Перейти до змісту

Куплю аккаунт з type-59


Saray

Рекомендовані повідомлення

Куплю аккаунт з type-59, дуже важлива кількість боїв. бажано до 3 тис. боїв на аккаунті. пишіть в тему або приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю такий.Але боїв більше.Плюс ще КВ5,СУ 122-44 ну і 59.Охолов до танків,вже добрий місяць не граю.Нік такий же як і тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю такий.Але боїв більше.Плюс ще КВ5,СУ 122-44 ну і 59.Охолов до танків,вже добрий місяць не граю.Нік такий же як і тут.

Дам 300 грн

Скільки готовий заплатити?

Дивлячись скільки боїв на аккаунті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троха мало.За 400 віддам.

Якщо кращого варіанту ніхто не запропонує то я вам відпишу.

14 тис.

Можна нік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нік то можна, але 300 грн., навіть 400 я не віддам. Думав буде озвучена значно вище сума...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я якби і продавав би аккаунт, то тільки за гривневий еквівалент всіх прем танків + вільний досвід який треба на прокачку вже викачаних віток :_08:

ну десь 400 грн за вітку :)

Троха мало.За 400 віддам.

а який смисл? одні перм танки більше вартують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я якби і продавав би аккаунт, то тільки за гривневий еквівалент всіх прем танків + вільний досвід який треба на прокачку вже викачаних віток :_08:

ну десь 400 грн за вітку :)

Троха мало.За 400 віддам.

а який смисл? одні перм танки більше вартують.

Може "смисл" в тому що на аккаунті 48%?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tacsa_ua.

Можеш подивитись, якщо ак. приглянеться запропонуй адекватну ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та просто-нафіга мін мені.Не хочу більше грати.Там тільки трабли можуть бути з почтою.Не пам"ятаю пароль почти,контрольні питання на відновлення теж нн пам"ятаю.АКК до телефона прив"язаний.Так що може і нікуя не вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saray, як мед то й ложкою

приклад zigorko,

кв-5 - 250грн, тип - 250грн, 122-44 - десь 200грн + прокачані вітки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте за оффтоп, але не міг не запостити

Что делать, если ваша жена продала Type 59? Вредные совет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та просто-нафіга мін мені.Не хочу більше грати.Там тільки трабли можуть бути з почтою.Не пам"ятаю пароль почти,контрольні питання на відновлення теж нн пам"ятаю.АКК до телефона прив"язаний.Так що може і нікуя не вийде

Акк можна переприв"язати до іншого №телефона без участі пошти. Якщо ак куплять і будуть трабли із старим власником то можна довести підтримці що втрачено контроль над поштою, але треба мати квитанціії з донату. Хоча покупець мого ака настільки довіряє мені що ні пароль не змінив, ні до свого телефона не прив"язав :) Про пошту взагалі мовчу, продавав без неї. Реально якщо не граєш то про пошту можна не заморочуватись, продавати як є тільки до телефона переприв"язати.

В мене хоть руки і чешуться пограти, але клієнт знесений :)

Може "смисл" в тому що на аккаунті 48%?

Якщо ти мєгаскіловий то за 5 тищ боїв елементрано зробити 52+% з нинішніх 48 при 6,2 к боїв. Вважай що стата компенсується премами і прокачаними гілками. А шукати акк з Типом і всього 3ма тисячами боїв будеш ще дооовго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saray,

Може "смисл" в тому що на аккаунті 48%?

49,34% показує в клієнті 100-200 боїв і 50%

Vadimm,тобі тєму каже...кращого не знайдеш, або ніхто не запропонує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є такий акаунт.

т59 і Т34 там є 15к боїв стата 53%+

Ціна ну не знаю... 500 не менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз поясню, мені потрібен аккаунт з максимально меншою кількістю боїв. Не важливо який % перемог головне щоб мало боїв було!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене то не реально знайти. аккаунти з 59 досить старі, тобто з великою кількістю боїв.

Удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

менше чим в zigorko, навряд чи знайдеш...не то шоб реклама, просто якшо людина купляє прем техніку вона не може забити **й на акк і просто не гратись щоб потім продати, скажем тобі

або катай, може вирвеш по акції...тоді і гроші зекономиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мій АКК відбій.Передумав.Може ще сам поганяю "зимними вечерами".Може знов затягне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна порахувати: термін, коли Тип 59 вільно продавався сплив приблизно 13 місяців назад. 13*30=390 днів. 3000 боїв/390 днів=7,69 боїв/день. Ти реально вважаєш що такий акк можна знайти на місцевому форумі? В нас тут танкістів, зареєстрованих на форумі, від сили 150 чоловік. З них від сили чоловік 20 має Тип в ангарі. Я думаю далі продовжувати не треба :)

На мій АКК відбій.Передумав.Може ще сам поганяю "зимними вечерами".Може знов затягне.

Дарма. Це я тобі як лікар лікареві кажу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM ну на фіга? ;) Я вже сів клієнт обновляти,вперше за більш як місяць. Терзают смутные сомнения...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...