Перейти до змісту

Шукаю універсального будівельника.


Zhyk1984

Рекомендовані повідомлення

Шукаю універсального будівельника на будівництво будівлі в м.Ківерці.

Будую храм євангельских християн, тому шукаю працівника без шкідливих звичок!!!

В минулому році залив фундамент.

Планую змурувати стіни з блоків, і накрити дах до листопада.

Не наймаю фірму, бо будівництво неспішне. Але фінансування постійне! ;)

На будівництві є підсобник, тому шукаю тільки універсального майстра!!!

Заробітня плата- 120 грн. день./ 15 грн. година.

Розрахунок 2 рази в місяць.

Можливе підвищення зарплатні у відповідь на завзятість і результативність.

Якщо все буде ОК, забезпечу роботою на зиму, і на наступний рік.

З своєї сторони обіцяю чесність і порядність.

Чекаю резюме і пропозицій на пошту:

Oleksaru@ gmail.com

063три070125 0664884три33

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Заробітня плата- 120 грн. день./ 15 грн. година.

різноробочі получають від 8грн за годину!

а Ви шукаєте універсального майстра... тобто і плитку і штукатурку і проводку і кришу....

мала ДУЖЕ мала оплата!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заробітня плата- 120 грн. день./ 15 грн. година.

різноробочі получають від 8грн за годину!

а Ви шукаєте універсального майстра... тобто і плитку і штукатурку і проводку і кришу....

мала ДУЖЕ мала оплата!

універсального алкаша за такі гроші можна лише знайти )

А скільки такий чудо-майстер хоче отримувати за день/місяць???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай, зарплата таких фахівців визначається виконаною роботою. Кладка цегли чорнова (під штукатурку) одна ціна, чистова інша. покласти плитку ще інша.... то підсобникам і різноробочим платять за день/годину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай, зарплата таких фахівців визначається виконаною роботою. Кладка цегли чорнова (під штукатурку) одна ціна, чистова інша. покласти плитку ще інша.... то підсобникам і різноробочим платять за день/годину.

Відкривши газету з оголошеннями там всі оголошення такого змісту, що майстер робить все і внутрінші і зовнішні роботи і дах і електрику і інше. В мене тільки одне питання: скільки такий майстер заробляє в місяць. На яку стабільну зарплату згодиться, якщо 2500 мало то скільки треба???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заробляє він в місяць в залежності від виконаної роботи. Його зарплата зарплата залежить від об"ємів виконаної роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заробляє він в місяць в залежності від виконаної роботи. Його зарплата зарплата залежить від об"ємів виконаної роботи.

Да я це поняв. Якщо ніхто не замовить за пів року, то 0 грн. буде мати, це ясно. Тут попередні дописувачі писали, що з/п мала. Я конкретно питаю, яка з/п в місяць має буди в чудо-майстра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вовка ноги кормлять. Будівельника замовлені об"єкти.

Чому його можуть не замовити? Або ціну загнув, або робить неякісно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я підсобник.. маю 100 грн в день...і мені вже цього мало на мої навички і виконану роботу...але поки про це начальнику не кажу)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заробляє він в місяць в залежності від виконаної роботи. Його зарплата зарплата залежить від об"ємів виконаної роботи.

Да я це поняв. Якщо ніхто не замовить за пів року, то 0 грн. буде мати, це ясно. Тут попередні дописувачі писали, що з/п мала. Я конкретно питаю, яка з/п в місяць має буди в чудо-майстра?

Привіт а чудо майстер якщо має багато об єктів, тобто постійну роботу і сам її виконуе ""якісно"" має заробляти в день від 250гр якщо робити 14\15 год в сутки ну якщо небухарик. це означяє що не від години залежить його зарплата в місяць а від кв\м або об єму виконаних робіт. А за 120гр\день хіба що студента можна взяти блоки совати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

хороший специалист который работает без посредника зарабатывает от 400 грн в день.(который работает по одному профилю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

хороший специалист который работает без посредника зарабатывает от 400 грн в день.(который работает по одному профилю)

Від 400грн. за день в Луцьку? Це напевно прораб з Москви пише!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, бачу ви там "набудуєте" :)

А не краще брати робітників по необхідності, треба плитку покласти найняв, поклали розрахувався... і так далі...

Людина яка робить все і вся, буде затрачати більше часу на щось одне, чим та яка "заточена" під щось одне, наприклад електрик точно прикине скільки треба кабелю купити, плиточник точно скаже скільки піде клею і так далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому українці злидарюють, якщо на будівницітві, куди не плюнь, від 400 грн. в день платять? Чого горбатяться на чужині?

