Перейти до змісту

ППШ - пости підкачки шин. Хто може бачив чи користувався. Взагалі думки і враження


Iresjka

Рекомендовані повідомлення

ППШ - пости підкачки шин. Хто може бачив чи користувався. Взагалі думки і враження... Присутні на території РФ та інших країн і Європі вцілому. Чи хотіли б ви щоб такі були присутні у нас чи можливо десь такі бачили (у нас)???

post-2595-0-43362000-1383848707_thumb.jp

post-2595-0-14717600-1383848716_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На заправках жеш. А ще краще - купити за 100-150 грн. міні-компрессор на 12 V., і мати такий "пост" із собою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись був на вул.Електроапаратній, біля заправки. Чи наявний там зараз не знаю, давненько там не був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть на Аветровских заправках, на Окко и дет еще видел, но не многи в рабочем состоянии. На ОО=кко на конякина манометро ручной подключен - погрешность неизвестная..но ОЧЕНЬ не точный, в Дерно на Аветре компрессор не смог поднять давление выше 1,8, на Звязкивцив (Аветра) часто не работает, на Боженко Аветра - работает, на Ковельской трассе на Автерте работает.

Вообще вещь хорошая, выставил себе давление...и только слушаешь как пикает...мне лично ОЧЕНЬ нарвится

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч і маю манометр, але вже звик візуально оцінювати тиск в шинах. Єдине - "перекачано" від "сильно перекачано" складно відрізнити. Зате "треба підкачати" видно завжди :) Тоді тиск може сягати менше атмосфери, шина доречі сильно не "сяде". І руль помітно вестиме в сторону, або по навантаженню на двигун буде видно, але тільки з досвідом таке можна вловити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо окремо десь щоб стояли - довго не проживуть. А на АЗС в основному є. ВОГ на Рівненській неприємно здивував - якийсь китайський компресор, часто непрацюючий. Далі, по Рівненській трассі, зліва, АЗС Формула - там автоматична підкачка, з таблом-манометром. Точності не знаю, але після підгонки авто по всім шинам нікуди не вело і не тягнуло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо окремо десь щоб стояли - довго не проживуть. А на АЗС в основному є. ВОГ на Рівненській неприємно здивував - якийсь китайський компресор, часто непрацюючий. Далі, по Рівненській трассі, зліва, АЗС Формула - там автоматична підкачка, з таблом-манометром. Точності не знаю, але після підгонки авто по всім шинам нікуди не вело і не тягнуло...

Є антивандальні. Вони може й проживуть троха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по характеристиках які би були кращі.... ??!! Оце питання на часі... І чи тре подача води... як би то було актуально, чи просто компрессор???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Річ потрібна але не для наших людей... постав десь в безлюдному місці то вирвуть все шо можна а той і сам пост знесуть....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зимой их вооще віключают..я так понимаю чтоб конденсат в компрессоре не замерз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зимой их вооще віключают..я так понимаю чтоб конденсат в компрессоре не замерз.

Условия использования до -40. Там подогрев что-ли... есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...