Перейти до змісту

Наші маленькі цілі


lilechka

Рекомендовані повідомлення

О, згадав, ще ніяк не можу знайтивиділити часу всі чотори стойкі поміняти в своїй ласточці! А то кожну яму відчуваю.

ПС. Тай негоже щоб тещу трасло коли везу. Ну, хіба що одну, саму розбиту, залишу. На всякій случай :0032: :0032: :0032:

Принести когось у жертву, щоб завтра припинився дощ, що відпочити у лісі))

Нінада крові, сіноптікі брешуть - дощу не буде!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Принести когось у жертву, щоб завтра припинився дощ, що відпочити у лісі))

сіноптікі брешуть - дощу не буде!)))

d1gnX.jpgОо
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

освоїти Сішку

Краще вже Джавку )), більш практично в перспективі, а то з Сішкою, нажаль, перспектив нікакіх, якщо вже так хочеться Сішку то вже краще С#

P.s.

Глянув ваш профіль, таки да, для електронщика C та Asm саме то шо дохтур прописав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Принести когось у жертву, щоб завтра припинився дощ, що відпочити у лісі))

Принеси в жертву дві бутилки горілки))) і на завтра отримаєш імунітет від доща та гріму.))

Я трішки не зрозумів, підскажіть будь-ласка, які цілі потрібно викладати? На день, неділю, місяць, квартал, рік, п'ятилітку, все життя? ))

Пардон, зтормозив, написано ж маленькі цілі, то я так розумію на день або на неділю, макс. місяць?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я трішки не зрозумів, підскажіть будь-ласка, які цілі потрібно викладати? На день, неділю, місяць, квартал, рік, п'ятилітку, все життя? ))

можна почати з найменших. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б ще запропонував в даній темі ділитися чи досягли, згодом, ми своїх маленьких цілей, чи так як в мене....)

Ціль на тиждень: дочитати книжку "шаблони проектування java" ( але шось вона мені так туго йде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дались вам ті парашути

Можна в аеродинамічній трубі спробувати, для початку. А я от, будучи троллем, відважилась на троллей :0155: Для мене парашют - поки мрія, до якої я морально ще не готова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Душевного спокою.

А то все, і всюди не встигаєш.Але це,певне так і має бути. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то все, і всюди не встигаєш.Але це,певне так і має бути. :(

Якщо не можеш щось змінити, треба змінити своє ставлення до цього. ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Принести когось у жертву, щоб завтра припинився дощ, що відпочити у лісі))

Виконано :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціль на наступний тиждень - нарешті зібратись і здати документи на виготовлення закордонного паспорта, вписати туди дітей. Щоб на новорічні канікули поїхати в гості до родичів на Білорусію і в резиденцію Діда Мороза :_04:

А в Білорусію і не треба закордонного, можна й по внутрішньому, здається. Теж хочу в Білорусію, сім'єю і на концерт.

Так, по внутрішньому можна, вже не раз їздила без дітей. Але щоб взяти дітей з собою, то потрібен або окремий проїзний документ на дитину, або внесені дані про дітей в закордонний паспорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Доробити ремонт в гаражі, щоб не було соромно з клієнтами зайти, показати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...