважаючи на це, я виділила кошти з мізерних дитячих грошей,які отримую від нашої держави,на підтримку тих людей,які постійно находяться там,де наше майбутнє....всі мої знайомі находяться там,бо за нами наша Україна....я не сиджу нічого не думаючи,хай я тут,на сайті,але я з Україною....і з народом!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається іронія в цей час зовсім не доречна (дружбу з москалями Вам ніхто не приписує). Якщо Ви підтримуєте сьогоднішні події і за зміни в нашому житті - подумайте самі чим можете допомогти Євромайдану крім своєї присутності. Можливо, станете "пламєнним" агітатором серед своїх близьких і замість Вас одного прийде на майдан десяток, можливо запропонуєте свій план дій, навіть тут же на Борді, до речі прочитала тут багато розумних думок, можливо можете допомогти фінансово чи маєте можливість зробити "євромайданівську" атрибутику і роздати її (тим же своїм рідним, я ж не думаю що все Ваше оточення - держслужбовці). Головне - визначтесь зі своєю позицією, бажаю Вам палко щоб вона не виявилась "моя хата скраю...". З.Ю. Теж сьогодні щось такого надзвичайного на Луцькому Євромайдані не почула, але вважаю, що мушу прийти, мушу підтримати тих дітей, що мерзнуть там і вдень і вночі, мушу дати для тої статистики і свою присутність (щоб не казали, що Луцьк таке собі інертне місто), мушу побачити ті очі лучан, які так само як я вірять і хочуть змін... Не знаю, не можу Вам цього пояснити, це на рівні більше серця, ніж розуму...

Дякую.

За іронію Ви цікаво сказали, та почуття гумору ще ніхто не відміняв ;)

Позиція моя як і у більшості (надіюсь) українців - звичайно що Європа. Але поки з Майдану не будуть звучати конкретні дії та вони ж виконуватись я на нього не піду. Я просто не бачу сенсу стояти на площі та кричати Слава Україні! Героям Слава! Від цих слів в Європу ми не ступимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...