Перейти до змісту

Потрібна позика в 3000 гривень


Kompolom

Рекомендовані повідомлення

Шановеі Бордівчани... зіткнувся з проблемою! потрібно терміново( сьогодні ) погасити заборгованість на кредитці ПриватБанку. Все що мав продав і ще продаю, Хто може позичити на місяць максимум 3000 грн допоможіть, можна під %, в замін дам Паспорт, розписку чи ще щось що скажете.... Або підкажіть контору де можна 19 річному хлопцеві студенту взяти кредит на таку суму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або підкажіть контору де можна 19 річному хлопцеві студенту взяти кредит на таку суму.

- а куда 19ти летний студент пльратил 3к скридитки ПБ?

p.s. чем думал ПБ перед тем как давать 19ти летнему студенту кредитку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може хто згодиться взяти кредит на 5 тисяч . 4 мені 1 тисячу Вам!

"Чувствую что нае...ют, но не могу понять ХДЕ"

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- а куда 19ти летний студент пльратил 3к скридитки ПБ?

Приват кредитує під 3% в місяць на залишок, 36% річних, якщо так треба терміново гасити, напевно сума значно "цікавіша" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ноута вже купив

... "красиво жить не запретишь".... пиво,піца,"діскатека" --WIFI,,,

а мама з татом як реагують ?... можливо спочатку варто звернутися до них... а вже потім створювати тут тему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приват завжди людей дурив, тому вын так і розжився, їхніі банкомати хібащо в мене в будинку не стоять, а по суті то в мене тьоща так само знімала знімала, а гасила менше, коли грошей не хватало коли не було взагалі можливості, але більш-менш вчасно спохватилась, взяла в чоловіка 3к і погасила!

вони з тими процентами взагалі подуріли, через деякий час(коли не гасиш як слід) взагалі кожен день проценти починають нараховувати, а коли не платиш взагалі кілька місяців то ще й штраф пиляють (це незалежна сумма+до неї ще кредит+проценти треба всі виплатити)

да і цікаво Ви хочете позичити!? а де за місяць найдете потім 3к щоб віддати+ ще проценти, думаю без процентів Вам мало хто захоче позичити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приват завжди людей дурив, тому вын так і розжився, їхніі банкомати хібащо в мене в будинку не стоять, а по суті то в мене тьоща так само знімала знімала, а гасила менше, коли грошей не хватало

Мораль: жить надо "по средствам"...

если эти мудаки (читай ПБ) силой не принуждали брать кредитки - так бы оно и было

да і цікаво Ви хочете позичити!? а де за місяць найдете потім 3к щоб віддати+ ще проценти, думаю без процентів Вам мало хто захоче позичити!

с % давать в долг есть плохо...

ибо подразумевает заработок.... или не заработок, если не отдадут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

силой не принуждали брать кредитки - так бы оно и было

ахах))) а гроші заставляли знімати теж силою?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ноута вже купив

... "красиво жить не запретишь".... пиво,піца,"діскатека" --WIFI,,,

а мама з татом як реагують ?... можливо спочатку варто звернутися до них... а вже потім створювати тут тему?

P/S... це я до чого ... коли сину було 16- 18 р. ... я його "цяцьки" постійно викуплював мінімум по 2 рази...

відповіль батьків:"свої проблеми вмрішуй сам" і я в принсипі з ними згоден...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

силой не принуждали брать кредитки - так бы оно и было

ахах))) а гроші заставляли знімати теж силою?)))

угу,

(+ за снятике налички в банкомате дерут %)

и СМС шлют по ночам (коллегам по работе) вида - "я твоя кредитка - активируй меня"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приват завжди людей дурив, тому вын так і розжився, їхніі банкомати хібащо в мене в будинку не стоять, а по суті то в мене тьоща так само знімала знімала, а гасила менше, коли грошей не хватало коли не було взагалі можливості, але більш-менш вчасно спохватилась, взяла в чоловіка 3к і погасила!

