Перейти до змісту

Швидка допомога "Тарас" за 500 грн.


VilanS

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні трапилась така ситуація. Зранку викликали швидку "Тарас", яка раніше коштувала 300грн. за виклик.

Думали, що нададуть повноцінну допомогу.

А вийшло, що дали два уколи, глянули картку, забрали до лікарні щоб зробити аналізи і за це - звичайне обстеження лікаря так як на прийомі в лікарні і за це назвали суму 500 грн.

Така ціна шокувало м'яко кажучи!!!

Тобто одна швидка 10 викликів 5000 грн. за день. То навіть на дурацкий розум окупність такої машини в місяць то офігенний!!! прибуток!!! 5000*20=100 тис.грн. Тобто 5 машин швидкої за місяць можуть пів мільйона обороту зробити! ОГО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Капіталізм.

"Ціна визначається балансом попиту і пропозиції".

Нема повноцінних конкурентів і є люди, які можуть платити 500 грн за виклик, ось і причина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка раніше коштувала 300грн. за виклик.

Раніше було 3000, і що? Колись і долар був по 5.

Не рахуйте чужих грошей. Дорого - не звертайтесь.

Мучить, що "косять бабло" - пишіть в органи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарас ... ну тут все ясно.

В чому причина відмови від звичайної ШД окрім посмішки на обличчі тарасівського лікаря при вході в квартиру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби ситуація була більш екстремальною і вони б врятували чиєсь життя, то ви б за ті 500 грн. навіть і не згадали б тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно, усі рази, як викликав "звичайну" швидку, ніяких затримок не було.... і всі необхідні ліки були в наявності. Можливо в мегаполісах ситуація інша, але в Луцьку за 10 хв., мені здається, можна усюди добратись. І наступного разу, перепитуйте вартість послуг, наскільки я розумію вона у них стандартна і не залежить від здійснених маніпуляцій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після цього всього чудово розумієш чому американці так "озабочені" здоровим способом життя. Хворіти - не вигідно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби ситуація була більш екстремальною і вони б врятували чиєсь життя, то ви б за ті 500 грн. навіть і не згадали б тут

Якби ситуація була більш екстремальною - 90% людей викличуть 103, а не будушь шукати номер ТАРАСа в інтернеті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після цього всього чудово розумієш чому американці так "озабочені" здоровим способом життя. Хворіти - не вигідно!

Краще написав японці або шведи,американці більша половина страдають ожирінням,а це і є хвороба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби ситуація була більш екстремальною і вони б врятували чиєсь життя, то ви б за ті 500 грн. навіть і не згадали б тут

Якби ситуація була більш екстремальною - 90% людей викличуть 103, а не будушь шукати номер ТАРАСа в інтернеті

завбачливі люди не шукають такі номери в екстремальних ситуаціях, а завбачливо записують в телефонну книжку мобільного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби ситуація була більш екстремальною і вони б врятували чиєсь життя, то ви б за ті 500 грн. навіть і не згадали б тут

Якби ситуація була більш екстремальною - 90% людей викличуть 103, а не будушь шукати номер ТАРАСа в інтернеті

завбачливі люди не шукають такі номери в екстремальних ситуаціях, а завбачливо записують в телефонну книжку мобільного

Ну тоді хай плюсануть ті хто має в телефоні номер ТАРАСа

Швидку викликаю, дякувати Богу, рідко,як і всі нормальні здорові люди.

Хоча з іншого боку, підтримуючи Вас, скажу, що надаю перевагу платній медицині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидку викликаю, дякувати Богу, рідко,як і всі нормальні здорові люди.

Здорові швидку не викликають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив, як на ДТП "Тарас" прибув за 1 хвилину. Їм, мабуть, міліція клієнтів дає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все діло в оперативності. На жаль, бачив випадки коли звичайна "швидка" їхала по пару годин. В результаті людину доводилось з ризиком для життя везти в лікарню на звичайному транспорті.

