Перейти до змісту

міні покатушка Луцьк-Олика-Клевань-дома


sweetwar

Рекомендовані повідомлення

Пропоную проїхатись 14-15 вересня по маршруту, що на картинці. Покатушка не задля кілометражу чи швидкості, хоча за бажання можна вирватись вперед чи намотати кмтри по прилегилим полям.

Якщо є бажання відпустити себе, зробити щось приємне і веселе, що не вдається в межах міста, насолодитись зустрічним вітром), тонусом ніг, стиглими сільськими фруктами, тихим лісом, цікавими історіями про свій край, теплом багаття або просто є вільні вихідні приєднуйтесь :)

post-5228-0-82464000-1378315577_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маршрут обраний остаточно?

пропоную альтернативу цікавішу - базальтові стовпи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насолодитись зустрічним вітром

о, так, зустрічним вітром насолодишся
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назад цікавіше було б вертатись через Одеради-Покащів-Хорлупи-Романів-Воротнів-Гаразджа.

Наприклад як тут (кінець маршруту): http://www.bikemap.net/en/route/2305214-2013-08-24-lopaten/

Покриття місцями буде хріново-грунтове або трішки бруківки, приблизно 10/90 з асфальтом і обкатаними грунтами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Базальтові стовпи це добре,весною там були,автор цієї теми наскільки я зрозумів жінка.Я зможу тільки на один день,і то незнаю як себе буду почувати,майже місяць вже не катав.

Тут написано міні покатушка,а Базальтове навряд можна віднести до міні покатухі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А какое отношение имеет пол автора к Базальтовым столбам? :)

Женщина - сильна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч хтось крім мене нормальні покатухи організовує ). Можу і приєднатись якщо в карпати на марафон або в велопохід не поїду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я організовува,тільки коли була створена тема,то народ морозиться.В кінці вересня планую на Рокитне,тему створю ближче до поїздки,якщо ніхто не захоче поїду сам,так вже не раз бувало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч хтось крім мене нормальні покатухи організовує ). Можу і приєднатись якщо в карпати на марафон або в велопохід не поїду.

Я тоже планирую взять выходной на 15-е. Если выйдет, замутим покатушечку. Но не по Ровенской трассе, однозначно. До Олыки есть интересней пути. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для мене - це крок до мрії)коли збереться компанія маршрут можна зібратись за день до, і відкорегувати, але я можу їхати не швидше 20км/год, під горку і по невїздженому піску чи камінню ще повільніше, тому орієнтую більше не на спорт, а на відпочинок і пізнавльно розважальний характер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також зараз не буду ганяти швидше 20,ще нога в гіпсі,у вівторок будуть знімати,паро днів похожу а там далі на велосипед по тихеньку паро км в день і так збільшуючи дистанцію.Відкорегуємо,можливо хтось підкаже щось своє.Я ті краї обїздив.Мої фото з покатушок тут http://www.panoramio.com/user/5641267

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут написано міні покатушка,а Базальтове навряд можна віднести до міні покатухі)

так вийдемо на станції перед клеванем.вона і послужить нам стартом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То що зберемось для обговорення маршруту і деяких організаційних питань?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не поїду,оскільки ще не розходив ногу,рани не зажили.Жаль що не поїду а так хочеться.

Я не поїду,оскільки ще не розходив ногу,рани не зажили.Жаль що не поїду а так хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...