Перейти до змісту

Переселення з Польщі 1944-1946


Oli

Рекомендовані повідомлення

власне де можна знайти інформацію про людей списки? є вся інформація де жили раніше на території Польщі.

де і головне кому і як можна зробити запити, зразки запитів? архіви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ні, це вже старші люди карта поляка їм вже ніяк не потрібна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їздив у архіви Любліна, Варшави і Замозця поки знайшов потрібну інформацію, можеш звернутись у архів СБУ, якщо нема у них інформації можуть дати запит у іншу область.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їздив у архіви Любліна, Варшави і Замозця поки знайшов потрібну інформацію, можеш звернутись у архів СБУ, якщо нема у них інформації можуть дати запит у іншу область.

ти типу для карти поляка?

зі слів людей там вони все залишили, лише худобу забрали... у 70-ті роки хтось там був і казав що з хати зробили магазин.

було би цікаво поїхати пофотографувати що там залишилось.... та привезти показати людям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українці, які були переселені у 1944-46 роках з Польщі, в принципі, не можуть претендувати на отримання Карти Поляка. Незважаючи на місце народження чи проживання необхідно мати польське етнічне походження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Romek, це вже трохи інша тема яка також захопить і "Віслу"... тут не про неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нашого діда колись переселили теж примусово, чи можливо повернути його землю? що для цього потрібно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Romek, це вже трохи інша тема яка також захопить і "Віслу"... тут не про неї.

Так, я розумію. Просто до сллова я відповів стосовно Карти поляка, оскільки усі переселені, в т. ч. в результаті акції "Вісли" не можуть претендувати на неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Польщі це не вигідно дуже... да і там живуть ще люди напевно, ну в тих хатах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки мені відомо, землю, на якій мої прадіди працювали ,ніхто не віддасть. Оскільки на ній вже щось збудовано. Якщо Ви витратите час на архіви, то в кращому разі-дадуть землю в іншому місці при умові, що ви будете на ній працювати на благо "Родини"!

Залишилися в спадок від бабусі "папірці" про примусове переселення з Польщі. Вони жили та мали землю, ліс, коней та інше господарство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...