Перейти до змісту

Танки War Thunder


Mykola81

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 94
  • Створено
  • Остання відповідь

Доступ отримав, побачив як воно і поки забив. Нема бажання через місяць качати то всьо по новій. Ну і чи буде то качатись... Покаже час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от

С выходом глобального обновления 1.41 наземная техника War Thunder стала доступна всем игрокам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене поперло, якось відчуття, що це танк - більші ніж в картопляників. Цілитися треба з врахуванням дальності цілі а не з вертухая в щі прописувати. Ну і якось більш серйозніше виглядає.

ІМХО картошка нервово курить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І мені теж сподобались, щоправда зливи тут ще більші ніж в картошки.

Деякі танки не налаштовані, т50 як пушинка, а вже у т34 відчувається вага. Вчора відкрив кв1, дуже подобається :)

Роботи ще багато, але гра у них вишла цікавою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вайп буде ? Чи залишать все награбоване прокачане ?

В Вартандере Вайпа не будет, это оф инфа с сайта.

Пробовал такни, один раз. Не моё. А вот самолётики то что нужно. Так что ждите поддержи с верху ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

качайте Pz IV - кажуть гне всіх :)

Тільки вкачав КВ1 - не сильно вражений, може поки не вкачаю, зате Т-50 бомба танчик. Згадав як каруселить і крутить ворога))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

качайте Pz IV - кажуть гне всіх :)

Та це мощь))) Сьогодні вкачав))

ви про який їх там 5 модифікацій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

качайте Pz IV - кажуть гне всіх :)

Та це мощь))) Сьогодні вкачав))

ви про який їх там 5 модифікацій?

Той що Pz-4 ausf.F2

https://www.youtube.com/watch?v=ZzEHIaGk_cM

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пз4 хоть і гне всіх, але дуже картонний, мені більше подобається Пз3, як на мій стиль ближнього бою. (І-левела)

А так то вкачав Штуга (ІІ-левел) - УГ, на превеликий жаль :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поганяв у вихідні в тундру , там тре було 70 боїв + 70 танків + 70 літаків замочити .

Покатав на танчиках СРСР спочатку десь 30 боїв , потім 20 на літаках , потім добивав 20 боїв на танках , разом 50 .

Отже мої враження .

+ нема ХП

+ не треба зводитися

+ хороша графіка

+ велика карта

+ гаражний бій

+ не грузить комп ( у мене на настройках "Кіно" завжди більше 60 фпс , включено вертикальну синхронізацію )

- треба допрацьовувати рух танків і іх взвємодію з поверхнею . Хоча дріфт на ЛТ це щось =)

- не зрозуміла механіка пробиття , стріляєш в одну точку , крітуються різні модулі . Саме пробиття проблем не викликає з моїм досвідом в ВОТ . Т-34 гарно ваншотяться в люк мехвода

- хрестик в аркаді --- чіт . Треба його переробляти , наприклад , щоб повзала риска яка показує поправку на дальність . ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом сподобалося , бої динамічні .

Думаю , через пару патчів все буде краще .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тундра заточена лише на ту техніку яка літала, їздила, ходила в реальному житті.

Мені теж подобаються, багів ще багато, але це ж лише перший патч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чи будуть в Вар Тандері танки, які картошка відкопала в архівах.

Думаю , що не буде " паперових" . Будуть , максимум , прототипи в металі або які почали робити в металі , але не доробили .

Це я по аналогії з літаками , там нема ескізів , тільки те , що реально було або прототипи . Думаю , в танках буде так само .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чи будуть в Вар Тандері танки, які картошка відкопала в архівах.

Вони з самого початку казали, що ніякої "бумаги" не буде. На крійній випадок будуть якісь більш-менш реальні прототипи (як КТ з 105мм та Пантера 2) для затикання дірок.

Скільки б не було холіварів на тему "хто кращий?" для мене найголовніша перевага тундри на даний момент - на багато порядків адекватніша аудиторія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

После обострения братской любви между Украиной и Россией, особенно, после гопотжима Крыма, администрация форума в лице модеров и прочих комьюнити-менеджеров, не смотря на заявленную аполитичность и нейтральность проекта, откровенно подмахивает рашистам, кремляди и поцреотам, пропуская откровенную политоту на «правильную» тему и включая банхамер при любом упоминании мнений, отличных от православных киселевских (указанное справедливо и в отношении внутриигрового и боевого чата). Зафиксированы случаи, когда РО получали просто за «Слава Украине!».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...