вони з тими процентами взагалі подуріли, через деякий час(коли не гасиш як слід) взагалі кожен день проценти починають нараховувати, а коли не платиш взагалі кілька місяців то ще й штраф пиляють (це незалежна сумма+до неї ще кредит+проценти треба всі виплатити)

да і цікаво Ви хочете позичити!? а де за місяць найдете потім 3к щоб віддати+ ще проценти, думаю без процентів Вам мало хто захоче позичити!

Ото обдурили, взяв у них гроші а вони проценти нараховують, ти не платиш а вони, падлюки, взагалі кожень день починають нараховувати, а не заплатив пару місяців то ще й штраф впиляють, де справедливість((((((

коли уже будуть банки що просто так гроші роздають роботящому народові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приват завжди людей дурив, тому вын так і розжився, їхніі банкомати хібащо в мене в будинку не стоять, а по суті то в мене тьоща так само знімала знімала, а гасила менше, коли грошей не хватало коли не було взагалі можливості, але більш-менш вчасно спохватилась, взяла в чоловіка 3к і погасила!

вони з тими процентами взагалі подуріли, через деякий час(коли не гасиш як слід) взагалі кожен день проценти починають нараховувати, а коли не платиш взагалі кілька місяців то ще й штраф пиляють (це незалежна сумма+до неї ще кредит+проценти треба всі виплатити)

да і цікаво Ви хочете позичити!? а де за місяць найдете потім 3к щоб віддати+ ще проценти, думаю без процентів Вам мало хто захоче позичити!

Ото обдурили, взяв у них гроші а вони проценти нараховують, ти не платиш а вони, падлюки, взагалі кожень день починають нараховувати, а не заплатив пару місяців то ще й штраф впиляють, де справедливість((((((

коли уже будуть банки що просто так гроші роздають роботящому народові

питання не втому що люди живуть не по средствам,а в тому що банки роблять всі умови щоб люди так жили,а на прикінці епопеї ходили бомжами по смітниках! + держава вся сприяє цьому!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відповіль батьків:"свої проблеми вмрішуй сам" і я в принсипі з ними згоден...

ось тобі вакансія з борди

ропоную тимчасову роботу на склад (фасовка товару).

Потрібно 4-5 людей.

Робота на всю осінь і зиму.

Можливий вільний графік, роботи півдня чи в нічні зміни.

Оплата щотижня, від виробітку.

Існуючі працівники заробляють мінімум 100грн в день, максимум 200грн. Це звичайно за цілий робочий день.

Також потрібен один постійний працівник. Чоловік до 40років.

Графік з понеділка по пятницю, з 10 до 19.

ЗП - 2500грн.

Склад знаходиться в с. ЖИДИЧИН, Від Проміня маршрутка їде 10хв. (коштує 2грн).

Всі питання тільки по телефону (на форумі буваю рідко).

099-499-85-12

за два місяці відробиш. Домовляєшся з роботодавцем, йдеш з цим бізнес-планом до батьків хай дають гроші, а ти з першої-двох ЗП віддасиш 3 тис + пиво тату морозиво мамі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да і цікаво Ви хочете позичити!? а де за місяць найдете потім 3к щоб віддати+ ще проценти, думаю без процентів Вам мало хто захоче позичити!

Розплата за роботу прийде до кінця місяця.... Пів літа на будівництві вкалував...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приват завжди людей дурив, тому вын так і розжився, їхніі банкомати хібащо в мене в будинку не стоять, а по суті то в мене тьоща так само знімала знімала, а гасила менше, коли грошей не хватало коли не було взагалі можливості, але більш-менш вчасно спохватилась, взяла в чоловіка 3к і погасила!

вони з тими процентами взагалі подуріли, через деякий час(коли не гасиш як слід) взагалі кожен день проценти починають нараховувати, а коли не платиш взагалі кілька місяців то ще й штраф пиляють (це незалежна сумма+до неї ще кредит+проценти треба всі виплатити)

да і цікаво Ви хочете позичити!? а де за місяць найдете потім 3к щоб віддати+ ще проценти, думаю без процентів Вам мало хто захоче позичити!

