Перейти до змісту

Продаж холодильників


iko

Рекомендовані повідомлення

Я перепрошую, що ввожу в оману користувачів, але хотілось би звернутись до людини яка передруковує об"яви з бороди на інші ресурси. Зокрема це стосується користувача, який зереєстрованмй під ніком admin на сайті http://www.holodilnikshop.com.ua.

Не робіть "ведмежих послуг" продавцям, або відслідковуйте свій плагіат. В моєму випадку - холодильник вже пів-року як проданий, але з Вашої милості люди досі телефонують. Можливо Ви й хотіли як краще, але виходить - як завжди....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думаю, я здогадуюсь хто це робить, але нехочу образити людину назвавши нік на борді - можливо я помиляюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки не прочитав топікстарт, навіть і не здогадувався про існування холодильникшопу. Реклама?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки не прочитав топікстарт, навіть і не здогадувався про існування холодильникшопу. Реклама?

чорний PR?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки не прочитав топікстарт, навіть і не здогадувався про існування холодильникшопу. Реклама?

я розміщав повідомлення про продаж холодильника на борді, а смс із пропозицією/рекламою продажу на холодильникшопу приходила з холодильникшопу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки не прочитав топікстарт, навіть і не здогадувався про існування холодильникшопу. Реклама?

чорний PR?

Скоріше незадоволення такою "послугою", коли до тебе телефонують за товар, який давно проданий, але об"ява про його наявність ще висить в інтернеті. А видалити об"яву немає можливості, бо подала її "ліва" людина, яка до твого холодильника ніякого відношення немає :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше незадоволення такою "послугою", коли до тебе телефонують за товар, який давно проданий, але об"ява про його наявність ще висить в інтернеті. А видалити об"яву немає можливості, бо подала її "ліва" людина, яка до твого холодильника ніякого відношення немає :(

Наша майстерня розміщує в них рекламу. Якщо потрібно, можемо їм написати та попросимо видалити Ваше повідомлення, тільки вкажіть яке саме. Адресу даної теми також направимо їм, можливо admin сайту візьме до уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша майстерня розміщує в них рекламу. Якщо потрібно, можемо їм написати та попросимо видалити Ваше повідомлення, тільки вкажіть яке саме. Адресу даної теми також направимо їм, можливо admin сайту візьме до уваги.

Буду вдячний

P.S. Хоча я йому писав у відгуки на сайті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду вдячний

P.S. Хоча я йому писав у відгуки на сайті.

Направили їм повідомлення, перевірте через декілька годин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Направили їм повідомлення, перевірте через декілька годин.

Пройшла майже доба, а об"ява висить :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...