Перейти до змісту

Особливості вступної кампанії 2013році у Волинських ВУЗах


Blik

Рекомендовані повідомлення

Форумчани , поділіться особливостями вступної кампанії в 2013 році.(СНУ ім Лесі Українки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На правах офтопа (на окрему тему не тягне):

Как сообщила пресс-служба Министерства образования и науки Украины, в этом году абитуриенты не подали ни одного заявления на вступление в 5 украинских ВУЗов, в числе которых: ООО «Полицейская финансово-правовая академия», ЧВУЗ «Межрегиональная академия бизнеса и права им. Н.Кручининой», Южнославянский институт Высшего учебного заведения «Киевский славистический университет», колледж «Славяно-греческий коллегиум» ВУЗ Киевский университет славистики и Севастопольский экономико-правовой колледж Частного высшего учебного заведения «Крымский институт экономики и хозяйственного права».

Кроме того, были названы и несколько ВУЗов, которые приняли в этом году наименьшее количество абитуриентов. Среди этих ВУЗов - Частное высшее учебное заведение «Украинский институт лингвистики и менеджмента», Стритовская высшая педагогическая школа кобзарского искусства, Хмельницкий колледж технологий и дизайна, Полтавский институт экономики и менеджмента «Свиточ», Частное учебное заведение Каневский эколого-информационно-технологический колледж.

Напомним, что наибольшей популярностью среди абитуриентов в этом году пользовались – Киевский национальный университет имени Тараса Шевченко, Киевский политехнический институт, а также Львовский национальный университет имени Ивана Франка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форумчани , поділіться особливостями вступної кампанії в 2013 році.(СНУ ім Лесі Українки)

я абітурієнт, є запитання?)

оскільки чітких рамок немає, тоді розкажу по порядку:

В червні усі абітурієнти здавали ЗНО (я в тому числі), це від двох до чотирьох тестів на вибір (українська мова та література обов'язкова). До липня були оголошені результати тестування, за якими вступники подавали заяви до ВУЗів. Візьмемо до прикладу СНУ ім. Лесі Українки. На всі напрямки є своя кількість бюджетних та контрактних місць. Всього абітурієнт міг подати тільки три заяви до ВНЗ. Під час вступної кампанії сумуються усі бали ЗНО + середній бал атестату, переведений в 200-бальну систему та бал творчого конкурсу (якщо цього потребував напрямок, наприклад журналістика чи дизайн). Це все заноситься до єдиного реєстру міносвіти, звідти дані надходять до інформаційної системи "Конкурс", де можна спостерігати за своїми позиціями в рейтингу.

Першого серпня була оголошена перша хвиля вступу, де усі відмінники та пільговики обирали собі вузи, тому що саме вони стояли зверху в рейтингу. Пятого числа була оголошена друга хвиля. Той, хто був рекомендований в першій хвилі вилітає з рейтингового списку (тому що по логіці він вже подав документи куди треба), вверх йдуть абітурієнти з нижчим балом. Восьмого серпня буде оголошена третя хвиля, де, можливо, таким невдахам як я, повезе і вони будуть зараховані на бюджет. 11 числа ніби оголошується повний список зарахованих на бюджет і до 25 числа у всіх тих, кому не повезло, є можливість подати документи на контракт.

Ось така сумна історія. А треба було краще вчитись :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую Фенмікс. В слідуючому році готуюсь до вступу. Дякую файно розложив. А я не міг збагнути логіку, чому абітура що має вищий бал опинилась поза державним набором(хоча цільовиків та позаконкурсантів) 2-3чоловіки. Але так до кінця ще не зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Blik, ти це, починай вчитись вже і репетиторів може найми. Тільки не так, як я (за дві неділі до екзаменів) :) Ще одна важлива фішка, це наукові роботи. Якщо є талант, то рахуй, що в школі буде вільне відвідування + якщо переможеш на всеукраїнському конкурсі МАН то в рейтингу від 30 до 50 балів додається. Здаш гарно ЗНО та отримаєш додаткові бали - можеш сміливо подавати в КНУ та КПІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не міг збагнути логіку, чому абітура що має вищий бал опинилась поза державним набором(хоча цільовиків та позаконкурсантів) 2-3чоловіки. Але так до кінця ще не зрозумів.

Бо там на пільговиків видають 25%.

P.S. В наших все через одне місце, як завжди.

