Перейти до змісту

Android + вел


Рекомендовані повідомлення

Может кто нибудь в курсе какую прогу для дроида можно юзать для ведения по трекам? Например сгрузить кмл с гуглмапса и чтобы прога вела по треку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

osmand, тут ніби можна, малюєш машрут і він в тебе на андроїді.

КМЛ це чисто гугловий формат GPX більш універсальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я для себе зупинився на Runkeeper, найбільш точні результати дає, принаймні поки що.

Стандартна гуглівська трек-програма величезні похибки дає (вимірюється кілометрами), якщо сигнгал в якийсь момент зникає, хай там навіть на кілька секунд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що для себе зупитився на Runkeeper

В Runkeeper напрягає те що коли коли програмі пора апдейтитись вона починає туго знаходити а то й взагалі не шукати супутники GPS. Принаймні 3 рази помічав такий глюк - вертаєшся додому, опа апдейт готовий, і після глюк зникає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надо будет это все дело потестить. А то велокрепление для Дефай есть, а не юзаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тобі скажу.. шо ЖПС, який може працювати хоча б світловий длень на велі. маст хев полюбе..

Зараз шукаю щось подібне собі.. але сцуко всі, або майже всі, сучасні смарти.. сцуко живуть від однієї зарядки дуже мало і мають такі корпуса.. що в кишеню кинути стрьомно.. не те що на вел ставити.(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lexx_Giant,

як варіант купи 2 батарейки-акумулятори і тим самим заряджай телефон через кабель, правда кабель прийдеться трохи порізати.

ти зрозумів як?

до речі, може хтось підскаже де можна купити кріплення до телефону на руль? або куплю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Георгий, Для того взагалі то є додаткова зовнішня літій-іонна (вона легша) батарея і по вазі буде важити менше як 5 метал-гібридних акумуляторів. А колхозити не варто, бо можна спалити порт.

до речі, може хтось підскаже де можна купити кріплення до телефону на руль? або куплю.
Купляв недавно в Анамандрії що біля мосту, сумочку на раму з відділенням для телефону.

Влізла, запаска камери, 2 шетигранникі, комплект для бортування, сірники, ніж і ще є місце на щось невеличке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тож ця мото подобається....

Але сцуко... 1 тел дзвонилка, яку не терба заряджати щоденно, другий тел для вела... подорожей і тд.. (в мене це та ж сама дзвонилка мій В2710.. але там такий дислей, що це прсото жопа.. роздуплитись в своєму місці положення буває дуже складно), а ще хочеться ще смарт для і-нету, пошти і тд.. з екраном 4.3- 5"... карочє я в замєшатєствє... мяко кажучи.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж купував був той акумулятор, поробив 4 дні і став різко сідати, купував тут на борді...

про 2 тих акумулятори бачив у HWman, ніяких затрат та іншого, брав з фотіка акуми, законектив і поїхав... акуми енелоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча бачив ще по 35-40грн ось таке...

ставиться одна батарейка 1.2-1.5в а виходить 5.7в

83230319_1_644x461_ekstrennoe-zaryadnoe-ustroystvo-na-1-aa-batareyke-dlya-vashego-mobilnogo-kiev.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж купував був той акумулятор, поробив 4 дні і став різко сідати, купував тут на борді... про 2 тих акумулятори бачив у HWman, ніяких затрат та іншого, брав з фотіка акуми, законектив і поїхав... акуми енелоп.
Акумулятори треба брати тільки НОВІ.

По лінку, що я дав є акум в розібраному вигляді, крім акума там ще є контроллер заряду (щоб не вбити батарею) і перетворювач напруги що дає стабільно 5В в незалежності від стану батареї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділюсь своїм досвідом.

1. Юзаю GPSies. Звідси можна дивитись або викачувати цікаві треки собі на замітку, можна і завантажувати свої проїдені. Є прога на андроїд. Можна імпортувати треки.

2. MyTracks. Записує ваш маршрут. Потім накладає на карту Гугла, можна продивлятись на компютері.

3. Sports Tracker. Найкраще оформлення треку, деталізація. Записується трек, автосинхпронізація на компі. Детальна статистика, порівняння з минулими треками. Є можливість експорту свого трека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З купи протестованих автономних зарядок, вартий уваги - павербанк як на фото.

Вміщує 1-4 літієвих акумів типу 18650, паралельне під'єднання (ємкість сумується).

Захист від розряду\перезаряду самих банок.

5В 1А на виході.

Автомобільний навігатор з дисплеєм 4.3" протягнув 10 год безперервної роботи на такому агрегаті (4 акуми Samsung ~ 2000mAh)

031545_01.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Sports Tracker. Найкраще оформлення треку, деталізація. Записується трек, автосинхпронізація на компі. Детальна статистика, порівняння з минулими треками. Є можливість експорту свого трека.

Зо два місяці користувався нею. Але, на жаль, в них деколи глючать сервери, і в результаті неправильно визначається швидкість. Хоча трек при цьому малюється дуже добре. Швидкість під час пробіжки в мене виходила 60-80 кілометрів за годину, подолана відстань відповідно була збільшена разів так в 15

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...