Перейти до змісту

Продам гіркий перець


prg

Рекомендовані повідомлення

В зв`язку з тим що цього року вродило трошки гіркого перцю, а собі стільки непотрібно :), продаю гіркий перець (вирощувався для себе):

1.Звичайний гіркий перець (садимо дуже давно точно назву сорта не памятаю - там мікс "Бичий ріг"+ ще якись .....)

post-229-0-65864200-1379514700_thumb.jpg

Ціна 20грн/кг

2. Гіркий перець LARGE RED CHERRY HOT /pickled red hot cherry peppers (pepperoncini rossi)-насіння передавалось з Італії

post-229-0-62184200-1379514814_thumb.jpg

Ціна 30грн/кг

3.Гіркий перець Френсо /Fresno (хоча мав би бути Халапеньо /Jalapeno - насіння було з Голандії

post-229-0-12922900-1379514987_thumb.jpg

Цей перець садився перший рік - по зрівненням зі звичайним гірким - в раз 5 пекучіший (перевірено на собі :))

Ціна 30грн/кг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще буде трішки екзотики:

1. Гіркий перець Scotch Bonnet/Jamaican hot pepper- насіння було з Голандії

post-229-0-78296500-1379574085_thumb.jpgpost-229-0-07935300-1379574193_thumb.jpg

2.Мав би бути Habanero але виріс по формі трішки інший (може мутантом став в нашому кліматі і на нашій землі :))- насіння було з Голандіїpost-229-0-73973000-1379574847_thumb.jpg

Ці перці на пекучість ще не пробувались, але по шкалі пекучості - ДУЖЕ гіркі

post-229-0-91415500-1379575091_thumb.jpg

Ціна 1грн/шт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кількість від 1шт і ->...... Забирати в ідеалі вул. Стуса. Якщо буде нормальна кількість/ або я буду в вашому районі - підвезу

post-229-0-53292400-1379578443_thumb.jpg

Гіркий перець це не тільки для пекучості аджики... Хто був на бордовках то пробував салат з гіркого перцю, ще окремі сорта фарширують, роблять соуси наприклад Eros Pista, джеми ітд . ітп

Якщо потрібно то рецептами/порадами підсоблю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, шкода зараз від"їзджаю; хіба завтра з Вами зв"яжусь (киньте телефон в лічку, якщо можна). Взяв би кожного по 5 штук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перець буде збиратись з кущів після замовлення (частина є вже зірвана, але основна маса ще на кущах). Так що , якщо потрібно перець - сьогодні розміщуєм замовлення - отримуєм його завтра ітд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

візьму ось цього LARGE RED CHERRY HOT 1 кг. + якщо можна рецепт якогось соусу та тел. в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

візьму ось цього LARGE RED CHERRY HOT 1 кг. + якщо можна рецепт якогось соусу та тел. в приват.

Цей перець ідеально підходить для фарширування сиром

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той фірмовий що ти нас пригощав це `звичайний` ?

ага :), уявляєш які пекучі ті що мінімум в 5 раз крепші?:);) Але я з них роблю Eros Pista - теж бомбезна штука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді я взяв би зо 2-3 кіло з умовою що дасиш детальний рецепт на папірчику :-) заберу сам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді я взяв би зо 2-3 кіло з умовою що дасиш детальний рецепт на папірчику :-) заберу сам

Тобі звичайного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьму кіло 1го і кіло 3го, можна контактний телефон в пм, бо місце знаходження товару для мну труднодоступне :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ммммм..... АЖ СЛЮНЬКИ ПОТЕКЛИ! :)

Я їх мариную, з олією... така ВЕСЧЬ виходить! Взимку на природі під горілочку як візьмеш пару штучок!... мммм...

Пару баночок з цибулькою, пару з помідорчиками Черрі, можна й огірочків, капусти, та взагалі що хочеш!

Хто любить міцніше - вибирає перець, хто слабший - вибирає з баночки цибульку, помідорчика чи капустку :) Все там абалдєнне робиться

Якщо можна, візьму по кілограму 1-го, 2-го і 3-го, і по пару штучок отих адцькіх на пробу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Гіркий перець LARGE RED CHERRY HOT /pickled red hot cherry peppers (pepperoncini rossi)-насіння передавалось з Італії

Дуже гострий чи їсти можна?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Гіркий перець LARGE RED CHERRY HOT /pickled red hot cherry peppers (pepperoncini rossi)-насіння передавалось з Італії

Дуже гострий чи їсти можна?))

У кожного своє відчуття "гострий" ... якщо без обробки сирим - то трохи добре пече, якщо оброблений, зафарширований - то можна їсти багатьом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, Руслан, перчик уже замаринований. З двох кг. вийшло сім банок по 920 мл.

Ну і соус Eros Pista на бонусний перець вийшов зачотний - просто вогонь :0152: .

post-4263-0-10527100-1379771396_thumb.jp post-4263-0-44969500-1379771419_thumb.jp post-4263-0-18784800-1379771408_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

та маринується, як звичайні помідорчики, тільки з добавлянням олії. менше води, вдосталь олії...

Отже, спробував сирими Френсо /Fresno, LARGE RED CHERRY HOT і оті Scotch Bonnet/Jamaican hot pepper...

Я не знаю, хто складав ту таблицю, але я не відчув аж такої різниці в пекучості. :_40: Може я такий "негурман" чи балуваний... :_37: - бо мені вони здались ВСІ класними, всі печуть файно, отримую задоволення, ДЯКУЮ!!! :) :_26:

Правда, оці "Scotch Bonnet/Jamaican hot pepper" дві штучки, які не з'їв відразу, а лишив в холодильнику (разом з іншими), швиденько поцвіли :_40:... а інші сорти нормально пролежали до маринації...

--------------------------------------------

Аджики ще не робив (ерош пішти) пошкодував таку красу розмелювати :) Люблю шматочками смакувати :)

Може можна ще кілограмчик-два замовити?

А якщо вже нема, то на наступний рік дайте знати, якщо не закинете цю справу і буде врожай :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...