Перейти до змісту

Заблокований інтернет


Рекомендовані повідомлення

Доброго Вечора.

На роботі немає інтернета, тобто він є, але для працівників блокований. Працює тільки почта. Колись приходили хлопці з ноутом та брали і відключали мережевий кабель від мого компа і підключали у ноут і щось там прописували, то у них інтернет був. Я думаю що інтернет то є, але блокується чи просто прописані налаштування тільки для почти. Можливо хтось знає, чи можна зробити повноцінний інтернет, а то якось без інтернета.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, вона просто шифрує те що ви в інтернеті, а у мене взагалі його немає. Чи я щось не так зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На роботі немає інтернета, тобто він є, але для працівників блокований
Мабуть, якщо у тебе інтернету немає, то це так задумано адміністратором, не раджу починати самодіяльність, бо можна з роботи вилетіти на раз (в залежності від політики на вашій фірмі).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може у Вас в менежі якась групова політика безпеки і інтернетом працівникам (крім пошти) користуватись нізя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну з роботи не виженуть це точно :) Але інтернет хочеться.... Може якось можна планшет "прикрутити туди" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі ні на які сайти не заходить крім пошти?

якщо так, то це точно на адмінстраторському рівні, хоча я сумніваюсь.

спробуйте зайти на диск C:\Windows\system32\drivers\etc\ та скопіюйте звідти файл "hosts", скиньте цей файлик сюди, я гляну.

деякі адміни прописують там адреси різних сайтів, та тим самим блокують до них доступ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, вона просто шифрує те що ви в інтернеті, а у мене взагалі його немає. Чи я щось не так зрозумів?

Правильно, але в мене проблема трохи інакша:

Інтернет інтертелеком "дитячий" - 35 грн/міс, але блокує всі соц мережі та заборонені ресурси.

Коли поставив програму - то вона зашифрувала з'єднання, і тим самим розблокувала всі сайти.

Може і вам допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

взагалі ні на які сайти не заходить крім пошти?

якщо так, то це точно на адмінстраторському рівні, хоча я сумніваюсь.

спробуйте зайти на диск C:\Windows\system32\drivers\etc\ та скопіюйте звідти файл "hosts", скиньте цей файлик сюди, я гляну.

деякі адміни прописують там адреси різних сайтів, та тим самим блокують до них доступ

Так роблять не адміни а криворукі неуки. :)

Коли поставив програму - то вона зашифрувала з'єднання, і тим самим розблокувала всі сайти.

Може і вам допоможе.

Кадило допоможе. :)

Вище написане це просто відразу на "баш".

Головою думайте перед тим як таку ахінею писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Browsec - лучше чем анонимайзер, проще чем VPN у мене на роботі був ВК заблокований, я поставив це розширення для хром, тепер і мої колеги можуть зайти в ВК тільки їм для розблокування треба ввести адресу моєї стартової сторінки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго Вечора.

На роботі немає інтернета, тобто він є, але для працівників блокований. Працює тільки почта. Колись приходили хлопці з ноутом та брали і відключали мережевий кабель від мого компа і підключали у ноут і щось там прописували, то у них інтернет був. Я думаю що інтернет то є, але блокується чи просто прописані налаштування тільки для почти. Можливо хтось знає, чи можна зробити повноцінний інтернет, а то якось без інтернета.....

Шоб не шастали по соц мережах я сам прописую заборону тільки не в hosts то вирішення Вашого питання до Ваших адмінів

P.S. Админ царь и Бог

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Browsec - лучше чем анонимайзер, проще чем VPN у мене на роботі був ВК заблокований, я поставив це розширення для хром, тепер і мої колеги можуть зайти в ВК тільки їм для розблокування треба ввести адресу моєї стартової сторінки.

Ну от, більш менш грамотно і по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Одне но. :)

browsec.com - теоретично, (не читав я ліцензійну згоду) може отримувати доступ до вашої особистої інформації.

А про ваші логіни і паролі я вже мовчу.

Це усе фактор довіри.

Я б не ризикнув користуватись публічним vpn/proxy і передавати через нього будь яку інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. Колись приходили хлопці з ноутом та брали і відключали мережевий кабель від мого компа і підключали у ноут і щось там прописували, то у них інтернет був.

можна довго гадати.

Але швидше за все, у вас просто шлюз не прописаний. Є ІР для мережі а шлюза для виходу в інтернет - немає. Хлопці прописали шлюз і нет з'явився.

Якщо адмін не заблокував вам доступ в нет для усього окрім пошти :) А хлопцям відкрив доступ для нета тимчасово.

Або ж прописали проксі в браузері.

Довго можна гадати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кадило допоможе. :)

Вище написане це просто відразу на "баш".

Головою думайте перед тим як таку ахінею писати.

Нічого не зрозумів ні про кадило ні про ахінею - слабо орієнтуюсь в релігії.

Написав те, що сам робив, і що справді працює, а які у ТСа проблеми з нетом я не знаю(можливо схожі).

Я не примушую нікого нічого робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Берете бутылку конфет и букет закуси и идете на ковер к администратору, распиваете конфеты, заедаете букетом, договариваетесь и вуаля. Литровая конфета откроет все шлюзы,пропишет все IP, и повысит репутацию с фракцией "Администароторы".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Берете бутылку конфет и букет закуси и идете на ковер к администратору, распиваете конфеты, заедаете букетом, договариваетесь и вуаля. Литровая конфета откроет все шлюзы,пропишет все IP, и повысит репутацию с фракцией "Администароторы".

Да так не вийде :) чортяки не хочуть казати як. Крім почти ще працює внутрішній сайт через http:// і далі IP

Ті хлопці, що приходили з ноутом з адмінами не знайомі. Мені казав один, що потрібно знати налаштування. Я після них теж брав та підключав ноут, але там потрібно прописувати IP адрес і все інше, а його я не знаю :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я після них теж брав та підключав ноут

да,

действенный метод!!!

цвет ноута хоть был таким же?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я після них теж брав та підключав ноут

да,

действенный метод!!!

цвет ноута хоть был таким же?

Zevs блисни може в нього получиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я після них теж брав та підключав ноут

да,

действенный метод!!!

цвет ноута хоть был таким же?

Ні ноут у мене у горошок, а у них чорний :) Я просто думав, що інет блокований на робочому компі і коли підключу ноут то тоді налаштування будуть автоматичні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я після них теж брав та підключав ноут

да,

действенный метод!!!

цвет ноута хоть был таким же?

Zevs блисни може в нього получиться

ни один здравомыслящий админ не будет помогать кому-то (читай юзеру, и судя из постов топик-стартера, ничего не понимающему в ИТ) гадить в хозяйстве другого админа

тем более что интета сейчас у всех завались и фразы вида "дайте посмотреть что это такое" утратили актуальность

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я після них теж брав та підключав ноут

да,

действенный метод!!!

цвет ноута хоть был таким же?

Zevs блисни може в нього получиться

ни один здравомыслящий админ не будет помогать кому-то (читай юзеру, и судя из постов топик-стартера, ничего не понимающему в ИТ) гадить в хозяйстве другого админа

тем более что интета сейчас у все завались и фразы вида "дайте посмотреть что это такое" утратили актуальность

Ну да я не так розуміюсь в ИТ як ВИ, я просто запитав чи можливо зробити інтернет на роботі. Якщо ні то ні.

P.S Адмінам ніхто гадити не буде, просто фірма жлобів економлять на всьому....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...