Перейти до змісту

На Троєщині погнали забудовників з охороною


difoto

Рекомендовані повідомлення

Людей дістав всюдисущий безпрєдєл. А ті пацанчки, які спочатку мичали і крили матами пенсіонерів наступного разу подумають чи воно їм треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора читав, а от відео не бачив. Вони ще після цього організували чергування і там же засвітились Свободівці.

p.s. знайшов

Жители Троещины штурмом взяли стройплощадку

Жители Троещины штурмом взяли стройплощадку, охрана отбивалась огнетушителями и смолой - очевидцы

- Шо, бл*дь?! А, ти наш..

Цікаво натовп організувався - хлопаки, старших мало. Мабуть, без Свободи не обійшлось, на це вони здатні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно зробити. але прості робітники там ні при чому. потрібно було б ловити керівників, власників ділянки, тих, хто давав дозвіл на забудову....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так там гнали нет так простих будівельників, а молодчиків, які стояли матюкали людей і поргожували їм розправою. Люди не витримали і дали опір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Большая часть тех "работничков" - это быки с каской на башке. Вообще респект им. Нужно брать все в свои руки. Не нравится что под домом стройка, в суд. Суд не может обеспечить выполнение постановления? Круши, ломай!!! Не государство, там сами себе порядок наведем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін,таке відчуття, що я в танку

що сталося? дайте інфу із-за чого все почалося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ппц, люди, у вас розуму хоч трохи є? Якась кончена гопота матюкає гонить і кидається чимось в нічому не повинних робітників.

Правильно зробили? Я б послухав вас, якби ви прийшли робити свою роботу, а вам якесь тупе чмо, яке відчуло, що йому зараз пройде безнаказано безпрєдєл, розбило мармизу, прикриваючись якоюсь високою метою.

Будівельники - бидло в касках? А ти не бидло на форумі? Подивись на себе в дзеркало спочатку. Еліта суспільства, бляха.

Якщо вже і гонити кого, то не таких самих як ви. От ті, кому треба б копня дати, і намагаються зробити так, щоб ми одне одного перегризли. А ви ведетесь, як прищаві малолєткі.

От чого вони добились? Популярності на ютубі? А як когось там приб’ють, хто буде відповідати? Заради чого? Людина працювати прийшла, а її бити хочуть.

Країна дебілів. А потім жалієтесь, що все погано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ппц, люди, у вас розуму хоч трохи є? Якась кончена гопота матюкає гонить і кидається чимось в нічому не повинних робітників.

Правильно зробили? Я б послухав вас, якби ви прийшли робити свою роботу, а вам якесь тупе чмо, яке відчуло, що йому зараз пройде безнаказано безпрєдєл, розбило мармизу, прикриваючись якоюсь високою метою.

Будівельники - бидло в касках? А ти не бидло на форумі? Подивись на себе в дзеркало спочатку. Еліта суспільства, бляха.

Якщо вже і гонити кого, то не таких самих як ви. От ті, кому треба б копня дати, і намагаються зробити так, щоб ми одне одного перегризли. А ви ведетесь, як прищаві малолєткі.

От чого вони добились? Популярності на ютубі? А як когось там приб’ють, хто буде відповідати? Заради чого? Людина працювати прийшла, а її бити хочуть.

Країна дебілів. А потім жалієтесь, що все погано.

чого б це люди мають терпіти тітушок в касках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Країна дебілів. А потім жалієтесь, що все погано.

Чувак, залиш цю країну(я обіцяю на квиток зкинутись), без тебе ми якось вже в себе впораємось. І да - якшо ти прийдеш парк біля Сапалаївки вирубувати - я лічьно тобі мармизу начищу, ага. Бо я гопнік і закони мені не писані.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У 2004 зневажливе ставлення влади до власного народу вилилося у Майдан, у 201... - цілком ймовірно воно виллється в уже не мирну революцію..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Країна дебілів. А потім жалієтесь, що все погано.

А як інакше добиватись справедливості?? Або ти, або тебе... Випадковими жертвами можна назвати кожного, хто працює на "поганого дядю", він же просто свою роботу робить. А жертви в такій ситуації будуть полюбому - або жителі, в кого забрили майданчик, або будівельники, які там будують... ну вроді ж все ясно, як білий день...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-шо?А, ти, наш бл*ть.

насмішило....

А по факту трохи перебор звичайно. Прогнали це добре звичайно, якщо вони проти закону все зробили...але наздоганяти їх це вже в якусь організовану злочинність переростає...завжди треба думати головою а не емоціями...

Хоча після таких випадків я думаю тепер люди більш організованіші стають і агрисивніші в діях. І ці теж починають боятися. Можливо пора владі задуматись куди ми котимся і що їх може чекати?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впевнений, що краще було б на стінах забору написати координати (ПІП, адресу, телефон) посадових осіб, які давали дозволи, судові рішення та й безпосередньо самого забудовника(ків), з зазначенням внеску в справу будівництва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З фізичним насиллям звичайно перебор..... Однак, свої права треба відстоювати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...