Перейти до змісту

Білети на Україна-Англія


special

Рекомендовані повідомлення

В нас бус укопмлектований на всі 9.

Хіба зустрінемся там, спробую взяти прапор, (ідея-цього чоловіка kudrom ) Волині або Луцька (тільки той, який не буде схожий на прапор Англії- біло червоний) для знайомства

ми вже з прапорами..і будемо недалеко від Вас в 27 секторі..

на прапорі буде написано - Луцьк..Разом до перемоги..

так що нас буде легко впізнати..)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

я вже взяв квитки, буду в 22-му, прапора поки не знайшов, планую бути в чорній з червоним вишиванці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, хто знає - Луцьк-Експрес не планує рейс після футболу до Луцька?

я ж писав...не планує...останній рейс в 23.30

але якщо нас назбирається більше 10-15 чоловік - вони пустять (за запитом) ще одну маршрутку..виїзд з Києва в 01.00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але якщо нас назбирається більше 10-15 чоловік - вони пустять (за запитом) ще одну маршрутку..виїзд з Києва в 01.00

Ну тоді я +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самые дешевые билеты на места за воротами номиналом 40 грн. продают по цене 200 грн., а в центральных секторах цена доходит до 800 грн.

Кассиры "Олимпийского" на матч Украина - Англия продавали только по 6 билетов в одни руки. Однако, говорят, сработали так называемые "карусели". Это когда несколько десятков наемных студентов за несколько часов скупили все билеты стоимостью от 40 до 200 гривень

Повезло тому хто там працює. Вони перші хто купує і зарабляє купу грошей. і при цьому всьому вони не жаліються за з/п в 1200 грн по Київським нормам.)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але якщо нас назбирається більше 10-15 чоловік - вони пустять (за запитом) ще одну маршрутку..виїзд з Києва в 01.00

Ну тоді я +1

тел. залиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ...

замовлємо маршрутку з Києва на Луцьк після футболу Україна Англія

є ще вільних 5-6місць

записуємось..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ 3 людини. що за маршутка коли відправлення?

товарищ Valentinlytsk1989...прошу залишити Ваш телефон або перезвонити мені...(о5о698589о)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...