Перейти до змісту

За неввімкнене ближнє світло з 1 жовтня - штраф


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

І так постійно зупиняють просто так, навіщо ще давати їм причини?

бля...

НУ ТАК В ТОМУ ТО Й СПРАВА, ЩО ВОНИ ТЕПЕР МОЖУТЬ ЗУПИНЯТИ ВСІХ, В КОГО ГОРИТЬ НЕ БЛИЖНЄ СВІТЛО ФАР, А ВКЛЮЧЕНЕ ЩОСЬ ІНШЕ!!! І БУДЕ РОЗВОДИТИ, ЩО В ТЕБЕ ЦЕ НЕ ДХВ!!!

І БУДЕ ПИСАТИ ПРОТОКОЛ!!! І ЯК ТИ ДОВЕДЕШ, ЩО ТИ НЕ ВЕРБЛЮД???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 221
  • Створено
  • Остання відповідь

Включи ближнє, невже так важко? Не розумію. В мене лампочки 55 Вт, що там, що там. Чи є птф, а ближнього світла в автомобілі немає?

Можеш відповісти на запитання, яке вкотре тобі ставлю, навіщо вмикати птф замість ближнього світла?

Чи ще варіанти відповідей запропонувати:

1. Хочеться конфлікту з працівником ДАІ

2. Хочеться оскаржити протокол в суді.

3. В мене немає ближнього.

4. Хочеться показати усім, що у мене є птф, а туман буває рідко.

5. Мені здається, що птф економніше, ніж ближнє.

6. БО МЕНІ ТАК ХОЧЕТЬСЯ!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочете світло? нате вам світло! Так ні, хтось вирішив, що протитуманки, чомусь ніззя!!!
В тебе є ДХО із заводу? Тоді в чому проблема. Сів і поїхав. Маєш на руках паперу ніхто тебе не чіпатиме.

А як ні, то будь ласкавий піди і зареєструй переобладнання по всіх правилах і тема буде вичерпана. І перестань шукати вихід через дупу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, ну харош вже того словесного ананізму.

Все просто як 2+2.

Є штатні ДХВ - вмикаєш і їдеш, нема - БС.

А оце херойство -= А ти докажи мля, мєнд поганий, шо то в мене протитуманки =- рівень якогось школяра-підлітка, їйбо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74-у просто цікавіше спорити з гаїшниками, а потім бігати в суд, щоб доказати що він таки правий.

В його словах щось є - визначення що таке двх досить розмите, можна посперечатися з досить великим таки шансом на успіх

а я не гордий, і мені шкода свого часу - я влючу ближнє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можеш відповісти на запитання, яке вкотре тобі ставлю, навіщо вмикати птф замість ближнього світла?

для особливо сліпих вкотре повторю
... наприклад, в мене ближнє не вимикається ключем запалювання, а от нижні лямпки (які всі сприймають як протитуманки) вимикаються. Тобто, якщо я ВДЕНЬ їхав, зупинився і пішов в магазин, забувши вимкнути світло, то "ближнє" буде садити акумулятор, а от ті нижні фонарі вимкнулись би...

В тебе є ДХО із заводу? Тоді в чому проблема. Сів і поїхав. Маєш на руках паперу ніхто тебе не чіпатиме.

А як ні, то будь ласкавий піди і зареєструй переобладнання по всіх правилах і тема буде вичерпана. І перестань шукати вихід через дупу.

ЯКУ паперу??? В тому ж то й суть суперечки! Чим я можу довести ДАЙцю, що в мене ДХВ, якщо він собі вирішить, що це "протитуманки"????????
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... наприклад, в мене ближнє не вимикається ключем запалювання, а от нижні лямпки (які всі сприймають як протитуманки) вимикаються. Тобто, якщо я ВДЕНЬ їхав, зупинився і пішов в магазин, забувши вимкнути світло, то "ближнє" буде садити акумулятор, а от ті нижні фонарі вимкнулись би...

Можливо до електрика потрібно звернутись щоб підлагодив ...

Доречі на сервісі питався скільки буде коштувати зробити автоматичне ввімкнення ближнього світла фар при запуску двигуна - 100 грн., думаю не такі вже великі гроші порівнюючі з штрафом від 400 ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробити я й сам можу, але! - я вже писав, машина обслуговується тільки на сервісній ТО, в схему ніхто не лазив ... і не полізе просто так, так як авто на гарантії і на повному КАСКО, машина робоча, фірма київська.

