Перейти до змісту

Заблокований інтернет


Рекомендовані повідомлення

Ну да я не так розуміюсь в ИТ як ВИ, я просто запитав чи можливо зробити інтернет на роботі. Якщо ні то ні.

P.S Адмінам ніхто гадити не буде, просто фірма жлобів економлять на всьому....

даж слов нет :(

если так принципиально не хочешь на работе работать - тогда iPad з 3Г модулем - и не от кого не зависишь

меломанам советую iPod...

(но если електропогрузчик размажет товарисча в наушниках в ушах по отбойнику - я не виноват)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да я не так розуміюсь в ИТ як ВИ, я просто запитав чи можливо зробити інтернет на роботі. Якщо ні то ні.

А як ВИ гадаєте, чому він закритий (обмежений)? Можливо, в керівництва фірми, чи ї інтереси відстоює адмін, є свої погляди на цю "проблему" ??

А особливо розумні, які навчилися самі "включати" інтернет, страждають найбільше.... :) Тому що на собі відчувають усю "ненависть" керівництва і адміна.

У вигляді заборони на ВСЕ, окрім дозволеного. gpedit рулить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто фірма жлобів економлять на всьому....

Просто може тебе взяли на роботу працювать, а не в соцмережах чи файлопомойках сидіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S Адмінам ніхто гадити не буде

Спеціально ні, звичайно ж. Але скачуючи улюблену пісню з "зайцев" mp3 формату DJ.bla-bla-bla - bla.bla.bla-song.mp3.exe, (просто як приклад) Ви ні над чим не задумуєтеся. Навіть не читаєте те, що написано. Адже Ви скачуєте ПІСНЮ!, Що ж тут страшного, це ж пісня в мр3!

Після такої пісні, адмін Вам заспіває іншу!

А керівництво, дізнавшись, що саме Ваша "пісня" зупинила роботу фірми і принесла збитків на ХХ тис. грн. по голові Вас не погладить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да я не так розуміюсь в ИТ як ВИ, я просто запитав чи можливо зробити інтернет на роботі. Якщо ні то ні.

P.S Адмінам ніхто гадити не буде, просто фірма жлобів економлять на всьому....

Це з юзерів багато жлобів, мало того, що хочуть корпоративний інтернет використувувати в особистих цілях, так ще й на халяву.

Сидиті в Контактіках на симетричному інтернеті з гарантованою швидкістю, це все одно що з базукою по горобчику.

Поцікавтесь на ціни на такий інтернет і порівняйте на ціни на інтернет для дому і стане зрозуміло чому на роботі обмежують доступ до інтернету.

http://luganet.ua/tariffs.html

20 Мб/с 1400 грн.

http://ukrcom.at.ua/

20 Мб/с 1800 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз це все робиться для того щоб не начіпляли вірусів, і не наставили неліцензійного софта, за яке віддуватись буде директор фірми разом з адмінами.

Цілком коро на протязі 5-10 років інтернет буде весь 99% платним, все що буде на халяву це семпли, і демкі... так що це треба сприйняти спокійно.

Як приклад, якщо зайти з країни європі на ютюб з домашнім відео там де грає музыка без ліценції, то ви просто звуку не почуєте - це вже блокується на рівні ресурсу + провайдерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз це все робиться для того щоб не начіпляли вірусів, і не наставили неліцензійного софта,

а не нужно обычному пользователю админских прав, даже вредно.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернета немає тільки у луцьку, а якщо брати інші регіони то у них є інтернет. Я говорю про фірму.

На головному офісі у 500 чоловік є інтернет, а у інших немає. Я не думаю що вони бояться що хтось може занести віруси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не думаю що вони бояться що хтось може занести віруси.

ти помиляєшся, дійсно думають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...