Перейти до змісту

Чи можна здобувати дві магістратури одночасно?


yucore

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Питання полягає от в чому. Закінчив я бакалавра цього року, і в рідному ВУЗі на 5 курс не дали державних місць на мою спеціальність. Поїхав в інше місто - подав документи на схожий напрямок, пройшов на бютжет на заочну магістратуру.

Тепер хочу зробити так - в свому вузі піти на платне на магістра, а в іншому - на бютжет на заочне. Чув, що не можна навчатися на двох магістратурах одночасно, можливо хтось знає чи це дійсно так?

Наперед дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно можна, не можна одночасно навчатися на двох спеціальностях на бюджеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подав документи на схожий напрямок

Для чого тобі два однакових магістра?

Взяв би іншу спеціальність у своєму вузі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, phantom, чоловік просто спитав, а ви вже його грузите. От вам треба то знати? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fenmix, та ні, не грузимо, просто як на мене отримувати 2 виші по однакових спеціальностях якось не логічно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, phantom, чоловік просто спитав, а ви вже його грузите. От вам треба то знати? :)

,

Просто я вже не раз бачив людей з двома, а то і більше, дипломами, які не можуть знайти собі застосування в реальному житті... Ось і все. Ніхто ТС не грузить. Хай робить як вважає за потрібне. Я просто висловив свою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в свому вузі піти на платне на магістра, а в іншому - на бютжет на заочне.

Не в образу, але зі свого досвіду погоджуюсь з phantom - дві вишки ні до чого.

Сам закінчив магістра з відзнакою. Всі 5 років навчався на бюджеті. Після закінчення навчання ледь знайшов роботу.

Дійсно, головне не дипломи, а те що в тебе в голові - вивчай для себе галузі, предмети, іноземні мови.......

При пошуку роботи головне знання та досвід роботи. Вища освіта дає вміння "виживати", ну хіба-що ти хочеш диплом для показухи.

В мене на 5-му курсі навчання було мало - багато хто вже хоче просто позахищати свої дипломи та й почати сімейне життя. Особисто для себе зробив висновки по курсах - 1,2 - для освоєння, 3-вивчення предметів спеціальності та тих що мене цікавлять, 4-пошук роботи, 5-робота ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто я вже не раз бачив людей з двома, а то і більше, дипломами, які не можуть знайти собі застосування в реальному житті...

Умный и разумный - это разные люди, умный - это тот, кто много знает, разумный - тот, кто понимает, то что он знает. У нас очень много ученых, большинство из них - умные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умный и разумный - это разные люди, умный - это тот, кто много знает, разумный - тот, кто понимает, то что он знает. У нас очень много ученых, большинство из них - умные.

Дивно, як повідомленням, а не новою темою <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто я вже не раз бачив людей з двома, а то і більше, дипломами, які не можуть знайти собі застосування в реальному житті...

Умный и разумный - это разные люди, умный - это тот, кто много знает, разумный - тот, кто понимает, то что он знает. У нас очень много ученых, большинство из них - умные.

ОФФТОП

"Понимает, то что он знает?" це як? закінчуй курити. Це два спільнокореневі слова... більше того - це, бл*№#, СИНОНІМИ!!!!

/Оффтоп

Я закінчував міжнародну інформацію, ВНУ. Мав діло з різним софтом, статистикою, основами програмування. Тобі дають початки наук, а все шо хочеш робити в житті - повинний вчити сам. В нашій освіті все влаштовано саме так.

Зара працюю в банку. Проблеми, звісно були, але щоб влаштуватися на роботу ти маєш вміти робити щось краще за інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але бувають й інші ситуації (в основному це стосується державних установ) - без відповідного диплому практично нереально працевлаштуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Державні установи - це дуже забюрократизовані структури, в яких все робиться чітко із затвердженими інструкціями - сказано такий диплом - значить такий і ніякий інший. а в компаніях малих і середніх реально байдуже за якою спеціальністю в тебе диплом. маю безліч прикладів. зазвичай якщо не вистачає, то ідуть на другу вищу і доучуються на ту, яку треба.

але дві магістратури за схожою спеціальністю - дійсно не потрібні взагалі. справді краще вже дві різнопланових магістратури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно можна, не можна одночасно навчатися на двох спеціальностях на бюджеті.

Спасибі, відповідь на питання отримав :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але бувають й інші ситуації (в основному це стосується державних установ) - без відповідного диплому практично нереально працевлаштуватись

Повірте мені, ой як реально :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...