Конкурс оновили останній раз 5-го, ладно.

Абіт-пошук за вчорашній день оновився 3 рази, а сьогодні - жодного..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абіт-пошук за вчорашній день оновився 3 рази, а сьогодні - жодного..

да, це пічаль. ти на який напрям? сподіваюсь, не на політологію? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абіт-пошук за вчорашній день оновився 3 рази, а сьогодні - жодного..

да, це пічаль. ти на який напрям? сподіваюсь, не на політологію? :)

Смієшся?:) Я поки пройшов в СНУ на екологію і в Київ. Але є ше шанси в Києві пройти туди - куди хочеться, а система не оновлюється.. Сижу і мертво оновлюю кожних 5 хв <_<

А ти куди? Інформатика\мережі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бюджет чи контракт?)

Доречі, Blik, якщо матимеш медаль, то отримаєш право першочергового вступу. Ще одна приємна плюшка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бюджет чи контракт?)

Восьмого серпня буде оголошена третя хвиля, де, можливо, таким невдахам як я, повезе і вони будуть зараховані на бюджет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, Blik, якщо матимеш медаль, то отримаєш право першочергового вступу. Ще одна приємна плюшка.

медаллю можна підтертися, вона практично нічого не дає. Є знайомі медалісти, які здали ЗНО гірше мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі дам кілька порад для вступників на наступний рік:

1. Не штурмуйте теорію - розвязуйте тестові завдання, що будуть надруковані і ті що були в цьому році.

2. При виборі репетитора переконайтесь, що він сам може розв'язати ці завдання.

(н-д з математики: достатньо попросити пояснити розв'язання останньої тестової задачі з параметром за 2013рік).

3. Найкраще рееструватися в електронному виді відразу у кілька вузів. Дозволено 5 вузів по 3 напрямках.

Оригінали слід здавати тоді, коли бачите, що Ваші пройти досить великі або коли Ваша заява отримала статус

рекомендовано до зарахування. Слід зауважити, що в одному вузі один напрям може бути на кількох факультетах

тоді можна рееструватись на всіх цих факультетах (чи інститутах). Для тих у кого шанси малі пройти на бюджет, але

дуже хочеться навчатись безкоштовно - слід притримати одну-дві електронні реестрації до останнього дня дозволеного

для реестрації (оцінити свої шанси і зарееструватись там, де шанси максимальні)

4. Для оцінки шансів найкраще користуватись сайтом абит-пошук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Blik, ти це, починай вчитись вже і репетиторів може найми. Тільки не так, як я (за дві неділі до екзаменів) :)

мене репетитор з української мови та літератури свого часу чудово підготувала до вступного іспиту (ЗНО ще і близько не було) за 2 тижні. правда заняття продовжувались по 8-10 годин з короткими перервами, щоб шось "гризнути" да в туалет сходити :_02: а от до іспиту з математики сам підготувався за 5 місяців, потім тільки з толковою викладачкою за кілька занять все підсумував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо, то можу дати контакт вчительки з географії. Не знаю людини, яка б підготувала мене краще. З укр. мови теж. Звісно, все за умови, що буде бажання вчитись ;)

П.С. Медаль і право ПЧ врятує в ситуації, коли в когось буде такий же бал як і в тебе. Але так, погоджуюсь цілком, медаль нічого не дає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі скасувати треба ці пільги. Я сам колись через пільговиків з першої десятки рейтингу перемістився в його нижню частину.

Хай мають вищу стипендію, хай мають хороше соц. забезпечення, але за знаннями вони мають конкурувати на рівних умовах.

А так, вийшов театр абсурду, люди ледь набирали мінімальний бал, і без проблем проходили, бо пільговики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі скасувати треба ці пільги. Я сам колись через пільговіків з першої десятки рейтингу перемістився в його нижню частину.

Зараз, все трішки краще. ВУЗи мають право виставляти норму до 25% для пільговиків. Решта - на простих смертних. Але ВУЗи самі і регулють. де 25%, де 3%, а де взагалі немає. Хоча вони це мусять аргументувати. Але загалом - згоден. В мене друзі з височайшими балами не проходять, бо їх витіснили пільговики. :(

Хоча в ідеалі - зробити так, щоб "липових" справок неможливо було зробити. Але то все мрії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tarzanych, в якійсь мірі погоджуюсь. + ще треба звернути увагу на поширеність такого явища, як "липові" пільги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...