Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Та вот сьогодні в Говерлі курс 4.35 а в Приват банку 4.40. Де вигода?

ну не міняє приватбанк по свому курсу а по курсу НБУ, а курс нбу 3.95, де вигода питаєтесь, а 0.4грн на злотому це не вигода?

По курсу НБУ ніхто не міняє

ще один знаток, мені консультант банку про це сказала 20хв тому, то що вона бреше? а ти все знаєш краще за працівників банку?

А мені по телефону сказали що по їхньому курсу.

а мені особисто сказала, і знайомий такими закупами займається довгенько то що він собі в збиток працює?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конвертувати буде по курсу банку за кордоном, з банкомата якого Ви будете знімати гроші, і не важливо який курс в приват банку чи НБУ.

Можете не спорити, ця інформація точна, і не раз перевірена.

Є деякі карточки коли курс буде такий як в Приват банку, але точно що не НБУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rrid,не збираюсь нікому нічого доводити, сходіть у відділення банку й проконсультуйтесь у фахівця й усе стане зрозуміло, ну а кому ця інформація стала в нагоді радий був допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BSL,при чому тут банкомат коли мова йде про безготівковий розрахунок в магазині через термінал. мається на увазі картка приватбанку для розрахунків за кордоном "голд".

Приватбанк не міняє по курсу НБУ. Він міняє по курсу, дещо вигіднішому, ніж ставить на продажу готівкого злотого. І тільки.

як ти про це знаєш? то по якому все таки курсу він міняє? по свому чи по НБУ? а що в банку є кілька різних курсів для різних операцій чи клієнтів?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не важливо чи банкомат чи розрахунок по терміналу, якого банку термінал по курсу того банку і буде конвертація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не важливо чи банкомат чи розрахунок по терміналу, якого банку термінал по курсу того банку і буде конвертація

а якого банку розрахункові термінали в магазинах?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dieselsmart, дивись, якщо карта, наприклад Gold, гривнева, не грає рояля чи він обналічує гроші чи купує в якомусь Бідрьонку, злотий спишеться у нього по комерційному курсу Привата, крапка.

Або твій знайомий звіздить, або уточни чим він користується і в якій валюті карта, щоб розвіяти сумніви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці! Не спорьте. Хай кожен залишається при своїй думці. А гривня, злотий, євро, долар при розрахунках вас розсудять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно, то з власного досвіду - того року, в жовтні, був у Німеччині, приватбанківською карткою розраховувались, то по курсу НБУ тоді знімало! Тоді вигідно було!

Зараз може щось змінилось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо карта, наприклад Gold, гривнева, не грає рояля чи він обналічує гроші чи купує в якомусь Бідрьонку, злотий спишеться у нього по комерційному курсу Привата, крапка.

тобі про це в приватбанку сказали? так піди в відділення й запитайся в працівників за яким курсом і що зпишеться а тоді доказуватимеш, крапка.

конвертація по курсу банка емітента картки, а не НБУ!!! +% за конвертацію. це практично стандарт для всіх банків.

так стандарт для всіх чи практично не для всіх банків і які винятки?сходи в банк і проконсультуйся щоб знати точно про що говориш і нам тоді всім розкажеш.

phantom,та ніхто не спорить, я просто навів інформацію про яку мені розповів працівник банку сьогодні, та знайомий що працює за таким способом довго й товарів купує не на одну десятку тисяч злотих. А тут мені дехто доводить що працівник банку бреше(хоча працівник сказала мені відразу що зараз коли різниця між офіційним і готівковим курсом велика це дуже вигідний спосіб купівлі товарів за кордоном по безготівці за гривні не шукаючи валюти в обмінниках і саме так вже працює дуже багато людей) й не навівши жодного факту оперуючи якимись абстрактними курсами й непонятно якими стандартами.

звісно валюта всіх розсудить, на наступному тижні розповім скільки зекономив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо карта, наприклад Gold, гривнева, не грає рояля чи він обналічує гроші чи купує в якомусь Бідрьонку, злотий спишеться у нього по комерційному курсу Привата, крапка.

тобі про це в приватбанку сказали? так піди в відділення й запитайся в працівників за яким курсом і що зпишеться а тоді доказуватимеш, крапка.

конвертація по курсу банка емітента картки, а не НБУ!!! +% за конвертацію. це практично стандарт для всіх банків.

