Перейти до змісту

Як краще оформити візу в Німеччину?


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

Yaryk Розлабся з німецькою візою і роби польську - з 21 грудня 2007 року Польша входить в зону Шенгенського договору. Я думаю польську візу простіше получити чим німецьку :D

http://www.rg.ru/2007/11/09/shengen-anons.html

http://glavred.info/archive/2007/11/09/093213-8.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю коли Польща увійде в Шенген отримати візу буде вже не так просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу дещо добавити від себе.

Пів року тому оформляв собі шенген.

По порядку. Друзі привезли запрошення з фірми (мов бла...бла...бла запрошуємо Вас відвідати з візитом нашу фірму).

Зірбрав пакет документів. Все стандартно обидва паспорти (треба тільки закордонний, але наш теж нехай на всякий випадок буде), одна (краще три фото), у мому варіанті документи з роботи (трудова, довідка). Якщо студент пакет документів складуть в деканаті, там дівчата знають що потрібно. Якщо підприємець свідоцтво, патент, довідка про доходи з податкової, обороти по банківському рахунку.

Можна ще права, якщо є авто техпаспорт (це просто свідчення твоїх статків).

Далі в посольстві це тіпа не обовязково, але вони звертають на це увагу і, повірте мені, це грає велику роль - довідка про депозитний рахунок і чим на більшу суму. В іделі десь так 20000-30000 тисяч євро.

Біля візового центру купуєш страховку. І домовляєшся з тьтьою у якої брав страховку щоб вона зайшла і забрала твій паспорт (складаєш на її імя доручення, даєш свій номер мобільного 50 грн і т.д.). Це дешевше чим їхати з нову у Київ. У самому центрі віддаєш усі документи дівчинці вона їх переглядає і якшо все ок - пише тобі квитанцію на оплату фіксованої суми.

! Оскільки за мене робили оплату я стояв і лялякав з тією дівчинкою. Ніяких поміток вона не робить, її задача все передивитись і тупо скласти усе в спеціальний кульочок.

Далі посольство. Легше буде тим хто по-молодості попадав у міськвіділ :). Все просто - Впевненість. Ніякої метушні. Там сидять гарні психологи. Погляд бажано прямо в очі, якшо не витримуєш рівний погляд кудись в далечінь. Легка посмішка, і саме головне в те що ти говориш повинен вірити особисто. Повірив собі що не хочеш чкурнути за бугор рахуй віза в кармані.

Можете мені не повірити але ми з контролером з посольства говорили по суті секунд 30. Весь інший час вона стібалась з напрямку діяльності моєї фірми а я їй підігравав. Розказав анекдот ми весело посміялись і розішлись.

В результаті я просив одноразову місячну візу з коридором у 7 днів. А отримав трьохмісячну мультивізу з коридором у місяць. Хоча я навіть цього не просив.

Головне вести себе природньо. Ніяких театральних ролей.

І на останок повідаю одну байку.

Стоїть черга в посольство, виходить якийсь працівник і каже: "Я мов рішала. Ті хто реально по визову вліво, ті хто нелегальчиком вправо. Вам крупно повезло. Зараз я у вас зберу паспорти і бистренько нашльопаю віз". Черга звістно розділилась. Чувачком виявився посол. Спокійно зібрав усі паспорти і вліпив департацію. Мораль такова - в любій ситуації треба діяти як сам вважаєш за потрібне, а не так як хтось тобі радить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу всі їздили за кордон або відпочивати, або по роботі. А до родичів по виклику ніхто не їздив? Просто в списку необхідних документів є така річ як "Заява-зобов'язання згідно %%66-68 Закону перебування в країні". Я так розумію - цей документ повинен гарантувати що фінансувати моє перебування за кордоном буде той, хто запрошує. Я говорив родичам про це, але вони сказали що у них про такий документ ніхто не знає. Вони просто подали довідки про доходи і оформили виклик (через кілька днів має буде в мене).

Хто знає шо це за документ? Можливо він входить в візу? І чи не буде у мене проблем при його відсутності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу всі їздили за кордон або відпочивати, або по роботі. А до родичів по виклику ніхто не їздив? Просто в списку необхідних документів є така річ як "Заява-зобов'язання згідно %%66-68 Закону перебування в країні". Я так розумію - цей документ повинен гарантувати що фінансувати моє перебування за кордоном буде той, хто запрошує. Я говорив родричав про це, але вони сказали що у них про такий документ ніхто не знає. Вони просто подали довідки про доходи і оформили виклик (через кілька днів має буде в мене).

Хто знає шо це за документ? Можливо він входить в візу? І чи не буде у мене проблем при його відсутності?

"Заява-зобов'язання..." - это и есть приглашение от твоих родственников..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В заяві на отримання візи а також в страховці краще вказувати реальну адресу проживання чи місце прописки? (я прописаний в іншому місті)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что-то у меня такое ощущение, что они там оба есть... (оба адреса)

блин, у бюргеров не такая анкета как я заполнял...

ХЗ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допоможіть, будь ласка, знайти контакти фірм, що займаються пасажирськими перевезеннями в Німеччину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В заяві на отримання візи а також в страховці краще вказувати реальну адресу проживання чи місце прописки? (я прописаний в іншому місті)

В запрошенні вказана адрема прописки, тому її ж записую в заявку.

Ще кілька питань по заявці:

В онлайновій версії заявки є такий пункт як "5. Личный код ", в pdf-версії він записаний як "Особистий код/Номер внутрішнього загальногромадянського паспорту (факультативно)"

І шо туди все-таки вписувати? Ідентифікаційний код чи номер паспорта?

