Перейти до змісту

В Карпати, "Solo" - поїздка


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

Планую поїздку в Карпати на вихідних. І планую взяти з собою велосипед, так як останню ділянку шляху планую доїжджати саме на ньому.

Одне з питань це: як бути з велосипедом в "802" поїзді "Hyundai"?

розборка, чохол/упаковка потрібні? Чи як в дізелі: в тамборі поставив і все. Ще жодного разу не їздив даним поїздом, лише раз з далеку бачив, як він їде і все, тому питаю???

Як бути? Є там якесь місце для багажу?

Друге:

як дорога з Татаріва на Буковель? весь час в гору, чи є рівні ділянки? Бо саме цю ділянку планую долати на велосипеді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D

Ровные участки...

Ты зачем в Карпаты едешь? По ровнякам покататься и на степи полюбоваться?

Извини, ржу...

Татаров-Буковель, конечно же там перевалов нет, дорога идет, в основном, по долине реки. Но, все же, это горы. И я бы тебе даже советовала, для удовольствия, подняться, даже если не требуется, на Яблуницкий перевал. Не пожалеешь. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D

Ровные участки...

Ты зачем в Карпаты едешь? По ровнякам покататься и на степи полюбоваться?

Извини, ржу...

Ну ну... :_02:

Мене скажімо на "чай запросили", а я й візьму і приїду ;) Тому мені довго затримуватись в дорозі нізя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то як там бути в поїзді "Hyundai" з велосипедом? Цікавить зокрема практичний досвід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажи мне, что такое поезд Хюндай, и я, возможно, что-то подскажу.

Вибачаюсь: № 802/801 Львів-Ківерці/Ківерці-Львів рейковий автобус. І виявляється він Польський?!

Ну то як все таки чи можливо в ньому перевезди велосипед і баул?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не ездила, но друзья ездили, говорят - без проблем, даже компанией. А тебе одному, с одним велом, вообще, все будет просто. Надо будет заплатить за велосипед половину стоимости билета, вроде бы, как в дизелях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...