Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Опозиції треба робити рішучі дії, а не ляпати язиками. Я в них повністю розчарувався, як подивишся новини то всі герої і росказують шо Яника геть, а зараз тупо нічого не роблять! Тьху на них, сцикуни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

якщо зараз яйценюк, тягнибок і кличко зільють протест - будьте ви прокляті в віках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3aP

Ти що пропонуєш? Кличку на право і на ліво,апперкотом Беркут ложити?Обгрунтуй...

ЗЮ.Сам хоч в Луцьку виходив на площу? Чи так,воюєш біля монітора? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Золоте рішення,як на мене,розмежувати на Банковій мітингуючих і провокаторів. Просто відступити. Завтра буде новий день. Повстануть студенти,кодло "ПР" почне розбігатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3aP

Ти що пропонуєш? Кличку на право і на ліво,апперкотом Беркут ложити?Обгрунтуй...

ЗЮ.Сам хоч в Луцьку виходив на площу? Чи так,воюєш біля монітора? :)

Ну от Майдан зібрали з якою ціллю? Покричати і розійтись? Чи емпічмент, вибори нового президента і вступ в Єврозону? Ну з якою метою зібрали Майдан, чому лідері опозіції нічого не роблять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що КОНКРЕТНО,на твій розсуд,мали б зробити лідери опозиції? Поясни.

Повторюся:

Сам хоч в Луцьку виходив на площу? Чи так,воюєш біля монітора?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от Майдан зібрали з якою ціллю? Покричати і розійтись? Чи емпічмент, вибори нового президента і вступ в Єврозону? Ну з якою метою зібрали Майдан, чому лідері опозіції нічого не роблять?

Це питання треба озвучити привселюдно.

Бо поки видно одне - хочуть скинути Яника і Ко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну явно не вийти і покричати. Як мінімум зняти нинішній уряд та президента.

Сам не ходив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Банковую.

Nata Khomyak Провокують не тітушки, а ультра праві. Є думка, що Корч.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну явно не вийти і покричати. Як мінімум зняти нинішній уряд на президента.

Надіюся ти не з бутербродом і філіжанкою кохфе в руках це постиш. Не ображайся,нічого особистого,але так уряди не знімаються. Біля монітору всі революціонери.

ЗЮ. Я на площі був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краєм вуха почув, що знайшли ящик коктелю молотова провокаторів. Побили провокаторів, які били вікна у адміністрації. Скільки тисяч людей в Києві?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЄвроМайдан

УВАГА! УВАГА! УВАГА! Шановні громадяни дуже просимо вас організувати команду людей, можливо якщо поруч є якісь народні депутати, то просимо їх також приєднатися, і організувати відхід людей з Банкової від АП. Це провокація до якої ‪#‎Євромайдан‬ не має жодного відношення. Вона може стати приводом для введення надзвичайного стану.

Порошенко и Тягныбок наконец то пришли на Банковую и пытаются отвести людей на майдан. Люди не уходят. Гриценкто тоже тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЧАстина молоді хоче зайти в буділю КМДА, Олександр Марченко переконує утриматись від радикальних дій гарячі голови. Розповідає, що поговорив із силовиками всередині і домовився, що люди очікують Попова, щоб озвучити свої вимоги. За його словами, провокаторів, які били вікна, люди відтіснили.

ахаха, кляті провокатори не дають прроводити мирний протест, ми краще постоїмо почекаємо поки всіх розгоне беркут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну явно не вийти і покричати. Як мінімум зняти нинішній уряд на президента.

Надіюся ти не з бутербродом і філіжанкою кохфе в руках це постиш. Не ображайся,нічого особистого,але так уряди не знімаються. Біля монітору всі революціонери.

ЗЮ. Я на площі був.

Я не пішов тому що я бачу як ведуть себе опозіціонери і розумію що толку не буде. Я просто не вірю в те що щось зміниться. Я навіть більше ніж впевнений що вночі повториться те що було з Майданом вніч з пт на сб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав зранку на "Українській Правді", що сіло в Борисполі 4-ри літака з Россійским "Витязем". Якщо це правда,я особисто не дивуюся. Та гебістьска наволоч,ще не на таке здатна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав зранку на "Українській Правді", що сіло в Борисполі 4-ри літака з Россійским "Витязем". Якщо це правда,я особисто не дивуюся. Та гебістьска наволоч,ще не на таке здатна.