"32. Первый пункт пересечения границы или маршрут транзита" - мається на увазі таможня Україна-Польща чи Польща-Німеччина ? Чи щось інше?

"33. Транспортное средство" - вказати просто "автобус" чи дати посилання на фірму-перевізника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напиши и ИНН и № паспорта

можно указать 2 перехода. (нам было легче. аэтопорт Борисполь)

просто автобус

кстати... заполни пару вариатнов. на всяк случай.

а там поварьируй. или попроси в посольстве 2 секунды и впиши там :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому цікаво, ось мій міні-репорт по отриманню німецької візи:

1) проплатив у банку (35+3) грн. за призначення дати співбесіди.

2) по і-нету замовив цю дату (потрібно було чекати десь більше суток з моменту проплати в банку). Дату можна також переназначити (то є дуже ГУТ - мені знадобилося ;)).

3) заповнив анкетку он-лайн (на сайті посольства). Теж досить зручно. Можна зберегти самі ДАНІ, шоб потім їх ше раз не набирати :).

4) закупив страховочку (страхова компанія "Універсальна" - оскільки брав у них вже не першу страховку, то дали знижку 20%).

5) дочекався отримання запрошення з Німеччини

6) поїхав до Києва

7) власне процедура у посольстві

- деталі: набагато раніше приїзджати не варто - дарма мерзнути. Стоїть жива черга лише на певну годину запису - тобто невелика.

Зовні посольства потрібно залишити все, крім документів (включно з телефоном ;(). Поряд є ціле "містечко" дєльцов, які кормляться візами. Там у них є камери схову (3 грн).

Охорона запускає у посольство (через металошукач ;)).

Далі черга у вказане віконечко.

А потім саме цікаве - СПРАВЖНІСІНЬКИЙ німецький ДОПИТ ;) (тобто співбесіда).

Розпитували багато і різного - чого їдеш і як, де і коли був, шо там будеш робити, і т.д. і т.п.

Можуть провокувати - на мене чувак наїзжав - де мій старий закордонний паспорт (якого в мене ніколи не було).

Але я був впевнений у собі і не смикався :).

8) проплата 35 єврів у банку (через дорогу)

9) отримання документів (АХТУНГ - коли я був там, то назначали НЕ на НАСТУПНИЙ день, а ЧЕРЕЗ день). Прийшлося зайвий день погостювати в Києві :).

Загалом, у порівнянні з польським посольством - все дуже порядно і "цивільно".

ЗІ: а от парочку лавочок під посольством могли б і поставити :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8) проплата 35 єврів у банку (через дорогу)

Тобто гроші проплачуються після співбесіди?

Добре що в банку, мабуть можна прийти з гривнями, а не з євро.

9) отримання документів (АХТУНГ - коли я був там, то назначали НЕ на НАСТУПНИЙ день, а ЧЕРЕЗ день). Прийшлося

Блін, а я думав що документи повернуть на наступний день, і співбесіду призначив на четвер.

А в суботу посольство не працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інфі на сайті посольства не можна довіряти?

Видача паспортів

Зазвичай наступного робочого дня Ви можете отримати Ваш паспорт:

а) якщо Ви подали візову заяву у першій половині дня: наступного робочого дня в першій половині дня

б) якщо Ви подали візову заяву у другій половині дня: наступного робочого дня у другій половині дня

понеділок – четвер: 08.00 - 13.00 год. 14.00 - 17.00 год.

п’ятниця: 13.00 -15.00 год.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yaryk

Так, гроші проплачуються після співбесіди.

На співбесіді видають номерок, картку з номером та банківську карту.

На отримання документів все це принести з собою + квитанцію про проплату.

Інфі на сайті можна довіряти, але, наскільки я зрозумів, вони зараз перевантажені роботою (свята ж скоро ^_^) - тому і видають документи з деякою затримкою. Там здається на сайті й написано шо вони НЕ ГАРАНТУЮТЬ видачу документів на наступний день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про співбесіду в четвер - я так само спочатку зробив (з розрахунку отримати в пятницю візу), але потім її переназначив на вівторок. І не прогадав ^_^.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

УРА! Мені дали візу!

Всім дуже дякую ще раз і +1 за допомогу!

Хочу добавити: мою заявку розглядали близько 4 днів, тобто я здав її в п'ятницю о 14,00. Мені обіцяли дати результат у вівторок після обіду, а дали лише в середу ввечері.

Білети були куплені завчасно, але в посольстві на них навіть не глянули - одразу просунули назад у віконце.

Тобто, думаю, їх не обов'язково купувати до отримання візи.

Під час першого візиту в посольство від мене вимагали докази родинних зв'язків, тобто: свідоцтво про народження мого дядька і матері (щоб можна було доказати що вони рідні брат і сестра) + довідка про шлюб моєї матері і мого батька (там вказано про зміну прізвища моєї матері під час шлюбу) + моя довідка про народження + довідка про шлюб дядька і тітки (саме тітка оформляла на себе запрошення)

Після пред'явлення всіх документів в посольстві мене майже нічого не питали, тільки "Де і як довго працюєш" і "Чого прешся в Німеччину".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При будь-яких питаннях стосовно візи в Німеччину звертайтесь в цей топік, допоможу чим зможу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарної подорожі і приємних вражень.

Повір якщо їдеш перший раз то Європа приємно здивує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...