Перейти до змісту

Дефолт США 2013 (прогнози)


Sanver

Чи буде дефолт у США?  

110 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

а долари в населення скупляє уряд???

да! Микола Янович ходить від хати до хати - "пічути кіжного".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а такі люди ще існують?

ви не повірите

Здається мені, в наш час люди все більше звикають жити в кредит, жити сьогоднішним днем, хочу-маю, хочу-буду мати. Як то кажуть, скільки тих грошей не май, всеодно мало, всеодно не вистачає. Все дуже просто, ми вдосконалюємось, прагнемо мати якісніший рівень життя: споживати якісніші продукти, мати сучаснішу техніку, гаджети, жити в кращих побутових умовах(ремонт, меблі, житло), атомобіль, освіта, подорожі...і цей список збільшується прямо пропорційно нашим доходам. Маючи гіркий досвід минулого, всі підсвідомо розуміють, що заощадження під подушкою, "на книжці" - не є гарантом забезпеченого майбутнього. Та й про Гобсека читали,- невтішна перспектива. Раніше гроші зберігали, накопичували, бо їх не було на що витрачати, все було в дефіциті. Зараз ми маємо вибір, маємо можливості, хочемо кращого життя зараз, бо ж "скільки того життя". Допускаю, що старші люди "ще тої закалки" мають таку звичку, але все-таки більшість стараються допомагати дітям, внукам. В селі теж вміють заощаджувати, бо немає таких спокус, які має місто: і на піццу хочеться, і в театр, і дітей на атракціони завести(а діти - взагалі окрема історія, їм хочеться все найкраще, все те, чого не мали ми), а от і цирк приїхав, і зірка яка-неяка завітала, - не будеш же сидіти як в танку. Ось і виходить так, що "на підподушку" не вистачає, та й не горить.

Отакий от суто жіночий погляд на заначку :_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається мені, в наш час люди все більше звикають жити в кредит, жити сьогоднішним днем, хочу-маю, хочу-буду мати. Як то кажуть, скільки тих грошей не май, всеодно мало, всеодно не вистачає. Все дуже просто, ми вдосконалюємось, прагнемо мати якісніший рівень життя: споживати якісніші продукти, мати сучаснішу техніку, гаджети, жити в кращих побутових умовах(ремонт, меблі, житло), атомобіль, освіта, подорожі...

Я б вам розказав про нав'язані, штучні ідеали та "потреблядство", але не зараз. Можливо, завтра.

Надобраніч ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дефолт для США на курсе доллара никак не отразиться. Если даже рассудить по простому. Что такое дефолт - это невыполнение договора займа, который в свою очередь несет последствия согласно этого же договора. Договор заключен с государственной структурой, за который несет ответственность конгресс - один из трёх высших федеральных органов государственной власти США. Конгресс так же отвечает за бюджет страны, по этому все орехи разгребать тоже конгрессу. А курс доллара подкреплен золото-валютным запасом, за который отвечает Федеральный резервный банк, это есть частная структура, которая работает с Белым домом на договорных основаниях, ровно так же как и монетный двор, который принадлежит семейству Рокфеллеров. Так что какая бы ситуация не сложилась в Белом доме, на курс доллара это никак не повлияет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буде ніякого дефолту. Кожен рік в жовтні місяці мусолиться тема про неминучий дефолт США, знов серед людей паніка, валютчики збагатчуються.....а в результаті в останню секунду планка піднята.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також не раз читав та слухав, що минули ті часи, коли вся грошова маса доларів була підкріплена золотом. І я з цим погоджуюсь, оскільки доларів більшає - а золото де брать??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Америкоси рулять - спочатку всі "очканули", а тепер всі видихають... А міг бути інший сценарій??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, надрукуйте сотні так зо три будь-ласка :)

Там технічна проблема --- папір треба , обладнання .

І в ФРС все це є :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...