Перейти до змісту

потрібна порада


Рекомендовані повідомлення

Де в Луцьку можна купити потужний сервер із нормальним сервісним обслуговування ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смотря для каких целей.

иногда Пентиум 100 может быть сервером

я вижу, что написано "потужний"

но, подробнее описывать надо

цель, бюджет, общее описание сети и пр.

ну и наличие толкового одмина :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бюджет 5000-8000 у.е.

тільки я не прошу помогти вибрати сервер (поки що) , а вибрати хорошу фірму яка займається продажею і сервісним обслуговуванням серверів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що можна сказати про "Візор", який продає і обслуговує сервери(Impression) корпорації "НАВИГАТОР" ? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оооо,

а Визор тогрует техникой ещё...... жжут ;)

а сервисного обслуживания серверам, обычно, ненужно никаго, привентивно менять винты и усё :)

если, конечно, в сервернной есть кондюк и нет пыли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
а що можна сказати про "Візор", який продає і обслуговує сервери(Impression) корпорації "НАВИГАТОР" ? ;)

:))))

Кращі сервери це Supermicro, подивись http://itc.ua/hl

Якщо я не помиляюсь основні постачальники їх в києві це ОНІКС та ІНКОМ

http://www.onix.kiev.ua/

http://www.incom.ua/

ІНКОМ на базі Supermicro робить свої сервера PRIME.

В Луцьку "ІНКОМ" присутній.

Ще Квазар-Мікро може запропонувати хороші варіанти, але ніяк не візор, це смішно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саветую инком

у них корпоративная направленость ... посему тупых отмазок от гар обязательств нету впранципе ... им ето не выгодно ...

что ты понимаеш под сервисным обслуживанием не совсем ясно ... на моей памяти сервисник делал- поиск траблов, замена модулей БП , поднятие с пола рейда ... тп

если нада скину асько манагеров

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні про шо молва

купи HP і не морочи собі голову мав справу з Інком

то я і сам те саме зроблю

а НР бери збоку білу відповідно і грошенят коштує

+ ПЗ відповідно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку Хуллєтами займається ЕтнаСофт - точніше магазин Бренд - знаходяться в Досаафі... Сорі, але не вважайте що це реклама :)

Думаю там ти підбереш те шо тобі потрібно, але якшо там - то говорити потрібно тільки з директором (звати Руслан (петрович :) ))

І пам'ятається мені що він казав що в НР є система підмінки - тобто коли якась запчастини ламаєцця то вони тобі присилають шось на заміну... але то треба говорити з директором і обговорювати всі деталі...

оскільки техніка не дешева - тут ще треба дещо поторгуватись ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя рекомендація -- подивитись в бік сервера АМІ. Привозили ми в свій час кілька таких серверів -- дуже якісно, надійно, сервіс серйозний. Сервери виготовляються на замовлення під конкретного клієнта, конфігурацію можна вибрати. Після зборки і тестів заліза все серйозно тестується на сумісність з обраною ОС або з кількома.

Запитай в магазині "Комп'ютери АМІ" на Винниченка (біля "Бурантіно", там де раніше був магазин "Ольга").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И в догонку. Как ужо говорил, стукни в аську - дам кучу инфы по Квазаровским и Хюлетовским серверам, так как мы их поставляем и обслуживаем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю там ти підбереш те шо тобі потрібно, але якшо там - то говорити потрібно тільки з директором (звати Руслан (петрович :D ))

І пам'ятається мені що він казав що в НР є система підмінки - тобто коли якась запчастини ламаєцця то вони тобі присилають шось на заміну... але то треба говорити з директором і обговорювати всі деталі...

будеш след раз говорить с Русланом (петровичем ;) ) спроси как бысто они хюлетовские райтеры меняют..... ну и самсунговские винты..... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Zevs_Isver хехе... напевно небуду з ним говорити :otk: бо компа останнього в нього не брав... загнався дядько з цінами... я так просто інфу кінув на рахунок хулєтів....

а шо були проблємаси? впринципі можеш і не писати, здогадуюсь :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За останніми даними у "Навігатора" нема представництва у м.Луцьк.. а "Візор" ги-ги... спозорили достойне ім*я "Навігатора"..

*ну це так лірика*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене то НР найкращі сервери роблять да і взагалі це дійсьно гігант ХардВаре і туфти не робить НР однозначно а про заміну деталей при поломці то це правда. І якщо треба буде адмін то я до ваших послуг :otk:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так-с... На заметку ВСЕМ... Квазар-Микро сворачивает производство системников и серверов под своей торговой маркой... отныне будут продавать токо технику Хюлет-Паккарда... почему так случилос - я и сам не до конца понял, говорят, что не выгодно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
За останніми даними у "Навігатора" нема представництва у м.Луцьк.. а "Візор" ги-ги... спозорили достойне ім*я "Навігатора"..

*ну це так лірика*

Я знаю Навігатор коли вини ще сиділи в двокімнатній квартирі в києві, нормальні спеціалісти там, це був їх офіс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

бачив пару тауер від КМ

таке рідке г за такі гроші ще пошукати

ХП обіцяє заміну будь-яких деталей на протязі 1-го робочого дня

а от хто з Луцьких постачальників взмозі виконати цю обіцянку не зна :/

в ОНІКСа непогані сервери, але ПЗ спсфічне

а IBM хтось в Луцьку обслуговує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок КМ, я вже писав. Вони припиняють виробництво ПК і серверів. Я зараз поставляю обладнання ХП... І реально обіцяю реагування на сервісну подію на протязі 3-х годин, а у випадку заміни/ремонту - 3 робочих дні, поки з Києва прийдуть комплектуючі... Тому особливих проблем не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас стойки HP

пока (тьфу-тьфу-тьфу) траблов нет

так что я голосую за этот бренд.

2 mix_forever: вы сертифицированный сервис?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачив пару тауер від КМ

таке рідке г за такі гроші ще пошукати

мож тауеры неправильные были

у меня 4хХеон, места под 10 винтов, 3 БП, 2 сетевухи,

внутрях 120мм кулера стоят парами

мине нравится, и шумит "с достоинством"

от инкомовского 1дноюнетового впечатление похуже, сосновном из-за шумности

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас стойки HP

пока (тьфу-тьфу-тьфу) траблов нет

так что я голосую за этот бренд.

2 mix_forever: вы сертифицированный сервис?

Мы сертефицированный СЦ Квазар-Микро, а поскольку КМ поставляет сервера НР, значит имеем полное право их обслуживать и т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Мікс

3 години - це добре

а от 3 дні - вельми пагано, не думаю що хтось на це поведеться, для фірми дешевше зганяти машину в київ як простій 3 дні, особливо якщо сервер не продубльований.

2Зевс_Ізувер

Там початкового рівня були, без можливості додаткових б/ж і т.д., грубо кажучи просто пк з двуядерним процом але за дурні гроші

один з них брали на етні, притому з тех.декументації дали тільки рекламний плакат, навіть без драйверів і софта.

за другий подробиць не зна.

стосовно одноюнітових, ну так вони майже завжди шумлять більше - у них з охолодженням проблемніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...