так стандарт для всіх чи практично не для всіх банків і які винятки?сходи в банк і проконсультуйся щоб знати точно про що говориш і нам тоді всім розкажеш.

phantom,та ніхто не спорить, я просто навів інформацію про яку мені розповів працівник банку сьогодні, та знайомий що працює за таким способом довго й товарів купує не на одну десятку тисяч злотих. А тут мені дехто доводить що працівник банку бреше(хоча працівник сказала мені відразу що зараз коли різниця між офіційним і готівковим курсом велика це дуже вигідний спосіб купівлі товарів за кордоном по безготівці за гривні не шукаючи валюти в обмінниках і саме так вже працює дуже багато людей) й не навівши жодного факту оперуючи якимись абстрактними курсами й непонятно якими стандартами.

звісно валюта всіх розсудить, на наступному тижні розповім скільки зекономив.

http://privatbank.ua/ua/platezhnie-karty/universalna/

Під час оплати за кордоном комісія за конвертацію коштів із валюти картки у валюту країни стягується відповідно до офіційного обмінного курсу банку на день купівлі.

http://privatbank.ua/platezhnie-karty/karta-dlia-viplat/

оплачивать покупки за границей, при этом конвертация в валюту карты осуществляется по наличному коммерческому курсу, действующему в отделениях ПриватБанка на день покупки, и уже не меняется до списания со счета.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Терміново куплю долари по 13,85 пропонувати від 1000

Не смішіть валютчикі біля цума по 13,90 купляють))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 200 агентів ФСБ намагаються розхитати валютний ринок України, - НБУ

Про це заявила голова Національного банку України Валерія Гонтарєва на круглому столі в Києві, пише Еспресо.TV з посиланням на ЛIГАБiзнесIнформ.

"Панічних настроїв і атак на нашу валюту буде ще дуже багато. За інформацією глави СБУ Валентина Наливайченка, близько 200 агентів російської ФСБ працюють на розхитування валютного ринку України", - зазначила голова НБУ.

За словами Гонтаревої, регулятор не повинен витрачати резерви на упокорення панічних настроїв, для чого слід створити відповідну інфраструктуру ринку.

Вона додала, що паніка на міжбанківському ринку не має ніякого відношення до плаваючого курсу, а плаваючий курс - це не вільне курсоутворення. "Вільне курсоутворення у нас буде тоді, коли з'явиться вільний ринок капіталу", - повідомила голова НБУ.

http://espreso.tv/news/2014/09/10/blyzko_200_ahentiv_fsb_namahayutsya_rozkhytaty_valyutnyy_rynok_ukrayiny____nbu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже 14 гривень купляють

а продають по чому?

14.10

вже 14 гривень купляють

а продають по чому?

а взагалі мало хто продає всі скупляють, певно мають замовлення

Близько 200 агентів ФСБ намагаються розхитати валютний ринок України, - НБУ

Про це заявила голова Національного банку України Валерія Гонтарєва на круглому столі в Києві, пише Еспресо.TV з посиланням на ЛIГАБiзнесIнформ.

"Панічних настроїв і атак на нашу валюту буде ще дуже багато. За інформацією глави СБУ Валентина Наливайченка, близько 200 агентів російської ФСБ працюють на розхитування валютного ринку України", - зазначила голова НБУ.

За словами Гонтаревої, регулятор не повинен витрачати резерви на упокорення панічних настроїв, для чого слід створити відповідну інфраструктуру ринку.

Вона додала, що паніка на міжбанківському ринку не має ніякого відношення до плаваючого курсу, а плаваючий курс - це не вільне курсоутворення. "Вільне курсоутворення у нас буде тоді, коли з'явиться вільний ринок капіталу", - повідомила голова НБУ.

http://espreso.tv/ne...ukrayiny____nbu

Всі валютчики біля ЦУМ агенти ФСБ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 200 агентів ФСБ намагаються розхитати валютний ринок України

Я вже бачу як вони завозять ешелонами сотні млн хрустящих гривень і скупляють бакс без розбору який курс :)

Гонтарєва скоро марсіан обвинить і бурі на сонці в причині обвала грн, якось так ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 200 агентів ФСБ намагаються розхитати валютний ринок України, - НБУ

шоби таке сказать - треба їх порахувать

а шоби їх порахувать - треба їх в обличчя знать

ааа. мля, тоді резонне питання - якого куя вони ото розхитують-розхитують... і жоден не сів в тюрму і не пропав десь ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...