Явна брехня. Нашій владі досить свого беркута для дій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nazar, в цих оппів одна задача - зливати протест. вже видно все що було зроблено, було зроблено не завдяки а "вопреки" оппам. перший майдан, зібрання на михайлівській площі. а вони будуть розповідати, давайте почекаємо, піднеметься країна (вона не піднеметься), буде мульйон!!! людей, і тоді може колись щось ми будем робити.

з сьогоднішнього дня для мене ця оппозиція гірше зрадників. якщо слідкувати від самого початку то видно, що турчинов навіть на майдані не хотів лишати людей а просто розійтись у перший день, але коли побачив кількість людей зрозумів що йому настане просто політична жопа і ніхто вже навіть пальцем не повурохне коли його посадять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не пішов тому що я бачу як ведуть себе опозіціонери і розумію що толку не буде. Я просто не вірю в те що щось зміниться. Я навіть більше ніж впевнений що вночі повториться те що було з Майданом вніч з пт на сб...

...no coments...

Опозиції треба робити рішучі дії, а не ляпати язиками

а тобі не треба? Ти ж лінуєшся навіть з квартири вийти,гукнути :"Слава Україні! Героям Слава!".Тобі ж жити в цій країні.І мені також.Повір,якщо не зараз-НІКОЛИ!

ЗЮ, Конфліктував з батьком,коли йшов на площу. Не міг його підняти. Говорив йому,що ми - нація рабів. Говорив без змісту. А тепер це починаю усвідомлювати...

ЗЗЮ. Вибач,якщо образив. Не мав на меті.

Явна брехня. Нашій владі досить свого беркута для дій

Влада тоно не моя,і Беркут точно не мій. Можливо Ваш? За Вашими коментарями давно слідкую. Ви аж окропом .... за москалів. Фе-е!

ЗЮ. До бану готовий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, я просто не розумію одного, чому зразу кидатись? Якщо твоя думка то вона є вірною, а в мене є своя, яка відрізняється від твоєї і я вже не правий та щей раб.

Я не пішов ще з однієї причини. Я працюю на державній роботі, вона мені дуже подобається і тільки помінялось у нас керівництво, тільки все наладилось як знову зараз будуть зміни. І не факт що в кращу сторону... Мені шукати роботу?

В державі нічого не зміниться, бо і в 2004ому теж казали якщо не зараз то ніколи. Що змінилось? Нічого!

Мене з опозіціонерами порівнювати не варто, мій голос абсолютно нічого не вирішує. А от їхній - так. Зараз все в їхніх руках. Але від них ніяких рішучих дій. Якби Майдан підняли з конретним питанням - зняти Яника. Я б поміняв свою думку і вийшов би. А так. От ти чому вийшов на майдан, з якою ціллю? (тільки надай конкретну відповідь плз, ане аля я вірю в краще майбутнє)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3aP

Ти що пропонуєш? Кличку на право і на ліво,апперкотом Беркут ложити?Обгрунтуй...

ЗЮ.Сам хоч в Луцьку виходив на площу? Чи так,воюєш біля монітора? :)

Я був у Луцьку і нічого конструктивного не почув.

Заклики перейменувати "регіони" в "донецькі загарбники", розпустити "беркут" та плювків в сторону Білорусі розглядати як конструктив не будемо.

Безстроковий страйк? Подивишся завтра на к-ть людей на майдані в Луцьку.

Особисто в мене пропозицій нема, але я і не політичний діяч. Сам прийшов на майдан аби мені вказали напрямок куди йти, а не куди стояти.

Стояв в помаранчеву і виходив сьогодні. Особисто для мене вірогідність виходу на наступний майдан майже нульова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MrVes

Ти не повіриш. Я теж був,і теж нічого конструктивного не почув зі сцени. Але це ж не привід поступитися,правда?

Ну добре в цей час тобі,твоїм близьким,батькам. А далі що? Ти впевнений,що так буде завжди? Не буде.Буде тільки гірше.

ЗЮ. Збираюся на площу в Луцьку. Підтягуйтеся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.ustream.tv/channel/aronets

А який сенс з того щоб не йти штурмом на Адміністрацію Президента? Який сенс стояти на майдані? Чому вони(опозиція) відводять людей з банкової?

Тут потрібно в будь-якому випадку пробидись до АП. Кров вже пролилась, куди вже гірше, поняття "МИРНИЙ МІТИНГ" тут вже не діє.

Чому ці підар_си Беркута не відкриють прохід до АП, не підуть людям на зустріч? Що їм заважає не виконувати злочинних наказів? Чи їм платять по 5000$ зарплати? Вони такі ж прості украінці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...