І мужики, досить переливати з пустого в порожнє. Хто собі яке хоче, таке хай і вмикає.

Я ж запитую про документ, яким чітко визначається що таке ПТФ, а що таке ДХВ, яким буде керуватися інспектор ДАІ і яким можу керуватись я. Хто такий документ знайде - будь ласка в студію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це має бути збіг обставин - їдеш за містом, зупиняєшся надовго, забуваєш потім включити. Часто таке в тебе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що таке ДХВ
По зовнішнім ознаками ти ДХВ ніяк не ідентифікуєш, їх форма довільна. Якщо ти звертав увагу кожен виробник їх робить так щоб це був гарний елемент дизайну. Але в роздруківці комплектації твого авто буде зазначено, що воно має ДХВ. ДАЙ єдінаково є вони в тебе чи немає, вони просто протокол напишуть, а ти будеш доводити свою правоту у суді.

Інша справа коли в тебе буде документ про законне переобладнання авто ДХВ, який ти просто показуєш і їдеш далі. Але в нашій країні всі стараються закони обійти а не виконувати, на це і будуть розраховувати ДАІ коли тебе зупинять.

Додам, що як правило ДХВ, що з заводу, є невід'ємною частиною конструкції фари і це видно не озброєним оком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене, наприклад, можна вставити одне реле в БРП, без втручання в електрику і ближнє завжди буде горіти на повернутому ключі запалювання. На мексикосах їх виймали спецом раніше, щоб вдень не світило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без образ:

в цій темі jack74, показав, що такий статус в нього не випадково

dQCsS.jpg

А тепер по темі:

замість того, щоб тут уже 3 дні писати КАПСОМ, треба було просто трошки погуглити - я за 5 хв. на форумі "шкоди" знайшов відповідь на таке інтригуюче та важливе для Джека питання

Увага: офіційний зареєстрований документ, який пояснює дану проблему

також не лишнім буде почитати ДСТУ 3649-2010 "Колісні транспортні засоби".

Удачі на дорогах

post-13465-0-24338600-1381416808_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виявляється таки є "лазєйка" в нестиковці існуючих ПДР і цього нововведення.

для бажаючих у суді доказати свою правоту:

С 1 октября и по 1 мая водители всех транспортных средств при движении вне населенных пунктов должны включать дневные ходовые огни, а в случае их отсутствия в конструкции авто – ближний свет фар (п. 9.8 Правил движения). При невыполнении данного требования работники ГАИ привлекают водителей к административной ответственности по статье 122 ч. 2 КоАП Украины за нарушение правил пользования внешними осветительными приборами, предусматривающей немалый штраф – 425-510 грн. Вместе с тем, таковые действия инспектора можно подвергнуть сомнению и опротестовать выписанный штраф.

Согласно п. 9.1 (г) ПДД – включение ближнего света фар в светлое время суток – является предупреждающим сигналом. То есть, в данном случае налагать штраф за нарушение правил пользования внешними осветительными приборами – неправомерно. Не использование ближнего света фар, как нарушение правил пользования внешними осветительными приборами следует расценивать только в случаях, когда водители едут без включенных фар в темное время суток или в условиях недостаточной видимости. К этому их четко обязывает другой пункт ПДД – 19.

При этом ст. 122 ч. 2 КоАП Украины определяет ответственность за нарушение «…правил пользования внешними осветительными приборами или предупредительными сигналами при начале движения или изменении его направления…». Таким образом, работники ГАИ также не вправе привлекать водителей к ответственности за невключенный ближний свет фар в светлое время суток, расценив это как нарушение правил пользования предупреждающим сигналами. Ведь в ст. 122 ч. 2 КоАП Украины есть немаловажное уточнение «предупредительными сигналами при начале движения или изменении его направления», а не во время движения.

autocentre.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба бути дурнем, щоб судитися за невімкнене ближнє вдень. По-перше, ще не бачив і ні від кого не чув, щоб за це реально зупиняли. По-друге, "послуга" розрахунку на місці обійдеться вам явно дешевше. По-третє, забув увімкнути, порушив, - понеси покарання. Як кажуть: "Не можешь запомнить головой, - запоминай жопой!".