Луцька швидка не обслуговує райони.

З.І. Цікаво було б побачити рахунок Бориса за заміський виїзд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене завжди дивувала реакція людей типу "у вас так дорого, а там по-сусідству дешевше" не вмієте відрізнити за що ви переплачуєте, то не жалійтесь, що дорого. Дійсно було підмічено, дорого, звернись там де дешевше. В США взагалі є таке поняття як медичний страховий поліс, який компенсує дороге лікування. Оскільки ТАРАС є приватна фірма, вони вправі встановлювати розцінки, і не треба жалітися, що дорого. Велкам ту капіталізм.

А про телефон, в більш менеш новіших мобілках є така функція як "швидкий набір"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Цікаво було б побачити рахунок Бориса за заміський виїзд.

Товариш працював в "Тарасі" ще тоді, коли виклик був 150 чи 180.

Викликали під Одесу, заплатили 5 тисяч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викликали під Одесу, заплатили 5 тисяч.

Я так розумію, що мається на увазі транспортування хворого, а не виклик...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому, що це було безпосередньо в Луцьку, просто на окраїні.

Одразу зауважу, що в мене родич працює на ШД (не на Тарасі, хоча переходити туди йому пропонували).

Так от з його слів навіть на одній вулиці будинки можуть відноситися до міста а інші до району і міську швидку диспетчер не відправить на чужу територію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви пишете дорого. Співробітник (дядько за 60 років) поїхав собі на дачу, раптом стало зле, викликав тарас приїхали за пару хвилин, мали препарати такі, яких в звичайній швидкій зазвичай немає (принаймі так казали з ТАРАСА), чоловік заплатив більше, ніж 500 грн, але не пошкодував ні на копійку за виклик. На дачі був, якщо не помиляюсь в Лаврові.

Так що все залежить від ситуації. КОли в цьому випадку дядько міг віддати Богу душу йому 500грн спасли життя і ні про ще не жалкує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож-бо, ті 500 грн пробухуються без напряга в кабаку за вечір, але і можуть стати ціною чийогось врятованого життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 років тому моя дитина (сину був 1 рік) почала задихатись(гортань набрякла та сильно звузилась), викликали звичайну швидку - приїхала швидко, лікарі дали якийсь укол після чого самі ж викликали ще одну бригаду, а далі всі разом порадили викликати "ТАРАС"(якась спеціальна дитяча бригада), що ми і зробили (про гроші тоді взагалі ніхто не думав хоча ціна була здається - 150 грн.) ... Дякувати Богу та "ТАРАСу" дитина вже пішла в 2-й клас.

+ "ТАРАСу"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив, як на ДТП "Тарас" прибув за 1 хвилину. Їм, мабуть, міліція клієнтів дає)

Ну тоді мабуть міліція їм і платить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в мами був інсульт на "Веснянці", 30 км від міста. Я їхав у кабіні "Тараса" до неї. Так швидко я на дачу не заїжджав навіть на "Пежо 405", що в мене було років 10 тому. 17 хвилин.

На місці перевірили тиск, капєльніцу поставили, весь час втішали, що це не так страшно, лікар щохвилини міряв мамі пульс, сидів на кріслі, зітхав, але сидів і міряв пульс та тиск на протязі години. Додому їхали з мамою "швидко, але повільно", водій - мєгамайстер! Запропонували госпіталізацію - мама відмовилась. Я нарахував тисячу гривень за дорогу, ну ше пару соток туда-сюда.... Лікар сказав, що треба робити, куди-коли.... "Вісімсот гривень..."

Так що.... або вам "Швидка" задорого, або вам її не потрібно. Хулє - тьоща помирає, це ж свято!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось стикався з таким низеньким дядьком на держвній швидкій який просить грошей за виклик???

повідомте будь-ласка!!!!

бачив вчора біля станції на ж/д вокзалі... ох як хотілось врізати.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...