Bliksss Опубліковано 26 Липня, 2023 в 15:43 #6776 Опубліковано 26 Липня, 2023 в 15:43 56 minutes ago, nickel said: А взагалі тут міняли - Обмін електронних валют все - правильно. чому не через "біржу"? якщо зовсім мала сума, типу 50-100 usdt, то - зрозуміло
Bliksss Опубліковано 26 Липня, 2023 в 15:47 #6777 Опубліковано 26 Липня, 2023 в 15:47 1 hour ago, Zeuss said: Потрібно небагато але щомісяця ви, своє "небагато" - якось конкретизуйте...не більше 500, наприклад от, це і є - небагато. Або, кілька тисяч, але - не десять
Zeuss Опубліковано 9 Жовтня, 2023 в 11:43 #6778 Опубліковано 9 Жовтня, 2023 в 11:43 А активність з групи кудись переїхала?
Nokian Опубліковано 9 Жовтня, 2023 в 11:45 #6779 Опубліковано 9 Жовтня, 2023 в 11:45 Продам 800 злотих по середньому. 0980564170
volialutsk Опубліковано 3 Листопада, 2023 в 10:35 #6780 Опубліковано 3 Листопада, 2023 в 10:35 Продам 1400 usd по 37.8
volialutsk Опубліковано 3 Листопада, 2023 в 10:50 #6781 Опубліковано 3 Листопада, 2023 в 10:50 Продам 1000 usd по 37.8
vrm Опубліковано 1 Січня, 2024 в 09:26 #6782 Опубліковано 1 Січня, 2024 в 09:26 Продам 1000 синіх доларів по середньому
case_l Опубліковано 1 Січня, 2024 в 13:23 #6783 Опубліковано 1 Січня, 2024 в 13:23 3 hours ago, vrm said: Продам 1000 синіх доларів по середньому це по скільки?
vrm Опубліковано 1 Січня, 2024 в 17:41 #6784 Опубліковано 1 Січня, 2024 в 17:41 4 години назад, case_l сказав: це по скільки? Середнє арифметичне хіба важко визначити? Для чого офтопити, в темі якщо є пп, де можна конкретно домовитись, поторогуватись, тощо 1
woodwork Опубліковано 21 Січня, 2024 в 12:08 #6785 Опубліковано 21 Січня, 2024 в 12:08 Здам 2к$ по середньму терміново 0501832466
MaestroA Опубліковано 21 Січня, 2024 в 13:12 #6786 Опубліковано 21 Січня, 2024 в 13:12 (змінено) Втратила на сьогодні актуальність тема. Принаймні для мене. Поясню. Станом за зараз здати $ можна в Луцьку за 38,22. Спойлер А купити $ можна по 38,00. Відкриваєте картку в Укргазбанку. Кладете ₴ без комісій. Відкриваєте віртуальну валютну карту. Переказуєте без комісій. (Обмеження НБУ - 50000 грн./міс.) Замовляєте в додатку валютний кеш на завтра/післязавтра. Знімаєте $ в касі без комісій. Якщо домовитеся, то навіть новими банкнотами. Спойлер Змінено 21 Січня, 2024 в 13:13 користувачем MaestroA
romanc Опубліковано 21 Січня, 2024 в 15:17 #6787 Опубліковано 21 Січня, 2024 в 15:17 Вже зняли обмеження на видачі валюти готівкою?
MaestroA Опубліковано 21 Січня, 2024 в 15:43 #6788 Опубліковано 21 Січня, 2024 в 15:43 24 хвилини назад, romanc сказав: Вже зняли обмеження на видачі валюти готівкою? 1300$ по нинішньому курсу забирав з каси без проблем. 1
SergLutsk Опубліковано 21 Січня, 2024 в 18:22 #6789 Опубліковано 21 Січня, 2024 в 18:22 Ок, якщо все так просто і райдужно, і купити можна дешевше ніж здати, то чому ще черга бігунків не ходить щодня і не носить валюту з каси укргазбанку в обмінник ?