З досвіду: хороші майстри погоджуються на 200 грн. за день, якщо об"єм роботи на тривалий час. Мовляв вони 200-250 грн. за день роботи отримують в середньому в прораба/посередника, але можуть бути паузи з замовленнями... Настає холодна пора, і ціни ще падатимуть!

Я знайшов універсального, але трошки лінивого за 150 грн. за день.

Дякую, тему можна закривати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від 400грн. за день в Луцьку? Це напевно прораб з Москви пише!)

это не прораб из Москвы, увы такие реалии.

400гр = - монтаж 8-10фсб/5-6 плит перекрытия

- 200 кирпичей черновая кладка

- 5-6 м2 кафельной плитки

- 10 м2 гипсокартона

- 8-10 розеток

- 3 унитаза/2 душевые кабины/ полтора гидробокса

- ...

(и то, это средние цены)

вам нужен человек который готов заниматься благотворительностью.

но это неделя-две, месяц от силы. а дальше кушать хочется, и себе чето прикупить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на то він і спеціаліст, ви чомусь гарному стоматологу не кажете "Вася чому так дорого, тож Коля бере в два рази дешевше", так питання тоді чому до Колі не звертаєшся... думаю з цього все стане зрозуміло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- 200 кирпичей черновая кладка

тут ви трохи переборщили...

ціна кладки 80-100 коп штука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на то він і спеціаліст, ви чомусь гарному стоматологу не кажете "Вася чому так дорого, тож Коля бере в два рази дешевше", так питання тоді чому до Колі не звертаєшся... думаю з цього все стане зрозуміло...

Звертався я в цій темі, по суті, саме "до Колі, який працює за дешевше", а в темі чомусь відмітились саме "Васі, які роблять відмінно, і мають роботи на три роки вперед"...

Я розумію, що зараз важкий час для будівельників, але коштів в мене теж мінімум, і на них хочеться зробити якнайбільше.. Та і будую я не за держ. кошт не зважаючи на витрати, і не бізнесове приміщення, яке окупиться через короткий час- а приміщення церкви і соціального центру, майже за свій кошт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звертався я в цій темі, по суті, саме "до Колі, який працює за дешевше", а в темі чомусь відмітились саме "Васі, які роблять відмінно, і мають роботи на три роки вперед"...

Я розумію, що зараз важкий час для будівельників, але коштів в мене теж мінімум, і на них хочеться зробити якнайбільше.. Та і будую я не за держ. кошт не зважаючи на витрати, і не бізнесове приміщення, яке окупиться через короткий час- а приміщення церкви і соціального центру, майже за свій кошт...

ну то в чому проблема? самі освоюйте ази будівництва! це не сарказм це порада

хочеш зробити добре і дешево? зроби це сам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В минулому році, я заливав фундамент з міксера, і мусив заплатити (по розцінках з прайсу прораба) 6 людям 2000 грн. за те, що вони 2 години тикали лопатами в бетон (не горнули), який і сам розтікався по опалубці..

На наступні 2 міксера я взяв 2 хлопців з вулиці, які тикали лопатами 2 години за 100 грн. кожен.. Прораб здивувався, чому я так зробив, а не доплатив їм ще 2 рази по 2000 грн. за наступні 2 міксера...))

Зрозумів тоді, що один за певну суму заллє фундамент, а інший, за таку ж- побудує і накриє будинок..

Ще приклад: В мене на вулиці, одна і та ж бригада робила скважину двом сусідам. з одних сусідів взяли 1300 у.о., з інших- 700 у.о... Та сама глибина, такі ж перешкоди, стільки ж часу затрачено...

Не хочу тут оспорювати розцінки, не мав такого наміру. Просто за обмежений бюджет хочеться зробити якнайбільше..

Ще раз всім дякую!

Прошу, закрийте тему!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тс скажіть будь ласка чи однаково тикали лопатами як ви називаєте хлопці з вулиці і люди які знають для чого тикати. тому що трамбувати бетон потрібно якісно. бо якщо паршиво протрамбовано то є ймовірність що фундамент дасть тріщену.

і ще один такий нюанс, просто замінити віндовс це потрібно нажати приблизно 5 кнопок і почекати 30хв але чомусь це вартує 100 гривень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а приміщення церкви і соціального центру, майже за свій кошт...

де ж то таке будівництво в Ківерцях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...