Перейти до змісту

Заміна трансмісії в байку (потрібна послуга)


Рекомендовані повідомлення

Нарешті задовбало проскакування ланцюга на байку, стало страшнувато проскакувати перехрестя та перескакувати бровки. Було вирішено організувати велосипеду свято та спустошити кишеню на пару рублів.

Шукається людина, яка б акуратно та якісно здійснила б заміну, оскільки ні потрібної кількості ключів та навичок заміни немає.

Необхідно буде замінити та відповідно налаштувати:

- касету;

- систему;

- задню перекидку;

- передню перекидку;

- тросики переклюків;

- манетки;

- ланцюг.

Можливий варіант вечірньо (після 23-00) -нічної заміни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до механіків на Велозону заїхати? Заодно і дефектують, можливо не тра буде стіко запчастин мінять. "Пару рублів" зекономиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зекономлю. Це по-перше. 6500 без будь-якої заміни зекономити не дадуть.

По-друге, трішки проблемно заїхати до механіка по причині повної відсутності часу в мене в його робочий час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую Ярику за комплект запчастин, знижку та оренду ключа.

Дужже дякую Лєксу за потрачений час, терпіння, зусилля, компанію ну і заміну та настройку комплектухи байка. А часу було потрачено...

Як наслідок:

- дружина зранку розштовхала здивувавшись, що додому приїхав дуже рано (зазвичай попадаю піздно, десь о 00-00, 00-30, цього разу побив всі рекорди) :_07: ;

- вчасно відірвати голову від подушки таки не вдалося, якби не дочка, яка прокинулась і побачивши мене (досить рідкісне явище останнім часом), не давала мені заснути. На роботу спізнився майже на дві години;

- завдяки заміні байк став на 600 грамів легше (+-);

- сьогодні вперше за 1,5-2 місяці впевнено виїхав на роботу. Лишилося звикнути до Срамоти. Поки що вказівний палець автоматом лізе переключати швидкість. Ну і відсутність індикаторів спочатку трішки напрягала, але поки доїхав до роботи, помаленьку звик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...