Перейти до змісту

догляд за дітьми


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Усі види послуг по догляду за дітьми: постійний і тимчасовий догляд, навчання за спеціально розробленими програмами, фізичні вправи, використання навчаючих комп'ютерних презентацій, при необхідності можливість ночівлі. Позитивне ставлення до дітей гарантоване, робота в малих групах :D

8 (050)936-34-51

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
скільки за годину?

Значить, якщо просто навчання (розвиток) то до Тамари, 15 грн. Якщо догляд і розвиток - 25 год (якщо треба годину раз в місяць наприклад), якщо день - (від 6 год), то 20, якщо треба постійно, тобто, щоб я завжди була напоготові - 15 грн (це цілий день, сон, якщо треба, прогулянки, якщо треба, в майбутньому, можливо, можна буде переночувати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки за годину?

Значить, якщо просто навчання (розвиток) то до Тамари, 15 грн.

Маленька поправка: якщо дитині 2-3 роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо день - (від 6 год), то 20, якщо треба постійно, тобто, щоб я завжди була напоготові - 15 грн
а а якщо оптом, 2 дітей і більше?

а якщо я знаходжу клієнтів, то скільки комісійних отримаю?

:huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, оптом дешевше. :(

Давайте поки двох, а там побачимо.... Скільки малим років?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки за годину?

Значить, якщо просто навчання (розвиток) то до Тамари, 15 грн. Якщо догляд і розвиток - 25 год (якщо треба годину раз в місяць наприклад), якщо день - (від 6 год), то 20, якщо треба постійно, тобто, щоб я завжди була напоготові - 15 грн (це цілий день, сон, якщо треба, прогулянки, якщо треба, в майбутньому, можливо, можна буде переночувати).

Ти де живеш, Юлямпочка? на Місяці? цін не знаєш в Луцьку?-максимум до 10 грн. за годину, а в середньому-5-6(це всі послуги що ти написала).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо день - (від 6 год), то 20, якщо треба постійно, тобто, щоб я завжди була напоготові - 15 грн
а а якщо оптом, 2 дітей і більше?

а якщо я знаходжу клієнтів, то скільки комісійних отримаю?

:D

За оптом - мінус п.ять гривень з загальної суми (тобто, не 30, а 25 грн). Про комісійні домовляємося індивідуально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки за годину?

Значить, якщо просто навчання (розвиток) то до Тамари, 15 грн. Якщо догляд і розвиток - 25 год (якщо треба годину раз в місяць наприклад), якщо день - (від 6 год), то 20, якщо треба постійно, тобто, щоб я завжди була напоготові - 15 грн (це цілий день, сон, якщо треба, прогулянки, якщо треба, в майбутньому, можливо, можна буде переночувати).

Ти де живеш, Юлямпочка? на Місяці? цін не знаєш в Луцьку?-максимум до 10 грн. за годину, а в середньому-5-6(це всі послуги що ти написала).

Я ж нікого не примушую. Це по-перше. По-друге, я не няня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки за годину?

Значить, якщо просто навчання (розвиток) то до Тамари, 15 грн. Якщо догляд і розвиток - 25 год (якщо треба годину раз в місяць наприклад), якщо день - (від 6 год), то 20, якщо треба постійно, тобто, щоб я завжди була напоготові - 15 грн (це цілий день, сон, якщо треба, прогулянки, якщо треба, в майбутньому, можливо, можна буде переночувати).

Ти де живеш, Юлямпочка? на Місяці? цін не знаєш в Луцьку?-максимум до 10 грн. за годину, а в середньому-5-6(це всі послуги що ти написала).

Два роки тому моя подруга платила за няньку 10 гривень. Це два роки тому. Віддавайте за 6, але потім не нарікайте, що няня сидить і лузає насіння, а Ваша дитина не знає де себе подіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, прошу припиняти оф-топ. Вам чітко сказали, які послуги, які ціни. Ніхто не примушує чи не агітує вас ними користуватись. Але, перепрошую, шановні, за 10 гривень зараз пляшку олії не купиш, а нам дітей треба годувати.

На майбутнє, тільки по темі, і тільки телефон-аська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

потрібна хороша нянька по догладу за дитиною - 6 місяців. В центрі міста. З лютого місяця, протягом 4 місяців, з можливим продовженням догляду, якщо все сподобається, оплата погодинна. час роботи - з 8-00 по 18-00. 1 або 2 раза в неділю - з 15-00 по 18-00. тел. 8-050-337-52-55 Андрій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...