Ото обдурили, взяв у них гроші а вони проценти нараховують, ти не платиш а вони, падлюки, взагалі кожень день починають нараховувати, а не заплатив пару місяців то ще й штраф впиляють, де справедливість((((((

коли уже будуть банки що просто так гроші роздають роботящому народові

питання не втому що люди живуть не по средствам,а в тому що банки роблять всі умови щоб люди так жили,а на прикінці епопеї ходили бомжами по смітниках! + держава вся сприяє цьому!

а ну да, точно, це ж держава винна, хто ж і ще

я тоже вискажусь, бо блін накипіло, от ці палаточки з мороженим що літом стоять у центрі на кожному кроці, їх спіцяльно так розставляють щоб людей дурити і продавати їм морожено, щоб діти бачили і кричали "мамо мамо купи морожена" а як дитині відкажеш, ОТ ЯК БИ ЇХ не було скільки б то грошей зекономили українські сімї.

ото держава у нас не можна жити)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я про банки, до чого тут морозиво, що воно 3000грн. коштує? для чого цю фігню нести!?

а те що держава в нас така то є масса поводів принаймні мені так вважати, ось наприклад житло в кредит! це взагалі больне питання, держава гасить 90 відсотків процентів(я про молодіжний предит, будинки побудовані СУ536)так це все добре! але Ви вкурсі щоб отримати той кредит (наприклад 2-х кімнатна квартира) нова вона коштує 45тис доларів, вам потрібно мати зарплату, або сукупний сімейний дохід приблизно 8000грн./місяць+ до того квартира буде сама гірша(на кредит тільки такі дають - перший поверх, кутова, біля шумних місць, ліфтів) ще + до того вона без ремонту, голий бетон, дешеві склопакети, калічено прокладена проводка(тобто ще тис 20доларів треба в ремонт вбухати)!!! ну і як тут бути, вибачаюсь за офтоп, але ця тема теж вартує уваги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я про банки, до чого тут морозиво, що воно 3000грн. коштує? для чого цю фігню нести!?

а те що держава в нас така то є масса поводів принаймні мені так вважати, ось наприклад житло в кредит! це взагалі больне питання, держава гасить 90 відсотків процентів(я про молодіжний предит, будинки побудовані СУ536)так це все добре! але Ви вкурсі щоб отримати той кредит (наприклад 2-х кімнатна квартира) нова вона коштує 45тис доларів, вам потрібно мати зарплату, або сукупний сімейний дохід приблизно 8000грн./місяць+ до того квартира буде сама гірша(на кредит тільки такі дають - перший поверх, кутова, біля шумних місць, ліфтів) ще + до того вона без ремонту, голий бетон, дешеві склопакети, калічено прокладена проводка(тобто ще тис 20доларів треба в ремонт вбухати)!!! ну і як тут бути, вибачаюсь за офтоп, але ця тема теж вартує уваги!

да держава гамно не дає бесплатних квартир, а гасить тільки 90 відсотків

а булоб добре якби роздавали квартири безкоштовно, я б також хотів би а то живу на орендованій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На стовбах об'яви кредитних спілок висять. 3000 не великі гроші, думаю на місяць дадуть, під відсотки звичайно.

А батьки......ну хз як так................або ти їх вже просто достав своїми приколами...... вирішили провчити, шоб трохи зачухався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

піди в "Дельта". там теж усім підряд кредит дають, якщо погасиш до кінця місяця ,як розказуєш, то заплатиш точно меньше тисячі яку ти так готовий був викласти комусь за позику в чотири.

Кому потрібен твій паспорт? За три тисяці його можна офіційно зробити за тиждень.

Тут щоб повернути гроші розписка не допоможе.

А на рахунок банків, то самі винні що такі проценти маєм, ризиковано в нас в кредит давати, високі витрати щоб повернути гроші, скільки таких ще знайдеться неплаників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...