На рахунок світла в цілому: шановні водії, перевірте стан зовнішнього освітлення на своїх автівках!

Вдень ближнє - ближнім, а от вночі... Вчора за кермом перетнув практично всю країну. Це ппц! У кожного другого якась лажа зі світлом. Як не одна фара дальнім валить, то одна тільки габарит. Як не ближнє "в небо", то самопальні тротитуманки-прожектори виїдають очі. Тему "рахітських" ксенонів а-ля "я на всіх ложив" я вже не піднімаю. Бидла могила не виправить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon, в нас багато чого вони не в правє, але роблять. Найкращий варіант не шукати лазєйок, а робити як вимагають, включити денне не проблема, а якщо забуваєш, то вже треба або записувати, або до лікаря. Я не думаю, що це спасе чиєсь життя, але, на мою думку, це додаткові гроші в карман нафтотрейдерів, які вже ледве стримують розвиток і впровадження альтернативних двигунів, фінансують війни з країнами, в яких є нафта, що тримати високу ціну і заробити чим побільше бабла. Але простіше все ж таки увімкнути ближнє і не паритись.

jack74, скажи, що в тебе за унікальний автомобіль, а то аж цікаво стало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що ніхто зроду не бачив ДХВ, ось фара, там є габарити, ближнє дальнє і ДХВ.

В автомобілі, в меню настройок бортового є функція автоматичного вмикання їх.

Протитуманок у фарі немає, вони внизу - в бампері, тобто якщо б протитуманки = ДХВ то нах роботи два пари фар однакового призначеня.

post-684-0-98204800-1381422991_thumb.jpg

Шови як дєревня, чесслово... ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black, звичайний Пежо Партнер.

Saddy, в цьому "документі" теж немає чіткого означення протитуманки і ДХВ.

Флудите, в даному випадку, ви всі тут. До вас ніяк чомусь не доходить, що я не намагаюсь довести, що можна використовувати ПТФ замість ДХВ!!!,

я намагаюсь пояснити, що з-за відсутності чіткого документально-нормативного означення ДХВ будь-який даєць може спокійно лупити кожному з вас (хто типу їде з ДХВ) протокол, бо він вирішиить, що це не ДХВ. І ніяка "роздруківка комплектації авта" (це взагалі смішно) для нього контраргументом не будуть.

.......Блін, ну скільки ж можна повторювати одне й те ж?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо добре подумати мєнт може штрафанути навіть за те що ви йому не сподобались :) І це потім хрєн докажиш, напише протокол і будь здоров

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ми поняли все, jack74. Всі розуміють, що таке двх, що таке ближнє, дальнє і дхв. Написано в правилах, що вмикати дхв, якщо немає його, то ближнє. Як на мене все прєдєльно ясно, але навіщо шукати дирки в закондавстві, щоб включати птф? Через погану память чи що? Дурня повна! Включай ближнє і все. Щоб забути, їхавши поза населенними пунктами, увімкнути, після того як надовго зупинився і щоб попався даішник, в якого буде відеофіксація цього всього, так як ти пишеш, то це малоймовірно. Так що зупиняти спецом ніхто не буде, а якщо забув то що зробиш, Так можна і фари вночі забути увімкнути і пристібнутись, чи забути аптечку, жилетку, вогнегасник, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію. Але ж мабуть не усе забуваєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшлося попотіти для Джека:

Правила ООН, ратифіковані в Україні, на їх основі приймаються ДСТУ

Соглашение «О принятии единообразных технических предписаний для колесных транспортных средств, предметов оборудования и частей, которые могут быть установлены и/или использованы на колесных транспортных средствах, и об условиях взаимного признания официальных утверждений, выдаваемых на основе этих предписаний»

Добавление 47: Правила № 48

Правила № 48

«Единообразные предписания, касающиеся официального утверждения транспортных средств в отношении установки устройств освещения и световой сигнализации»

п.6.19

6.19 Дневной ходовой огонь (Правила № 87)13

6.19.1 Установка

Обязательна на автомобилях. Запрещена на прицепах.

6.19.2 Число

Два.

6.19.3 Схема монтажа

Специальных требований нет.

