Jump to content

«Відкрита ніч»

Recommended Posts

Арт-шоу «Відкрита ніч» відбудеться у Луцькому замку в ніч з 5-го по 6-го жовтня. За планами організаторів, дійство поєднає в собі атмосферу середньовіччя і сучасність. Під час заходу відвідувачі замку зможуть переглянути вітчизняні фільми з колекції кінофестивалів «Відкрита ніч» і «Моє місто - моє життя». Тут виступатимуть гурти «Аут-край», «Резус блюз» і ансамбль старовинної музики «Львівські менестрелі». Свої вироби демонструватимуть і дизайнери. ;) А ще, кажуть, можна буде проїхатися каретою по нічному місту, побачити виступ артистів на ходулях і рицарські змагання... думаю має бути цікаво... Квитки продаюься в будинку "Просвіта" :)

а не холодновато буде? ночі то вже холодні...

Коли початок?

Початок в 20:00... квитки коштують 20грн., для студентів-10грн ;)

2 keepo: на вулиці не -20 :( думаю зігрітись можна буде ;)

Відкрита ніч за 20 грн :( чекайте черги в касах

і до чого тут ціна?? головне-це атмосфера... а якщо ти просто хочеш заплати більше, ніж 20 грн.,то ніхто тобі не забороняє ;) ;)

"Акція пройде під патронатом Богдана Шиби. Організаторами культурного заходу є –Луцька міська рада й управління культури. За планами організаторів дійство поєднає в собі атмосферу середньовіччя і сучасність. Під час заходу відвідувачі замку зможуть переглянути вітчизняні фільми з колекції кінофестивалів « Відкрита ніч» і «Моє місто – моє життя». Також гостей розважатимуть гурти «Аут-край», «Резус блюз» й ансамбль старовинної музики «Львівські менестрелі».Свої вироби демонструватимуть і дизайнери.

На думку міського голови, важливим моментом дійства є перегляд кінофільмів. «Розважальні заходи – це дуже добре, але головним є і те, що пропагуватиметься українське кіно. У місті треба підняти рівень фестивалів – наприклад, класичної музики, взагалі високого мистецтва», – сказав Богдан Шиба.

Відвідувачі заходу також зможуть побачити відомих кіномитців – Михайла Іллєнка, Олеся Саніна та інших творчих особистостей."

тут

2 keepo: на вулиці не -20 ;) думаю зігрітись можна буде ;)

хех, п"яні представники арту, на це варто глянути...

наскільки я знаю, то на виставу 24.08 пускали і без квитків, правда не на самому початку... можна буде велом поїхати глянути.

а квитки біля замку продаватись будуть? чи якщо не купив сьогодні, то і не попадеш :D

Квитки продаються в касі "Просвіти", також в профкомі ВДУ... але думаю, що біля замка десь теж можна буде придбати... :rolleyes: ну а якщо вже маєш досвід проходити без квитків, то звичайно можеш спробувати... хоча не думаю, що 20грн\10грн. це вже такі великі гроші :)

Я конечно человек вроде как относительно не бедный, но за 20 грн... Не-а :(

Если удастся за 10 - пойду.

Блииин, а я сегодня в Ровно уезжаю до воскресенья... :(

Не совсем подходящий день выбрал :( Потому как, именно сегодня тот день когда даже в нашем маленьком городе есть куда пойти, чтобы посмотреть что-то новое и интерессное :)

Нічого нового і цікавого там не було :unsure: мене хватило на 15 хвилин

ЗИ даремно потратив гроші

мені потрібіні фото з цього дійства, може у когось є?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...