MaestroA Опубліковано 21 Січня, 2024 в 18:35 #6790 Опубліковано 21 Січня, 2024 в 18:35 (змінено) 14 хвилин назад, SergLutsk сказав: Ок, якщо все так просто і райдужно, і купити можна дешевше ніж здати, то чому ще черга бігунків не ходить щодня і не носить валюту з каси укргазбанку в обмінник ? Мабуть, по причині математики і обмежень НБУ. 50 000 / 38,00 * (38,22 - 38,00) = 289 грн./міс. на людину Змінено 21 Січня, 2024 в 18:37 користувачем MaestroA 1
romanc Опубліковано 21 Січня, 2024 в 19:35 #6791 Опубліковано 21 Січня, 2024 в 19:35 1 годину тому, MaestroA сказав: Мабуть, по причині математики і обмежень НБУ. 50 000 / 38,00 * (38,22 - 38,00) = 289 грн./міс. на людину Обмеження на сумарно вісі рахунки в банку, тобто в кожному банку по 50т.грн
MaestroA Опубліковано 21 Січня, 2024 в 20:40 #6792 Опубліковано 21 Січня, 2024 в 20:40 58 хвилин назад, romanc сказав: Обмеження на сумарно вісі рахунки в банку, тобто в кожному банку по 50т.грн Так, в кожному банку по 50к. Я так переганяв і в Укргазбанку, і в Укрсиббанку. В останньому в мене є зарплатна картка, для неї вхід без комісії. А на звичайні - з комісією. В обох банках маю знайомих.
SergLutsk Опубліковано 22 Січня, 2024 в 09:34 #6793 Опубліковано 22 Січня, 2024 в 09:34 20 годин назад, MaestroA сказав: Відкриваєте картку в Укргазбанку. Кладете ₴ без комісій. Ок, а чому саме цей банк ? Що у нього є таке, що не пропонують інші банки ? Покласти кошти на картку з термінала без комісії ? Чи це не з термінала а лише в касі банку без комісії ? І що за тип картки/рахунку ?
MaestroA Опубліковано 22 Січня, 2024 в 10:13 #6794 Опубліковано 22 Січня, 2024 в 10:13 33 хвилини назад, SergLutsk сказав: Покласти кошти на картку з термінала без комісії ? Чи це не з термінала а лише в касі банку без комісії ? Так, поповнити/зняти без комісій. І з терміналу, і з каси. 37 хвилин назад, SergLutsk сказав: І що за тип картки/рахунку ? Звичайна дебетова картка. Спойлер 1
xc90 Опубліковано 22 Січня, 2024 в 13:57 #6795 Опубліковано 22 Січня, 2024 в 13:57 17 hours ago, MaestroA said: В обох банках маю знайомих. З цього треба починатиЗвичайний валютний "барига" матиме нюанси із синіми-несиніми купюрами, через які втрачається сенс в такого роду оборудках
case_l Опубліковано 22 Січня, 2024 в 14:14 #6796 Опубліковано 22 Січня, 2024 в 14:14 16 minutes ago, xc90 said: З цього треба починатиЗвичайний валютний "барига" матиме нюанси із синіми-несиніми купюрами, через які втрачається сенс в такого роду оборудках а що з купюрами не так?
xc90 Опубліковано 22 Січня, 2024 в 14:30 #6797 Опубліковано 22 Січня, 2024 в 14:30 14 minutes ago, case_l said: а що з купюрами не так? Люди самі створили проблему на рівному місці: депозит старими купюрами не хочуть забирати А окремі обмінники й раді підігріти інтерес: курс для старого дизайну один, для нового - плюс 10коп. 1
case_l Опубліковано 22 Січня, 2024 в 15:22 #6798 Опубліковано 22 Січня, 2024 в 15:22 49 minutes ago, xc90 said: Люди самі створили проблему на рівному місці: депозит старими купюрами не хочуть забирати в деяких людей 100-доларова купюра є об'єктом фетишу 1
romanc Опубліковано 22 Січня, 2024 в 16:48 #6799 Опубліковано 22 Січня, 2024 в 16:48 1 годину тому, case_l сказав: в деяких людей 100-доларова купюра є об'єктом фетишу Краще еври)
MaestroA Опубліковано 22 Січня, 2024 в 18:47 #6800 Опубліковано 22 Січня, 2024 в 18:47 4 години назад, xc90 сказав: З цього треба починати Чому? Мої знайомі мені нічого не "рішали". Єдине хіба, "свиснули", що є в касі нові купюри. Але раніше в приваті я про це домовлявся й так.
Рекомендовані повідомлення
Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь
Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар
Створити обліковий запис
Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!
Реєстрація нового користувачаУвійти
Вже є акаунт? Увійти до системи.
Увійти