6.19.4 Размещение

6.19.4.1 По ширине: расстояние между внутренними краями поверхностей,

видимых в направлении исходной оси, должно быть не менее 600 мм.

Это расстояние может быть уменьшено до 400 мм, если габаритная

ширина транспортного средства менее 1 300 мм.

6.19.4.2 По высоте: на расстоянии от 250 мм до 1 500 мм над уровнем грунта.

6.19.4.3 По длине: на передней части транспортного средства. Это требование считают выполненным, если излучаемый свет не мешает водителю ни непосредственно, ни косвенно за счет отражения устройствами непрямого обзора и/или другими отражающими поверхностями транспортного средства.

……

6.19.7 Функциональная электрическая схема

6.19.7.1 Дневные ходовые огни должны включаться автоматически, когда устройство запуска и/или остановки двигателя находится в положении, допускающем возможность работы двигателя. Однако дневные ходовые огни могут оставаться выключенными при установке рукоятки регулирования автоматической коробки передач в стояночное или нейтральное положение, при включенном стояночном тормозе либо после запуска двигателя, но до начала движения транспортного средства.

Дневные ходовые огни должны автоматически выключаться при включении передних противотуманных огней или головных фар, кроме тех случаев, когда головные фары используются для подачи периодических световых сигналов предупреждения в течение коротких промежутков времени

СОГЛАШЕНИЕ

О принятии единообразных технических предписаний для колесных транспортных средств, предметов оборудования и частей, которые могут быть установлены и/или использованы на колесных транспортных средствах, и об условиях взаимного признания официальных утверждений, выдаваемых на основе этих предписаний

Добавление 86: Правила № 87

ЕДИНООБРАЗНЫЕ ПРЕДПИСАНИЯ, КАСАЮЩИЕСЯ ОФИЦИАЛЬНОГО УТВЕРЖДЕНИЯ ДНЕВНЫХ ХОДОВЫХ ОГНЕЙ МЕХАНИЧЕСКИХ ТРАНСПОРТНЫХ СРЕДСТВ

На їх основі прийнято ДСТУ UN/ECE R 48-02-2002 «Єдині технічні приписи щодо офіційного затвердження дорожніх транспортних засобів стосовно установлення пристроїв освітлення та світлової сигналізації (Правила ЕЭК ООН N 48-02:2001, ІDT)»

Там і прописані відмінності між ДХВ та ПТФ, причому досить чіткі - основні по функціональній електричній схемі та по геометричній видимості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продовжуємо далі товкти воду в ступі?

Saddy, дарма прів, я це вже давно читав. Ти сам то почитай.

Виходячи з цих "прєдпісаній", якщо протитуманки будуть вмикатися так, як там описано в "6.19.7 Функциональная электрическая схема", то вони повністю підходять під ДХВ, бо і пунктам "6.19.4 Размещение" вони відповідають.

Виходить, що ДАЄць, що бачить машину, яка їде з якимись там фонарями, не має підстав, для її зупинки, бо ЗОВНІ ті фонарі відповідають вимогам! А схему включення, він може перевірити тільки зупинивши авто. Та й то, він не має права влазити в салон, тобто, він повинен мене просити, щоб я йому показав, як вмикаються і вимикаються ці фонарі. БРЄД!

... навіщо шукати дирки в закондавстві, щоб включати птф? Через погану память чи що? ...

ЯКІ ПТФ?!?!?! В мене ДХВ!!! Але чим я можу це довести інспектору??? От про що мова!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але чим я можу це довести інспектору??? От про що мова!!!
У нас бюрократична держава, тільки папірцем від виробника чи про переобладнання.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЯКІ ПТФ?!?!?! В мене ДХВ!!! Але чим я можу це довести інспектору??? От про що мова!!!

Покажеш дхв, ближнє, дальнє, птф, інструкцію від авто при необхідності, де написано, де в тебе що і думаю цього буде досить. Чого так паритись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке питання. Міняв фари, купив з полоскою дхв. Переробив її трохи шляхом заміни світлодіодів на потужніші. Ясно що з заводу даного типу авто не комплектуються фарами з дхо, але в той же час дхо є частиною конструкції самої фари, та знаходяться за склом.

Варто вмикати ближнє за містом? Яскравості вистачає, це явно не колхозно приліплена китайська світлодіодна стрічка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...