Перейти до змісту

Куплю рейку (сосна/вільха)


woodwork

Рекомендовані повідомлення

Куплю рейку, матеріал вільха, сосна, якісно (!!!) стругану на 4 сторонньому станку в розмір 2*35, 2,5*4, 3.5*3,5.

обов'язкова умова - похибка не більше (!) 0,5 мм. Довжина значення немає (+/- до від 4м і до 70см. (70см не більше 15% матеріалу)

Стругані на рейсмусі "вертальоти", "синякі", "трухляк" і т д. не пропонувати. Рейка має бути якісною (в подальшому лише застосовуватимуться шліфувальні роботи, тобто підганяти сам з більшого розміру в потрібен мені невигідно, хіба ціною візьмете)

замовлятиму на постійній основі, 1ша пробна закупка +/- 1куб, далі більше при умові відповідності вимогам. 100% передоплата не цікавить, оскільки декілька разів обпікся купивши з похибкою в розмірах 1-1,5 мм, а для мене це дрова. Можу дати завдаток.

П.С. Попередньо купував матеріал оброблений на радянських чотирьосторонніх станках з похибкою до 0,3-0,4 мм, зараз підприємство збанкрутіло та замовляти можливості поки немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розумію що дана рейка дешевою бути не може в принципі, тож розгляну будь-які пропозиції в більш-менш розумних межах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

куплю дошку суху вільху кілька кубів можна обрізну 25, 30 ддовжина +/- від 1,5м

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...