Перейти до змісту

Самодельный гибрид или маразм одной мысли?


Рекомендовані повідомлення

Прийшла в голову мисля) Завжди хотів гібрида на 28' колесах але не склалося. Чи доцільно буде ставити 28' колеса замість 26' ну логічно звісно якщо стануть норм в раму і вилку і чи буде перевага 28 над 26 в цьому випадку. Може хто знає таких експерементаторів або чув про такі експеременти. Цікавить ваша думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 не влізуть ПЕРЕВІРЕНО!!! А тормозити п"ятками, тільки підошви частіше міняти :_07: . Так, накат кращий, але від того що поставите більші колеса нічого не зміниться - тут геометрія рами важлива.

У вашому випадку найкраший накат буде на сліках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Снова здарова. :)

Сначала скажите, какие у вас должны быть тормоза?

V-brake у нього.

Тему можно закрывать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую.. якщо рама під 26" встановити жорстку вилку на 28" тоді стане і 28" колесо і вібрейки,

Проїхав з саморобними адаптерами для гальм 400 км за 25 годин 8 перевалів майже 4300 набір висоти..., в тому числі під дощем.. звичайно навантаження на ручку змінилося, але не на стільки щоб цьому дуже придавати значення. Гальмувало відмінно, колесо зривалось в юз без проблем.

Якщо не хочеться "колхозити" перехідники.. замінити втулки і встановити дискову механіку. "Гібрид" на базі МТБ має цікавів властивості.. яких позбавлені його донори.., а маючи пару 26" МТБ коліс.. можна отримати хорошу універсальність.. навіть комбінуючи 26" і 28" в залежності від завдань.. наприклад встановивши заднє 26" колесо з широкою високою гумою не буде завалу геометрії але значно виросте міцність. На такому велі було пройдено більше 500 км по Криму в режимі походу (90% асфальт) і він себе показав з найкращого боку.

Рекомендую для експериментів раму Гарі Фішер старого зразку десь 2007 2008 років. випуску. КОТИТЬ ВОГОНЬ... ! ))

ТАк що.. заривати рано... ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то, помня твой "колхоз", и сложила свое мнение :)

Где же твой Гарик? Почему ты на Волансе? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Снова здарова. :)

Сначала скажите, какие у вас должны быть тормоза?

V-brake у нього.

Мені здається, тобі просто треба перебрати весь велосипед, зношені деталі замінити, все налаштувати, та й поставити хорошу резину. Результат відразу буде відчутний.

Велосипед той що ви бачили там в основному особо перебирати нІчого не треба крім деякої піднастройкі і деяких мелолочєй.Ну логічно подумати то тормоза неякі вібрейкі звісно там не будуть (з переходніками я гратись не хочу) і це діскові однозначно. Це зовсім інша рама да і тема також зовсім інша. Вилка ріджида уже є)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впринципі одне бентежить чи незавалю геометрію + нагрузка буде більша. Бо наданому етапі покищо зібравби 28" бо якщо зберу 26" не факт що потім буду гратися. Плюс питання до влансників гібридів бажано з покришками от 2.0 і вище щоб потестити чи влізе мені в раму колесо чи ні або може в когось так десь 28" колесо лежить) Потрібна допомога власника 28" колеса для тесту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2.0 не влізе в жодну 26" раму !

Про яку ти геомерію говориш? Я тобі все розписав. Ти мутиш гібрид .. до чого тут 2.0 гума..? Це вже приорітет найнера.

Покури ось цю тему.. дуже багато цікавого і корисного почерпнеш.

http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic.php?f=23&t=7367

2 Одна.

Мій "колхоз" був випробуваний в бойових умовах.. там все гуд. )

А на найнері чо.. все ж просто.. ЕВОЛЮЦІЯ. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про геометрію рами мав наувазі всетаки рама не придназначена на 28 колеса. Ну нарахунок гуми то шото затупив тут всьо ясно. За силку дякую почитаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геометрія не завалиться сильно.. бо жорстка вилка + 28 колесо + 28 гума.. матимуть відстань від землі до корони.. майже таку ж, як байківська "сотка" + 26 колесо з гумою 2.0

Доречі.. у вилку можна пхати колесо з гумою до 2.1 і надувши 2.5 атм будеш мати непогану амортизацію...і щеплення 29 колеса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую Лєксу за поради! Тепер лежить завдання знайти якісні 28 обода та спиці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...