Перейти до змісту

IT cafe


personal

Рекомендовані повідомлення

І правильно писати/казати Тібеж. :_04:

А якщо я скажу, що вордпрес круче друпала, я стану персоною нон-грата в вашому офісі?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 86
  • Створено
  • Остання відповідь

А якщо я скажу, що вордпрес круче друпала, я стану персоною нон-грата в вашому офісі?)

ні, тебе лише спалять на хресті у внутрішньому дворику :_04: . Крім того мова ж не тільки про друпал буде
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І правильно писати/казати Тібеж. :_04:

А якщо я скажу, що вордпрес круче друпала, я стану персоною нон-грата в вашому офісі?)

:0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де підпис поставити що я буду? А то прийду, а візьмуть і не пустять

Ну якщо ви цілеспрямовано прийдете саме послухати доповіді то пустять
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а IT анекдоти будуть ?

Навіть анекдоти вже готові. Чекаємо завтра всіх на IT cafe :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Анекдоти смішні, дякую.

2. Печенюшки мої улюблені (із шоколадним вкрапленням).

3. Зустрів дуже багато знайомих, яких давно не бачив (не знав де вони і ким працюють)

4. Теми цікаві, але деякі не висвітлені в повній мірі. Про віруси сказано, як із блога початківця ("обо всем и ниочем").

5. Afterparty принесло досить таки хороше враження від спілкування на різні теми.

Чекаю наступної зустрічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Шановні краяни!

Запрошуємо всіх, кому небайдужа ІТ індустрія взяти участь в ІТ cafe II, яке відбудеться в суботу 02.11.2013 об 11:00 в Творчій Кав’ярні “Druzi Forever”.

Не пропустіть унікальну нагоду познайомитися з людьми, які, як і ви, жити не можуть без інформаційних технологій.

Нові знайомства, захоплюючі доповіді на ІТ тематику, великий вибір кавочайних напоїв, безкоштовний Wi-Fi - все це ви зможете знайти холодного листопадового ранку у нас на ІТ cafe.

Якщо ви бажаєте поділитися своїми думками у формі доповіді, якщо просто хочете висвітлити маловідомі широкому загалу теми або якщо у вас виникли запитання стосовно нашого заходу - пишіть в ПМ. Заявки на доповіді приймаються до 18:00 30.10.2013р.

Якщо ви не бажаєте доповідати на яку-небудь тему, але вам цікава ІТ індустрія і ви хочете взяти участь у якості слухача - ми також з нетерпінням чекаємо на ваші заявки.

Після IT cafe в Творчій Кав’ярні "Druzi Forever" відбудеться інтелектуальне after party, на якому ви зможете виграти щось на згадку про наш івент.

Не пропустіть унікальну можливість познайомитися з новими людьми, поспілкуватися з однодумцями та випити філіжанку гарячої кави в теплій компанії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаві доповіді, спілкування з однодумцями і інтелектуальне after party. І, до речі, для доповідачів передбачені подарунки на згадку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б прийшла послухати. Дуже цікаво які такі особливі теми.. можна хоч якийсь приклад? Можливо підготувалася б...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад:

1. Інтернет маркетинг і маркетинг стартапів

2. Компьютерна 3d графіка. Технології ігрової індустрії.

3. Соціальні мережі

Ви можете запропонувати також свої доповіді і виступити з ними :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закину вам кілька ідей:

PHP проти Python, що краще\прибутковіше\популярніше?

Фреймворки: php: Yii/Symphony, Python: Jango, Ruby: Ruby on Rails

Нові фішки гугла, або як найефективніше розкрутити сайт згідно останніх змін рейтингування сайтів гугла.

Щось таке :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закину вам кілька ідей:

PHP проти Python, що краще\прибутковіше\популярніше?

Фреймворки: php: Yii/Symphony, Python: Jango, Ruby: Ruby on Rails

Нові фішки гугла, або як найефективніше розкрутити сайт згідно останніх змін рейтингування сайтів гугла.

Щось таке :)

+ пару холіварів для наочної статистики

PHP vs ASP.NET

Windows OS vs Linux OS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Windows OS vs Linux OS

Ми навіть обговорюємо можливіть виступу на таку тему. Якщо маєш бажання, можеш виступити в ролі доповідача :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, в нас вже готова основна програма виступів:

- Компютерна 3D графіка. Технології ігрової індустрії.

- Маркетинг стартапів.

- Соціальні мережі.

- Інтернет магазини. Підвищення юзабіліті інтернет магазинів.

- Як стати програмістом?

Але якщо є щось, про що вам захочеться розказати спільноті Луцька, пишіть нам, ми завжди відкриті для ініціатив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Windows OS vs Linux OS

Ми навіть обговорюємо можливіть виступу на таку тему. Якщо маєш бажання, можеш виступити в ролі доповідача :)

Чесно скажу, що це досить дискусійна тематика ..... люба доповідь по ній буде в будь-якому випадку трішки упередженою .... можливо як варіант просто організувати дискусію на цю тему, щоб люди могли висловити свої погляди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Windows OS vs Linux OS

Ми навіть обговорюємо можливіть виступу на таку тему. Якщо маєш бажання, можеш виступити в ролі доповідача :)

Чесно скажу, що це досить дискусійна тематика ..... люба доповідь по ній буде в будь-якому випадку трішки упередженою .... можливо як варіант просто організувати дискусію на цю тему, щоб люди могли висловити свої погляди?

я так думаю це не зточки зору домашнього користувача, а більше з точки зору ІТ-підприємств. А тут цікаво почути різні думки, наробки і досягення колег.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Windows OS vs Linux OS

Ми навіть обговорюємо можливіть виступу на таку тему. Якщо маєш бажання, можеш виступити в ролі доповідача :)

Чесно скажу, що це досить дискусійна тематика ..... люба доповідь по ній буде в будь-якому випадку трішки упередженою .... можливо як варіант просто організувати дискусію на цю тему, щоб люди могли висловити свої погляди?

я так думаю це не зточки зору домашнього користувача, а більше з точки зору ІТ-підприємств. А тут цікаво почути різні думки, наробки і досягення колег.

згідний - це теж тема, але я мав на увазі просто подискутувати на рахунок ОС, як платформи для розробок. Хто на чому пише, де які переваги, хто яку IDE використовує ну і тп ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...